اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لیمیت سوئیچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لیمیت سوئیچ

سلام دوستان
    من احتیاج به یه سوئیچ دارم که تحت گرمای زیاد خراب نشه.خواهشا راهنماییم کنید.

پاسخ : لیمیت سوئیچ

سلام
    اگر در موارد صنعتی میخواین از temperature switch استفاده کنین که کارش سوئیچ زنی تو دماهای بالاست
    telgram:09396888049

دیدگاه

سلام. فکر کنم temperature switch که گفتید سنسوری هستش که با دما تحریک میشه !
      تلاش رمز ظفر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط برنامه نویس
        سلام. فکر کنم temperature switch که گفتید سنسوری هستش که با دما تحریک میشه !
        خب مهندس جان سوییچ وسیله ای هست که با یه پارامتری تحریک میشه حالا این پارامتر میتونه دست شما باشه که در اینصورت میشه مکانیکی ، میتونه با پالس باشه و میتونه با دما باشه
        شما فرق سوییچ و سنسور رو یاد بگیر بعد بیا جواب بده وبخند
        telgram:09396888049

دیدگاه

بچه ها... خیلی ساده میتونستید جواب قشنگ تر به هم بدید
          آقای danial میتونستن سوالشون رو بهتر بیان کنن.
          تو بازار لیمیت سوئیچ رو فقط سنسور ارتفاع و سطح میدونن.در صورتی که لیمیت سوئیچ واسه هر پارامتری هست.دما رطوبت فاصله وزن ارتفاع یا هر چیز دیگه ای
          در ضمن سنسور هم میتونه دیجیتال باشه و سوئیچ بده هم اینکه آنالوگ باشه و مقدار بده.
          با هم دوست باشید تروخدا... ما مثلا اسم مهندس رومون گذاشتن.همدیگرو ببوسید تا به خیر تموم بشه
          :icon_razz:

خاطره ای یادم اومد که بشنوید خوبه... تو دوران هنرستان تو اتوبوس شرکت واحد طبق معمول داشتیم شیطنت های جوونی میکردیم و با خواهران اسلامی یکی بدو میکردیم.پیاده که داشتیم میشدیم،دختره به خاطر اینکه هواسش نبود با سر رفت تو جوب و ما کلی بلند خندیدیم.دعوامون شد با دختره.دختره هم بچه افسریه بود قاطی افتاد دنبالمون.فحش میداد.ما جلو میدوییدیم اونم پشت سر.یک آقایی خانمرو نگه داشت گفت من پسرارو میارم تو بزن زیر گوششون.یارو با چشمک یواشکی به ما گفت بیاید ما که نزدیک شدیم بلند گفت همدیگرو ببوسید به خیر تموم بشه... مارو میگی... حالا ما داشتیم دنبال دختره میدوییدیم و میگفتیم باید وایسی تا از دلت در بیاریم.نمیشه باید وایسی....
          کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X