اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجمنی به نام کامپایلرها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انجمنی به نام کامپایلرها

سلام به نظر من جای یک انجمن توی سایت خالیه
    اون این :NO:
    انجمن کامپایلر ها
    :nice:
    نظرتون چیه بچه ها
    امرزوه آشنایی با کامپایلر ها خیلی مهمه
    مخصوصا اینکه کامپایلر ها جدا از دستورات یک سری دستورات دیگه هم کمکی دارند و ....
    واقعا جای یک چنین انجمنی خالیه
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

پاسخ : انجمنی به نام کامپایلرها

برای یک لیوان شیر که گاو نمیخرن
    آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
    تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
    آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
    هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

نوشته اصلی توسط J0KER
      برای یک لیوان شیر که گاو نمیخرن
      اینم یک حرفیه
      ولی
      بعضی مواقع ارزش یک استکان آب , ارزشی بیشتر از 100 ها تن طلا رو پیدا می کنه :mrgreen:
      تازه انجمن های دیگه هم قبلا یک شیر بیشتر نبودند ولی حالا یک گاو شدند . :mrgreen:
      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط iranesabz

انجمن کامپایلر ها
        سوالات مربوط به کامپایلر ها درصد خیلی کمی از سوالات رو در بر میگیره
        درثانی اکثر مشکلات هم مربوز به مثلن یه آی سی خاصه که توسط چند تا برنامه می تونه نوشته بشه و انجمنش هم وجود داره

"عضی مواقع ارزش یک استکان آب , ارزشی بیشتر از 100 ها تن طلا رو پیدا می کنه "

کجا دیدی آب همچین قیمتی پیدا کنه

نوشته اصلی توسط iranesabz
        ولی حالا یک گاو شدند . :mrgreen:
        دستت درد نکنه مثال خوبی زدی :mrgreen:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

خلاصه به نظر من اگر این انجمن زده بشه خیلی بیشتر از بعضی از انجمن های سایت طرفدار پیدا میکنه
          دلیلش هم اینه که 90 درصد افرادی که عضو این سایت هستند از کامپایلر ها استفاده می کنند ولی آیا همین 90 درصد از بخشهایی که مربوط به کامیپیوتر یا مخابرات یا برق یا الکترونیک یا رباتیکه استفاده می کنند
          میخوام اینو بگم که هر شخصی که تو زمیینه ی این رشته هایه از کامپایلرها استفاده می کنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X