اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال راجع به گوشی C6 نوکیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال راجع به گوشی C6 نوکیا

سلام
    1-چرا با اینکه گزینه cell info رو توش on کردم ولی چیزی روی صفحه نشون نمیده؟
    2-صدای فلاش گوشیو چطور و از چه مسیری میشه قطع کرد؟ (هرچی گشتم پیداش نکردم)
    3-بعضی وقتا وقتی تماس ورودی داره صدای زنگ تلفن بصورت بریده بریده زده میشه و نسبت به هیچ کلیدی واکنش نشون نمیده و صدای زنگ قطع هم نمیشه تنها راه اینه که باتریشو در بیارم، دلیلش چی میتونه باشه؟ (همیشگی نیست بعضی وقتا)
    حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
    خام بودم - پخته شدم - سوختم

پاسخ : چند سوال راجع به گوشی C6 نوکیا

نوشته اصلی توسط roberto
    سلام
    1-چرا با اینکه گزینه cell info رو توش on کردم ولی چیزی روی صفحه نشون نمیده؟
    2-صدای فلاش گوشیو چطور و از چه مسیری میشه قطع کرد؟ (هرچی گشتم پیداش نکردم)
    3-بعضی وقتا وقتی تماس ورودی داره صدای زنگ تلفن بصورت بریده بریده زده میشه و نسبت به هیچ کلیدی واکنش نشون نمیده و صدای زنگ قطع هم نمیشه تنها راه اینه که باتریشو در بیارم، دلیلش چی میتونه باشه؟ (همیشگی نیست بعضی وقتا)
    1- اطلاعات شبکه بستگی به شبکه محلی شما داره که داخل شبکه اسمی ذخیره کرده باشن یا نه
    2- صدای فلاش تا جایی که من میدونم قطع نمیشه و این گونه ایرادات جزء ایرادهای سیاستی نوکیا برای جلوگیری از فروش بیش از حد یک گوشی محسوب میشه
    3- احتمالا ویروس داره. گوشی رو با کد زیر فرمت کنید. (اطلاعات گوشی تماما پاک میشه)
    #7370#*
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی بهادر
      1- اطلاعات شبکه بستگی به شبکه محلی شما داره که داخل شبکه اسمی ذخیره کرده باشن یا نه
      2- صدای فلاش تا جایی که من میدونم قطع نمیشه و این گونه ایرادات جزء ایرادهای سیاستی نوکیا برای جلوگیری از فروش بیش از حد یک گوشی محسوب میشه
      3- احتمالا ویروس داره. گوشی رو با کد زیر فرمت کنید. (اطلاعات گوشی تماما پاک میشه)
      #7370#*
      1-خوب آخه گوشی های دیگه ای که دارم اسم مکان رو نشون میدن ولی C6 با اینکه cell info روشن هستش نشون نمیده.
      2-یعنی چرا میخوان از فروش یک گوشی جلوگیری کنن!!؟
      3-آنتی ویروس خوب برای این سری از گوشیا میشناسین؟ اگه ادرسی برای دانلود بدین ممنون میشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roberto
        1-خوب آخه گوشی های دیگه ای که دارم اسم مکان رو نشون میدن ولی C6 با اینکه cell info روشن هستش نشون نمیده.
        2-یعنی چرا میخوان از فروش یک گوشی جلوگیری کنن!!؟
        3-آنتی ویروس خوب برای این سری از گوشیا میشناسین؟ اگه ادرسی برای دانلود بدین ممنون میشم.
        1- ؟؟؟؟؟ چی بگم ؟؟؟؟
        2- میدونستی N90 ویبره نداره؟ (شایدم n92 - دقیقا یادم نیست). اگه یک گوشی کامل بدن بیرون دیگه مشتریاشون دنبال گوشی های دیگه نمیرن اونوقت تنوع از گوشی نوکیا حذف میشه و خسته کننده س.
        3- من از آنتی ویروس خاطره خوبی ندارم به همین خاطر آنتی ویروسی رو پیشنهاد نمیکنم اگر دوستان دیگه میتونن در این زمینه کمک کنن. بنده تا الان ر n8 و c7 آنتی ویروس نصب کردم ، به محض تمام شدن نصب فایلهای اصلی گوشی رو به عنوان ویروس شناخت و پاکشون کرد و این باعث شد گوشی دیگه روشن نشه و منم ناچارا هر دو رو فلش کردم.
        چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

سلام.میخواستم یه گوشی C6 دست دوم بخرم؛گوشیه تمیزیه،به قیمت 300تومن.مشخصاتش رو تو اینترنت نگاه کردم.بدک نیست،ولی خب میخوام اگه کسی باهاش کارکرده نقاط ضعف و قوتش رو بهم بگه. :smile:ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
            سلام.میخواستم یه گوشی C6 دست دوم بخرم؛گوشیه تمیزیه،به قیمت 300تومن.مشخصاتش رو تو اینترنت نگاه کردم.بدک نیست،ولی خب میخوام اگه کسی باهاش کارکرده نقاط ضعف و قوتش رو بهم بگه. :smile:ممنون
            سلام
            c6 دو صفره یا c6 صفر یک؟ چون من C6 دو صفر رو 280 و خورده ای خریده بودم یعنی الان اینقدر گرون شده که دست دومش 300 تومانه!!!؟ البته اگه صفر یکشه که هیچی
            من خودم البته زیاد باهاش کار نکردم ولی همین مشکلاتی رو که گفتم داشت یکیش اینکه صدای فلاشش در هیچ حالتی قطع نمیشد البته اینطور که شنیدم خیلی گوشی های دیگه نوکیا هم همین طوره، cell info هم که نشون نمی داد بعضی وقتا هم که قاط میزد که اینم خوب مربوط به همه گوشی ها میشه

دیدگاه

سلام.ممنون.مدل دوصفر هست.بله؛شدید گرون شده،به خاطر قیمت پایین دلار هست :mrgreen: قیمت تازه ش 400 تومنه. oo:
              وزنش زیاد نیست؟ کیفیت دوربینش چطوره؟(عکس/فیلم+روز/شب) تقریبا باطریش چقدر دوام میاره؟ و اینکه در کل گوشی خوش دستی هست؟ اخیرا خیلی ها پیله کردن که سیستم عامل سیمبین قدیمی شده و ... یه گوشی بخر که سیستم عاملش Android باشه.چقدر این حرف قابل اعتنا هست؟ من بین گوشی ها نوکیا رو بیشتر میپسندم که رو حساب اون سیستم عامل،نوکیا Android نمیزنه.اونوقت باید واسه حدود این قیمت برم سراغ سونی اریکسون که اصلا ازش خوشم نمیاد.سامسونگ هم اون چیزهایی رو که میخوام نداره(با حدود این قیمت)بد جور گیج شدم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
                سلام.ممنون.مدل دوصفر هست.بله؛شدید گرون شده،به خاطر قیمت پایین دلار هست :mrgreen: قیمت تازه ش 400 تومنه. oo:
                وزنش زیاد نیست؟ کیفیت دوربینش چطوره؟(عکس/فیلم+روز/شب) تقریبا باطریش چقدر دوام میاره؟ و اینکه در کل گوشی خوش دستی هست؟ اخیرا خیلی ها پیله کردن که سیستم عامل سیمبین قدیمی شده و ... یه گوشی بخر که سیستم عاملش Android باشه.چقدر این حرف قابل اعتنا هست؟ من بین گوشی ها نوکیا رو بیشتر میپسندم که رو حساب اون سیستم عامل،نوکیا Android نمیزنه.اونوقت باید واسه حدود این قیمت برم سراغ سونی اریکسون که اصلا ازش خوشم نمیاد.سامسونگ هم اون چیزهایی رو که میخوام نداره(با حدود این قیمت)بد جور گیج شدم...
                اها ، خیلی وقته تو خطه قیمت گوشی نیستم پس خیلی گرون شده من تازش رو (made in korea ) واسه یکی از اشنا ها خریده بودم 280 و خورده ای، راستش چون خودم باهاش خیلی کار نکردم زیاد خصوصیاتش دستم نیس، البته یه سری چیزا مثله کیفیت دوربین اینا خوب قیاسی هستش و باید با هم قیمت های خودش قیاس شه ، در کل به نظرم گوشی بدی نمیومد البته در اون زمان
                من هم برند نوکیا رو بیشتر می پسندم ، حالا اندروئید چه ویژگی های منحصر به فردی داره؟ HTC هم شنیدم مدل های خوبی داره البته امار قیمت رو ندارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X