اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چاپ روی پرینتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چاپ روی پرینتر

با سلام
    من با استفاده یک میکرو avr روی خط rs232 یک سری دیتا میفرستم
    میخوام این دیتاها رو روی پرینتر چاپ کنم.
    البته در حقیقت پرینتر مورد نیاز من یک پرینتر هست که در دستگاه های نوبت دهی بانکها استفاده میشه.
    مثلا فرض کنید پرینتر usb هست لذا باید دیتا رو به منطق usb تبدیل کنم ولی برای چاپ باید چی کار کنم؟ میخوام ببینم برای چاپ نیاز به کدینگ خاصی هست؟ میخوام واقعا تست کنم.

با تشکر

پاسخ : چاپ روی پرینتر

سلام دوست عزیز شما باید اول پرینتر رو پیدا کنید و ببینید که ورودی سریال قبول میکنه یا نه من قبلا برای یه پروژه از یه پرینتر گرمایی استفاده کردم البته چند سال پیش بود توی ایران پرینتر پیدا نکردم و مجبور شدم پرینتر رو از چین سفارش بدم بیارن ولی خب الان اوضاع فرق کرده و پرینتر توی بازار هست اون پرینتری که من گرفتم هم ورودی سریال داشت هم وروی پارالل کار کردن باهاش ساده بود ولی من مجبور شدم براش فونت و آرم شرکت رو تعریف کنم که خیلی زمان برد یه سری پرینتر سوزنی هم هست که کار کردن با اونها راحت تره و پورت سریال هم دارن ولی مدل دقیقش یادم نیست امیدوارم موفق باشین :job:
    گل سرخ گل سرخ است و خار , خار . نه خار بد است و نه گل سرخ خوب . اگر انسان از روي زمين محو شود , گلها آنجا خواهند بود و خارها نيز آنجا . اما ديگر كسي نيست كه بگويد گلهاي سرخ خوبند و خارها بد !

دیدگاه

پاسخ : چاپ روی پرینتر

پرینتر اپسون lq300 پورت سریال داره اما فکر کنم سایزش برای سیستم نوبت دهی بزرگ باشه
      اون چیزی رو که شما لازم دارین بعنوان فیش پرینتر میشناسن که که متاسفانه انواع جدیدشون usb هستند . ولی احتمالا بتونین نوع سریالشو پیدا کنین
      امیدوارم توضیحات واضحات نداده باشم
      در ضمن fdti هم یه آی سی usb host بنام vnc1 بیرون داده که احتمالا بشه اونو به پرینتر های usb متصل کرد و از اون طرف سریال یا spi داشت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X