اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ERROR در کامپایلر Keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ERROR در کامپایلر Keil

با سلام

من هنگام Compile کردن برنامه با دکمه F7 با ERROR زیر مواجه می شوم لطفا من رو کمک و راهنمایی کنید

Soodi.c(1): error: #5: cannot open source input file "AT91SAM7X64.H": No such file or directory
    Target not created

با سپاس
    http://vz.iminent.com/vz/39a77668-19...h-fishing.giff

پاسخ : ERROR در کامپایلر Keil

نوشته اصلی توسط Soodi
    با سلام

من هنگام Compile کردن برنامه با دکمه F7 با ERROR زیر مواجه می شوم لطفا من رو کمک و راهنمایی کنید

Soodi.c(1): error: #5: cannot open source input file "AT91SAM7X64.H": No such file or directory
    Target not created

با سپاس
    مشکل اینه که keil هدر فایل AT91SAM7X64.H رو نمیتونه پیدا کنه چون همچین میکروکنترلری وجود نداره.
    اگه از سری S استفاده میکنی اینو با AT91SAM7S64.H عوضش کن.تو سری x کمترین حافظه مال AT91SAM7X128 هست .

دیدگاه

سلام خسته نباشید.
      من هم همین مشکل رو دارم! اما برنامه هام رو از سایت ST گرفتم و هیچ ایرادی ندارند,,,,,اما هر بار ریبولد میکنم همین ارور رو میدن
      اگه امکان داره بیشتر راهنمایی کنید.

.Usart.c(14): error: #5: cannot open source input file "stm32f10x_lib.h": No such file or directory

با تشکر فراوان.

دیدگاه

سلام
        احتمالا هدر "stm32f10x_lib.h" در فایلتون یا لایبرری تون وجود نداره
        باید اونو دانلود کنید

دیدگاه

با سلام
          دوستان خود کیل نمیتونه فایل ها رو پیدا کنه، مگه اینکه شما بهش بگین کجا این کار رو بکنه،
          ---روی نام پروژه کلیک کرده و alt+f7 رو بزنید
          ---در پنجره باز شده، تب c/c++ بروید.
          ---در قسمت include paths مسیر که در آن هدر فایل مورد نظر قرار دارد را اضافه کنید.
          ---تمام
          The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X