اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کالر آیدی راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کالر آیدی راهنمایی

با سلام خدمت دوستان دانشمند خودم
    دوستان من میخوام یه کالر آیدی درست کنم وبه بیسکام آشنایی دارم اینطور که تو سرچ تو انجمن دستگیرم شد مخابرات اطلاعات مربوطه رو به صورت باینری ارسال میکنه وبا استفاده از آیسی 8223aمیشه این اطلاعاتو گرفت وبا یه ارتباط spiبا میکر وتبدیل این اطلاعات bcdبه دسیمال ونمایش روی lcdاینکارو کرد حالا یکی از دوستان هست که یکم دقیق تر بهم بگه چیکار کنم .آیا چیزهایی که فهمیدم درسته؟یا اشتباه متوجه شدم .من یه سوال دیگه از دوستان دارم اونم اینه که اگه اطلاعاتو مخابرات میفرسته از قبیل ساعت شماره...حالا اگه این اعداد باینری به دسیما ل تبدیل بشه کلی عدد قاطی شده داریم از کجا بدونیم ساعت کدومه شماره کدومه؟؟؟؟؟

پاسخ : کالر آیدی راهنمایی

دواز دوستان کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

همچنان منتظر یاری شما دوستان هستم :agree: :cry: :cry:

دیدگاه

سلام
        یه پروژه caller id توی کتاب 11 پروژه با avr هست که با آی سی sm8223 که خروجی سریال داره کار کرده. من سورس برنامشو می زارم برات اینجا شاید بدردت بخوره.

http://www.4shared.com/file/6HP9E50o/caller_id.html

دیدگاه

lostlord خیلی لطف کرین خیلی ممنوننننننننننننننننننننننننننن :wow: :wow: :wow: انشالله همیشه موفق وپیروز باشید .

دیدگاه

فقط HT9032

مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X