ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46
    2012/05/23
    ايران
    37
    0

پاسخ : آموزش گام به گام کدنويسي XMEGA با کامپايلر IAR

با سلام خدمت تمامي دوستان و آرزوي قبول طاعات و عبادات و همچنين تشکر از ضحماتتون
    بنده يک تازه وارد در عرصه برنامه نويسي هستم و تصميم گرفتم که آموزش برنامه نويسي رو با کامپايلر IAR شروع کنم :read:
    اما متأسفانه گيج شدم oo: oo: نميدونم از کجا بايد شروع کنم. البته چند تا برنامه دست و پا شکسته نوشتم که دو سه تا LED چشمک زنه ولي راضيم نميکنه و مي خوام اصولي و حرفه اي ياد بگيرم.
    بنابراين خواهش مي کنم ^^ ^^ اگه کسي در اين مورد ميتونه بهم کمک کنه
    با تشکر فراوان
    ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ
    خداوند از مردم نادان عهد نگرفت که ياد بگيرند بلکه از دانايان عهد گرفت که آموزش دهند
    امام علي (ع)ـ نهج البلاغه

اضافه شده در تاریخ :
    نقل قول نوشته اصلی توسط Montazer_110
    با سلام خدمت تمامي دوستان و آرزوي قبول طاعات و عبادات و همچنين تشکر از ضحماتتون
    بنده يک تازه وارد در عرصه برنامه نويسي هستم و تصميم گرفتم که آموزش برنامه نويسي رو با کامپايلر IAR شروع کنم :read:
    اما متأسفانه گيج شدم oo: oo: نميدونم از کجا بايد شروع کنم. البته چند تا برنامه دست و پا شکسته نوشتم که دو سه تا LED چشمک زنه ولي راضيم نميکنه و مي خوام اصولي و حرفه اي ياد بگيرم.
    بنابراين خواهش مي کنم ^^ ^^ اگه کسي در اين مورد ميتونه بهم کمک کنه
    با تشکر فراوان
    ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ ـ ـ ـآ* ـ
    خداوند از مردم نادان عهد نگرفت که ياد بگيرند بلکه از دانايان عهد گرفت که آموزش دهند
    امام علي (ع)ـ نهج البلاغه
    آهاي کسي اينجا نيست.............................. I-) I-)
    خدايا چنان کن سرانجام کار *** که تو خشنود باشي و ما رستگار
    2011/04/28
    اذربايجان شرقي
    202
    0

پاسخ : آموزش گام به گام کدنويسي XMEGA با کامپايلر IAR

با سلام

دوست عزيز اگه انجمن XMEGA را کامل مي گشتين مي تونستيد تاحد زيادي جواب سوالات خودتون رو پيدا کنيد.
    1-در مورد مقايسه کامپايلر ها:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=39186.0
    2:در مورد نمونه کد:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=38976.0

و در صورتي که سوالي غير از موارد بالا داريد بايد مشخص کنيد.
    دکتر شريعتي:

زنده بودن را به بيداري بگذرانيم که سالها به اجبار خواهيم خفت.
    2011/09/20
    بجنورد
    974
    56

پاسخ : آموزش گام به گام کدنویسی XMEGA با کامپایلر IAR

با سلام خدمت دوستان من یه آموزش خیلی ابتدایی از این کامپایلر و دستورات مورد استفاده در این کامپایلر می خواستم لطفا راهنمایی کنید :cry: در حد آموزش نوشتن ست و ریست کردن یه پایه ، البته برای XMEGA نباشه برای AVR هایی پایین تر از XMEGA می خوام مثلا ATmega32
    فایل آموزشی یا مطلبی در این مورد سراغ ندارین :redface:
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]
    2009/10/27
    تهران
    3,312
    1,016

در همین تاپیک و تاپیک دیگری که در مورد کامپایلر IAR وجود دارد، در مورد روش تشکیل پروژه و تعیین میکروکنترلر و سایر موارد به حد کافی توضیح داده شده و تفاوت بین AVR و XMEGA در نوع رجیسترها است. بنابراین با صرف وقت کافی جزئیات مطالب این دو تاپیک را مطالعه کنید و در صورتی که همچنان سوالی باقی بود (که بعید است در موضوعات مقدماتی، موردی توضیح داده نشده باشد)، در همان تاپیک دیگر مطرح کنید.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد
    2007/02/02
    2
    0

سلام آقای نحوی
    ممنون می شوم رمز فایلهای فشرده شده هم ذکر کنید. من رمزهای زیر را چک کردم ولی موفق نشدم.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

eca.ir

با تشکر
    2007/02/02
    2
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نحوی

بسم الله الرحمن الرحیم
    بعد از غیبت طولانی به دلیل مشغله تحصیلی و کاری زیاد که نتوانستم خدمتی در راستای اهداف سایت داشته باشم، به لطف خدا این امکان فرآهم شد که مختصر اطلاعاتی را که در این مدت کسب کرده ام بصورت مکتوب در اختیار دوستان قرار دهم تا قدری از خدماتی را که در سایت از آنها بهرمند شده ام جبران کنم.
    قبل از هر چیز لازم می دانم از عزیزانی که کم و بیش در جمع آوری این اطلاعات به اینجانب کمک کردند چه حین نگارش و چه قبل از آن تشکر نمایم. تشکر فراوان از آقای رضا سپاس یار که بارها به صورت تلفنی جهت معرفی، آشنایی و راهنمایی در خصوص برنامه نویسی با کامپایلر IAR، مزاحم ایشان شده ام. همچنین مطالب بسیار مفید و کاربردی از پست های آقای اوژن کی نژاد در سایت مطالعه نمودم که هم در جمع آوری این مطالب و هم در خصوص یادگیری کدنویسی XMEGA مفید بوده است.
    ---
    اما در خصوص این آموزش ها:
    من تازه با XMEGA شروع به کار کردم و پست های سایت رو دنبال می کردم به نظرم رسید اگه بتونم مطالب سایت در مورد XMEGA رو گردآوری و دسته بندی کنم، مجموعه مفیدی خواهد شد.
    با مشورت با آقای کی نژاد اینکار رو شروع کردیم، به لطف خدا این کار رو تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهیم داد.
    شاید این آموزش ها خیلی حرفه ای تدوین نشده باشه علتش هم این هست که من خودم هنوز در حال یادگیری XMEGA هستم بنابراین ممکنه نواقصی در کار باشه،آ*تا جایی که ممکن باشه از راهنمایی های آقای کی نژاد استفاده خواهم کرد ولی دوستان دیگه هم نظری داشتن در ادامه این پست مطرح کنن تا انشالله این آموزش ها مجموعه کاملی باشه برای عزیزانی که میخوان کار با XMEGAآ* رو از مبتدی تا پیشرفته ادامه بدن.
    --
    قدم اول رو آشنایی با کامپایلر IAR و برخی روش های و تکنیک های برنامه نویسی که اغلب در کتابخونه ها با اون برخورد می کنیم، اختصاص دادم.
    مطلب آخر هم اینکه حتما "نحوه استفاده از آموزش ها" رو مطالعه کنید.

منتظر نظرات سازنده دوستان هستم.
    موفق باشید
    ---
    قسمت اول آموزش ها در تاریخ 16 اردیبهشت 90 در سایت قرار گرفت.
    قسمت دوم آموزش ها در تاریخ 26 اردیبهشت 90 در سایت قرار گرفت
    مثال پخش فایل های WAV توسط DAC و FAT در تاریخ 23 خرداد 90 در سایت قرار گرفت.
    مثال بالا به صورت کامل به همراه توضیحات در تاریخ 11 تیر 90 در سایت قرار گرفت.
    قسمت سوم آموزش ها در تاریخ 11 تیر 90 در سایت قرار گرفت.
    I would be appreciated if you could tell us what is the password for zip files. Thank you ahead.
صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46