اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار آمپلی فایر 40 وات برای ساب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار آمپلی فایر 40 وات برای ساب

سلام.لطفا نقشه مدار آمپلی فایر 40 وات برای ساب را برای دانلود بزارید.حتما 40 وات باشه.ممنون

پاسخ : درخواست مدار آمپلی فایر 40 وات برای ساب

سلام
    شما میتونید برای آمپلی فایر مورد نظرتون از آیسی های سری TDA موجود در بازار که دارای رنج وسیع توان های خروجی هستند برای تقویت استفاده کنی و برای اینکه تو خروجی صدای بم و یا به قول خودمون Bass داشته باشی میتونی یه فیلتر پایین گذر سر راه ورودی آمپلی فایرت بزاری تا فقط فرکانسهای پایین رو تقویت کنه .

آیسی های TDA توی دیتاشیت همشون یه شماتیک مدار و PCB دارن که میتونی از اونها استفاده کنی .
    چه دعايي کنمت بهتر از آن که خدا پنجره باز اتاقت باشد ...

دیدگاه

دوست من توضیحات شما کامل نیست. چند ولت؟؟ چند اهم؟؟ کجا قراره استفاده بشه؟؟؟
      من این مدار رو پیشنهاد میکنم هم ساده هم ارزون و هم جوابگوی یه ساب معمولی هست . ساخته شده و تست شده هم هست.
      خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

ببخشید فراموش کرده بودم بگم.12 ولت و 40 وات.حالا دقیقا اهمش یادم نیست.برای تقوبت صدای معمولی مثلا صدای کامپیوتر استفاده میشه

دیدگاه

با 12 ولت نمیتونی روی ساب صدای جالبی بگیری.

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

ببخشید ولی ساب من با ولتاژ 12 ولت کار میکنه.نمیشه که با ولتاژ بیشتر راه اندازیش کرد.میشه؟!

دیدگاه

چند Ohm هست سابتون؟ اگه با 12 ولت بخواین کار کنین با ترانزیستورای معمولی جواب نمیگیرین و باید دارلینگتون ببندین.
              اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

مگه روی ساب نوشه 12 ولت؟؟؟؟
                این دو تا ربطی به هم ندارند. ساب بر اساس اهم و وات کار میکنه ربطی به ولتاژ نداره.

دیدگاه

احتمالا برای یه اسپیکر خانگی که از سیستم باس پمپ بادی ( مثلا میکرولب ) بهره میگیره میخواین!؟
                  چون اونا معمولا با ولتاژ پایین کار میکنن.
                  هرچند ولتاژ تغذیه روی ساب نشون داده نمیشه و تقریبا بی ربطه.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                    من توصیه می کنم همون نقشه ای که آقای اشک عزیز زحمتش رو کشیده درست کنین
                    من خودم شخصا ازش ساختم برای استفاده ساب هیچ گزینه ای بهتر از اون نیست البته از نظر قیمت و سادگی وگرنه نقشه زیاد است من چند تا دارم وقتی نگاهشون کنی سرت گیج میره از بس قطعات داره و خیلی هم گرون در میان
                    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X