ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2008/05/30
    41
    1
    h.v

بهترين کتاب آموزش طراحي PCB

دوستان محترم لطفا بهترين کتاب براي آموزش طراحي PCB با نرم افزار altium DXP (و همچنين احيانا اگر باشه براي eagle) معرفي کنيد (جامع باشه و روان ! )
    منظورم کتاب چاپ شده است
    ميخام از نمايشگاه کتاب بخرم :read:
    2010/06/13
    192
    3

پاسخ : بهترين کتاب آموزش طراحي PCB

من جدیدا یک کتاب تهیه کردم که طراحی pcb را به صورت ساده همراه آموزش طراحی pcb با نرم افزار altium همراه انواع روش های چاپ و نکات دیگر توش جا داده که خیلی بدردم خورد
    اینم لینک خریدش
    http://www.forouzesh.com/book/bookdetail.aspx?code=GfTbzfTfTrdbztZrdMntZululJXJX YEulYEbzMn

http://www.olomrayaneh.net/index.php
    2013/07/10
    2,098
    80

سلام
    پرتئوس بهتره برای تهیه مدار چاپی یا پروتل :برای مبتدی ها؟؟؟ پروتل ایا شبیه سازی داره؟؟؟
    2007/04/08
    360
    27

سلام دوست عزیز
    پروتل هم شبیه سازی داره ولی شبیه سازی سیگنال را شامل میشه و مثل پروتیوس شبیه سازی شی گرا نداره فعلا .ولی از لحاظ قدرت طراحی قوی ترین نرم افزار در زمینه PCB محسوب میشه .در ضمن نرم افزار پروتل با نام آلتیوم دیزاینر عرضه میشه .برای شروع سعی کن با آلتیوم کار کنی .
    کتاب طراحی و اجرا PCB (انتشارات علوم رایانه ) به نظرم خیلی میتونه کمکت کنه .که دوستان لطف کردن لینک تهیه کتاب گذاشتن.
    موفق باشید
    2013/07/10
    2,098
    80

ممنون دوست عزیز: من میخوام pcb طراحی کنم !! ولی نمیدونم با کدام نرم افزار کار کنم:هدف من فقط طراحی pcb هست !! بعضی ها میگن چون مبتدی هستی برو با پرتئوس کار کن!!! ولی پرتئوس خیلی دنگ وفنگ داره!! مخصوصا شبیه شازی اش!! صد تا ارور میده!!
    یک سئوال:پروتل ایا نیاز به کتابخانه ی جدا داره؟؟؟ مثلا زمانی که پروتل را نصب کردیم ایا درون خودش کتابخانه ای داره که کار ما راه بندازه یا حتما باید کتابخانه ای به صورت جدا نصب کنیم!!!
    سپاس
    2007/04/08
    360
    27

از لحاظ قدرت به نظرم آلتیوم قوی تره.برای شروع هم فرقی نمیکنه و مبتدی و حرفه ای هم به نظرم نداره بعضی ها با پروتئوس راحتتر کار میکنن و حرفه ای طراحی میکنن بعضی ها هم با آلتیوم .بستگی به خودت داره.
    2013/01/04
    ->تو اوج رویاهام<-
    256
    8

مهمترین نکته اینه که شوما 100 تا شرکت تولیدی پی سی بی هم برید همشون فایل پروتل یا آلتیوم میخان ! پس از همون اول به همین نرم افزار بچسبید تا تو دنیای واقعی به مشکل نخورید
    2013/07/10
    2,098
    80

یک سئوال:پروتل ایا نیاز به کتابخانه ی جدا داره؟؟؟ مثلا زمانی که پروتل را نصب کردیم ایا درون خودش کتابخانه ای داره که کار ما راه بندازه یا حتما باید کتابخانه ای به صورت جدا نصب کنیم!!!
    سپاس
    2007/04/08
    360
    27

در مورد کتابخانه باید بگم خود آلتیوم یک کتابخانه بصورت پیش فرض برای یکسری از قطعات روتین و همچنین برخی از کمپانی های مطرح را داره ولی با این حال اکثر بچه های طراحی ، کتابخانه اختصاصی برای خودشون میسازن . ویا از برخی از سایت ها مثل آلتیوم و یا همین سایت دانلود میکنند.
    2013/07/10
    2,098
    80

ممنون از راهنمایی تان: نسخه Altium Designer Summer 09 V9.1.0.18363 ایا کرکش در اینترنت یافت می شود با توجه به اینکه trial هست؟؟؟ ایا این نسخه کتابخانه ی داخلی دارد که کار افراد مبتدی مثل من را راه بندازد؟؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11