اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیمولینک در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سیمولینک در متلب

سلام
    من خیلی تو سایت دنبال آموزش سیمولینک متلب برای رشته ی الکترونیک گشتم اما چیزی پیدا نکردم. :angry: دوستان اگه لینکی دارن قرار بدن ، ممنون میشم :job:
    دنیا هم به آدم های خوش بین احتیاج داره هم به آدم های بدبین...آدم های خوش بین هواپیما می سازند و آدم های بدبین چتر نجات.

پاسخ : سیمولینک در متلب

سلام اتفاقا منم دنبالشم هنوز که کسی جوابی بهم نداده اکه بیشتر فهمیدم جشم :نکاه کن از قسمت سیمولینک simscape بخش electrical میتونی منابع قطعات و... رو انتخاب کنی و مدارتو رسم کنی اما خودم به این بیغام خطا میخورم وحالم کرفته میشه زمان اجراش :
    Simscape components in untitled are not connected to a Solver Block
    شرمنده لینکی برا کمک ندارم
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

سلام
      اینم یه جزوه از اقای احمدپور
      http://www.4shared.com/document/3Y89...matlabtra.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanajal
        سلام اتفاقا منم دنبالشم هنوز که کسی جوابی بهم نداده اکه بیشتر فهمیدم جشم :نکاه کن از قسمت سیمولینک simscape بخش electrical میتونی منابع قطعات و... رو انتخاب کنی و مدارتو رسم کنی اما خودم به این بیغام خطا میخورم وحالم کرفته میشه زمان اجراش :
        Simscape components in untitled are not connected to a Solver Block
        شرمنده لینکی برا کمک ندارم
        سلام دوست عزیز.
        فکر میکنم مشکل مدار شما اینه که قطعات را از block های مختلف انتخاب میکنی ، اگر همه از یک block باشن احتمالا مشکلت حل میشه.
        دنیا هم به آدم های خوش بین احتیاج داره هم به آدم های بدبین...آدم های خوش بین هواپیما می سازند و آدم های بدبین چتر نجات.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X