ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2008/02/25
    340
    3

چند سوال راجع به گوشی C6 نوکیا

سلام
    1-چرا با اینکه گزینه cell info رو توش on کردم ولی چیزی روی صفحه نشون نمیده؟
    2-صدای فلاش گوشیو چطور و از چه مسیری میشه قطع کرد؟ (هرچی گشتم پیداش نکردم)
    3-بعضی وقتا وقتی تماس ورودی داره صدای زنگ تلفن بصورت بریده بریده زده میشه و نسبت به هیچ کلیدی واکنش نشون نمیده و صدای زنگ قطع هم نمیشه تنها راه اینه که باتریشو در بیارم، دلیلش چی میتونه باشه؟ (همیشگی نیست بعضی وقتا)
    حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
    خام بودم - پخته شدم - سوختم
    2010/03/15
    خراسان رضوی
    298
    1

پاسخ : چند سوال راجع به گوشی C6 نوکیا

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto
    سلام
    1-چرا با اینکه گزینه cell info رو توش on کردم ولی چیزی روی صفحه نشون نمیده؟
    2-صدای فلاش گوشیو چطور و از چه مسیری میشه قطع کرد؟ (هرچی گشتم پیداش نکردم)
    3-بعضی وقتا وقتی تماس ورودی داره صدای زنگ تلفن بصورت بریده بریده زده میشه و نسبت به هیچ کلیدی واکنش نشون نمیده و صدای زنگ قطع هم نمیشه تنها راه اینه که باتریشو در بیارم، دلیلش چی میتونه باشه؟ (همیشگی نیست بعضی وقتا)
    1- اطلاعات شبکه بستگی به شبکه محلی شما داره که داخل شبکه اسمی ذخیره کرده باشن یا نه
    2- صدای فلاش تا جایی که من میدونم قطع نمیشه و این گونه ایرادات جزء ایرادهای سیاستی نوکیا برای جلوگیری از فروش بیش از حد یک گوشی محسوب میشه
    3- احتمالا ویروس داره. گوشی رو با کد زیر فرمت کنید. (اطلاعات گوشی تماما پاک میشه)
    #7370#*
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)
    2008/02/25
    340
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی بهادر
    1- اطلاعات شبکه بستگی به شبکه محلی شما داره که داخل شبکه اسمی ذخیره کرده باشن یا نه
    2- صدای فلاش تا جایی که من میدونم قطع نمیشه و این گونه ایرادات جزء ایرادهای سیاستی نوکیا برای جلوگیری از فروش بیش از حد یک گوشی محسوب میشه
    3- احتمالا ویروس داره. گوشی رو با کد زیر فرمت کنید. (اطلاعات گوشی تماما پاک میشه)
    #7370#*
    1-خوب آخه گوشی های دیگه ای که دارم اسم مکان رو نشون میدن ولی C6 با اینکه cell info روشن هستش نشون نمیده.
    2-یعنی چرا میخوان از فروش یک گوشی جلوگیری کنن!!؟
    3-آنتی ویروس خوب برای این سری از گوشیا میشناسین؟ اگه ادرسی برای دانلود بدین ممنون میشم.
    2010/03/15
    خراسان رضوی
    298
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto
    1-خوب آخه گوشی های دیگه ای که دارم اسم مکان رو نشون میدن ولی C6 با اینکه cell info روشن هستش نشون نمیده.
    2-یعنی چرا میخوان از فروش یک گوشی جلوگیری کنن!!؟
    3-آنتی ویروس خوب برای این سری از گوشیا میشناسین؟ اگه ادرسی برای دانلود بدین ممنون میشم.
    1- ؟؟؟؟؟ چی بگم ؟؟؟؟
    2- میدونستی N90 ویبره نداره؟ (شایدم n92 - دقیقا یادم نیست). اگه یک گوشی کامل بدن بیرون دیگه مشتریاشون دنبال گوشی های دیگه نمیرن اونوقت تنوع از گوشی نوکیا حذف میشه و خسته کننده س.
    3- من از آنتی ویروس خاطره خوبی ندارم به همین خاطر آنتی ویروسی رو پیشنهاد نمیکنم اگر دوستان دیگه میتونن در این زمینه کمک کنن. بنده تا الان ر n8 و c7 آنتی ویروس نصب کردم ، به محض تمام شدن نصب فایلهای اصلی گوشی رو به عنوان ویروس شناخت و پاکشون کرد و این باعث شد گوشی دیگه روشن نشه و منم ناچارا هر دو رو فلش کردم.
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)
    2007/11/22
    تبریز
    2,483
    492

پاسخ : چند سوال راجع به گوشي C6 نوکيا

سلام.ميخواستم يه گوشي C6 دست دوم بخرم؛گوشيه تميزيه،به قيمت 300تومن.مشخصاتش رو تو اينترنت نگاه کردم.بدک نيست،ولي خب ميخوام اگه کسي باهاش کارکرده نقاط ضعف و قوتش رو بهم بگه. :smile:ممنون

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/02/25
    340
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ
    سلام.ميخواستم يه گوشي C6 دست دوم بخرم؛گوشيه تميزيه،به قيمت 300تومن.مشخصاتش رو تو اينترنت نگاه کردم.بدک نيست،ولي خب ميخوام اگه کسي باهاش کارکرده نقاط ضعف و قوتش رو بهم بگه. :smile:ممنون
    سلام
    c6 دو صفره یا c6 صفر یک؟ چون من C6 دو صفر رو 280 و خورده ای خریده بودم یعنی الان اینقدر گرون شده که دست دومش 300 تومانه!!!؟ البته اگه صفر یکشه که هیچی
    من خودم البته زیاد باهاش کار نکردم ولی همین مشکلاتی رو که گفتم داشت یکیش اینکه صدای فلاشش در هیچ حالتی قطع نمیشد البته اینطور که شنیدم خیلی گوشی های دیگه نوکیا هم همین طوره، cell info هم که نشون نمی داد بعضی وقتا هم که قاط میزد که اینم خوب مربوط به همه گوشی ها میشه
    2007/11/22
    تبریز
    2,483
    492

سلام.ممنون.مدل دوصفر هست.بله؛شديد گرون شده،به خاطر قيمت پايين دلار هست :mrgreen: قيمت تازه ش 400 تومنه. oo:
    وزنش زياد نيست؟ کيفيت دوربينش چطوره؟(عکس/فيلم+روز/شب) تقريبا باطريش چقدر دوام مياره؟ و اينکه در کل گوشي خوش دستي هست؟ اخيرا خيلي ها پيله کردن که سيستم عامل سيمبين قديمي شده و ... يه گوشي بخر که سيستم عاملش Android باشه.چقدر اين حرف قابل اعتنا هست؟ من بين گوشي ها نوکيا رو بيشتر ميپسندم که رو حساب اون سيستم عامل،نوکيا Android نميزنه.اونوقت بايد واسه حدود اين قيمت برم سراغ سوني اريکسون که اصلا ازش خوشم نمياد.سامسونگ هم اون چيزهايي رو که ميخوام نداره(با حدود اين قيمت)بد جور گيج شدم...

2008/02/25
    340
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ
    سلام.ممنون.مدل دوصفر هست.بله؛شديد گرون شده،به خاطر قيمت پايين دلار هست :mrgreen: قيمت تازه ش 400 تومنه. oo:
    وزنش زياد نيست؟ کيفيت دوربينش چطوره؟(عکس/فيلم+روز/شب) تقريبا باطريش چقدر دوام مياره؟ و اينکه در کل گوشي خوش دستي هست؟ اخيرا خيلي ها پيله کردن که سيستم عامل سيمبين قديمي شده و ... يه گوشي بخر که سيستم عاملش Android باشه.چقدر اين حرف قابل اعتنا هست؟ من بين گوشي ها نوکيا رو بيشتر ميپسندم که رو حساب اون سيستم عامل،نوکيا Android نميزنه.اونوقت بايد واسه حدود اين قيمت برم سراغ سوني اريکسون که اصلا ازش خوشم نمياد.سامسونگ هم اون چيزهايي رو که ميخوام نداره(با حدود اين قيمت)بد جور گيج شدم...
    اها ، خیلی وقته تو خطه قیمت گوشی نیستم پس خیلی گرون شده من تازش رو (made in korea ) واسه یکی از اشنا ها خریده بودم 280 و خورده ای، راستش چون خودم باهاش خیلی کار نکردم زیاد خصوصیاتش دستم نیس، البته یه سری چیزا مثله کیفیت دوربین اینا خوب قیاسی هستش و باید با هم قیمت های خودش قیاس شه ، در کل به نظرم گوشی بدی نمیومد البته در اون زمان
    من هم برند نوکیا رو بیشتر می پسندم ، حالا اندروئید چه ویژگی های منحصر به فردی داره؟ HTC هم شنیدم مدل های خوبی داره البته امار قیمت رو ندارم
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8