اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل لپ تاپ !!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل لپ تاپ !!

سلام
    من می خوام از راه دور لپ تاپم رو کنترل کنم . آیا توی بازار برای اینکار وسیله ای هست ؟
    امروز زندگی را آغاز کن !
    امروز مخاطره کن !
    امروز کاری کن !
    نگذار که به آرامی بمیری !
    پابلو نرودا

پاسخ : کنترل لپ تاپ !!

برای اینکار ریموت های آماده تو بازار هست ولی اگه شما موبایل تون سونی اریکسون سری k و w باشه خودش ریموت داره. برا گوشی های دیگه هم نرم افزارش رو پیدا کنید می تونید کار کنید. کافیه گوشی تون رو روی کامپیوترتون نصب کنید تا ریموت بشه!
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کنترل لپ تاپ !!

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
      برای اینکار ریموت های آماده تو بازار هست ولی اگه شما موبایل تون سونی اریکسون سری k و w باشه خودش ریموت داره. برا گوشی های دیگه هم نرم افزارش رو پیدا کنید می تونید کار کنید. کافیه گوشی تون رو روی کامپیوترتون نصب کنید تا ریموت بشه!
      میشه بیشتر توضیح بدی . من چطوری می تونم گوشی رو سونی اریکسون رو تبدیل کنم به کنترل لپ تاپ ؟ این ریموت های که توی بازار هستن قیمتشون چنده ؟ به فروشنده چی باید بگم ؟ مثلا باید بگم ریموت برای لپ تاپ ؟
      امروز زندگی را آغاز کن !
      امروز مخاطره کن !
      امروز کاری کن !
      نگذار که به آرامی بمیری !
      پابلو نرودا

دیدگاه

پاسخ : کنترل لپ تاپ !!

نوشته اصلی توسط arnic
        من چطوری می تونم گوشی رو سونی اریکسون رو تبدیل کنم به کنترل لپ تاپ ؟
        اول میاید گوشی رو تو لپ تاپ با بلوتوث add می کنید اگه سون داشته باشید موقع نصب گوشی خودش ریموت رو هم میشناسه ولی تو ویندوزهای دیگه باید تو تنظیمات قسمت ریموت برای گوشی تون که نصب کردید تغییرات بدید . یعنی اجازه کنترل شدن توسط گوشی!
        این گوشی ها یه منو دارند به اسم remote control که از اونجا میتونید فرمان بدید.
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X