اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نویز گیر صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نویز گیر صدا

سلام دوستان من میخوام تویه خروجی تقویت کننده ی صدا یه نویزگیر بزارم که یه کم از نویز های محیط رو برام کم کنه محدوده ی فرکانسی که میخوام کار کنم حدود 5 کلیو هرتزه . میگن از فیلتر اکتیو با اپ امپ میشه استفاده کرد ولی نمیدونم چجوری میشه این کار رو کرد یا مدارش چجوریه.ممنون میشم کمکم بکنید.خیلی فوری مشکلم.

پاسخ : نویز گیر صدا

با فیلتر اکتیو میشه نویز رو حذف کرد؟؟؟؟؟ :eek: :eek: :eek:
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

فیلتر اکتیو چیه؟

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        با توجه به عقل ناقص من تا حالا نشنیدم و ندیدم تو خروجی تقویت کننده صدا مدار نویز گیر بذارن معمولا قبل از ورودی تقویت کننده از مدارات نویز گیر استفاده می کنن گفتم که تا حالا نشنیدم و ندیدم شاید یه موضوعی باشه بنده ازش خبر ندارم ولی برای مدارات نویز گیر قبل از ورودی چند روش وجود داره که موثرترین اونا استفاده از مدارات DNL که مخفف (حذف نویزهای دینامیکی)است که چند تا نقشه ازش داشتم می گردم اگه پیداشون کردم حتما براتون میذارمش خودتون هم می تونین اونا رو تو گوگل سرچ کنید حتما چند نمونه پیدا می کنید توی گوگل فارسی عبارت مدارات نویز گیر دینامیکی رو تایپ کنید و بعد دکمه سرچ رو بزنید مطمئنا دست خالی بر نمی گردین
        تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X