اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظر در مورد امپلیفایر سام استار با ای سی stk 4192

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظر در مورد امپلیفایر سام استار با ای سی stk 4192

با عرض سلام وخسته نباشید
    می خواستم نظر اساتید رو درمورد امپلیفایر سام استار با ای سی stk 4192
    که 2کاناله هر کانال 200وات (که نیست )
    24ولت 3تا5 امپر
    3 تا ولوم باس تریبل وصدا
    کسی از این کیت استفاده کرد نظرشو حتما بگه اگه برد پیشنهادی هم دارید بگید.
    ممنونم.

پاسخ : نظر در مورد امپلیفایر سام استار با ای سی stk 4192

اشتباه نکنم 2 تا 7.5 واته. ولی صداش بد نیست. تا دنبال چی باشی.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

راستش امپلیفایر واسه ی یکی ساب و 2 تا بلندگوی میکرولب می خواستم اگه 2 تا تیوتر هم بهش وصل شه عالی میشه .
      شما امپیلی واسهی این کار سراق دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ممنون.

دیدگاه

این آی سی به درد ساب نمیخوره. خود میکرولب tda2030 استفاده کرده. چرا همون رو استفاده نمیکنی.؟؟؟
        خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

من از یه بندم خدایی بلندگو وسابش رو با قیمت مناسب خریدم امپیلیش هم سوخته بود بنده خدا بلد نبود درست کنه بدتر زد سزوند

دیدگاه

در مورد این آمپلی باید بگم که خیلی عالیه. البته stk4174 ، که 400 وات هستش نه خیلی خوب جواب نمیده نسبت به خودش.ولی stk4192 که 200 وات هستش نسبتا خوب جواب میده چون من خودم دارم الان ازش استفاده میکنم ودوتا هم بستم. قبلا یه 400 داشتم بر اثر ناشی گری خودم سوخت که دیگه هرچی گشتم پیدا نکردم.
            الان روی 4192 هایی که دارم یکیشو یه جفت مینی ساب 8 اینچ پایونیر 843ts که 500 وات و 4اهم بستم ویکیشم یه جفت مینی ساب6ایچ 200 وات 8اهم با تیوترو ووفر بستم ینی واقعا حال میکنم.چون حسابی شیشه های خونه رو میترکونه.

فقط مشکلم روی کیت باسو تریبل استریو هستش که دربوداغون بود به ذور سر همش کردم بعضی وقتا صدا رو خراب میکنه.
            اگه کسی سراغ داره لطفا بگه ازش میخرم.البته دوتا میخوام. چون هرچی میگردمپیدانمیکنم.
            MoS!.CowBoy

دیدگاه

داداش برین پاساژ امجد تو جمهوری طبقه اولش داره همه رقم سام استارو داره.بعضیش هست نوشته اس تی کا ژاپنی واقعا حرف نداره.

دیدگاه

اصلا" از این برد های سام استار استفاده نکنید که کیفیت بردهاشون فوق العاده بد هست.

دیدگاه

چرا برادر؟

دیدگاه

چرا برادر؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن اسدنژاد قبادلو
                      چرا برادر؟
                      یک بار هم می نوشتید کافی بود
                      من تجربه ام رو عرض کردم خواه پند بگیرید خواه نگیرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mosi-cowboy
                        در مورد این آمپلی باید بگم که خیلی عالیه. البته stk4174 ، که 400 وات هستش نه خیلی خوب جواب نمیده نسبت به خودش.ولی stk4192 که 200 وات هستش نسبتا خوب جواب میده چون من خودم دارم الان ازش استفاده میکنم ودوتا هم بستم. قبلا یه 400 داشتم بر اثر ناشی گری خودم سوخت که دیگه هرچی گشتم پیدا نکردم.
                        الان روی 4192 هایی که دارم یکیشو یه جفت مینی ساب 8 اینچ پایونیر 843ts که 500 وات و 4اهم بستم ویکیشم یه جفت مینی ساب6ایچ 200 وات 8اهم با تیوترو ووفر بستم ینی واقعا حال میکنم.چون حسابی شیشه های خونه رو میترکونه.

فقط مشکلم روی کیت باسو تریبل استریو هستش که دربوداغون بود به ذور سر همش کردم بعضی وقتا صدا رو خراب میکنه.
                        اگه کسی سراغ داره لطفا بگه ازش میخرم.البته دوتا میخوام. چون هرچی میگردمپیدانمیکنم.
                        مینی ساب 500 وات :eek:
                        بعد احیانا روشنش که میکنید خونتون رو سرتون خراب نمیشه؟! oo:
                        با 24 ولت 4 آمپر بیشتر از 50 وات من بعید میدنم باشه ها !!
                        موفق باشی
                        میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
                        به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان
                          من عید یکی از این کیتها رو تبریز خریدم 40 تومن کیفیتش خوبه بلندی صداش هم بد نیست
                          فکر کنم 70 یا 80 وات خروجی داره
                          این مدلی که من خریدم کنترلهای باس و تریبل هم داره و اونها هم بخوبی کار میکنن
                          انصافاً کیفیت ساختش هم خوبه یکی از دوستان نوشته بود کیفیت مدارش خوب نیست ولی اونی که من گرفتم حرف نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rtgs4422
                            با سلام خدمت دوستان
                            من عید یکی از این کیتها رو تبریز خریدم 40 تومن کیفیتش خوبه بلندی صداش هم بد نیست
                            فکر کنم 70 یا 80 وات خروجی داره
                            این مدلی که من خریدم کنترلهای باس و تریبل هم داره و اونها هم بخوبی کار میکنن
                            انصافاً کیفیت ساختش هم خوبه یکی از دوستان نوشته بود کیفیت مدارش خوب نیست ولی اونی که من گرفتم حرف نداره

منظور از اینکه خوب نیست اینه که از قطعات مرغوب استفاده نمیکنه !
                            از ی جهتم این مداریو که شما بابتش 40 تومن هزینه کردی رو میشه با 10-20 تومن اونم با قطعات با کیفیت تر درستش کرد
                            زکات علم نشر آن است
                            بیشتر با من اشنا بشین :
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
                            ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b e h n a m

منظور از اینکه خوب نیست اینه که از قطعات مرغوب استفاده نمیکنه !
                              از ی جهتم این مداریو که شما بابتش 40 تومن هزینه کردی رو میشه با 10-20 تومن اونم با قطعات با کیفیت تر درستش کرد
                              البته حق با شماست کیفیت قطعاتی که استفاده شده خوب نیست مثلا ای سی STK استفاده شده انگار از مواد ضایعاتی ساخته شده در صورتیکه من مشابه همین ای سی ژاپنی رو دیدم حتی کیفیت ظاهریش زمین تا آسمون فرق دارن.
                              در رابطه با هزینه هم اگه اون زمانی رو که بابتش میزاریم حساب کنیم حتما برامون گرون تر درمیاد فقط هزینه قطعات رو شما حساب نکنین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X