اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیغام خطا در بین تبادل اطلاعات با پورت com

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیغام خطا در بین تبادل اطلاعات با پورت com

عرض سلام و خسته نباشید
    بعضی اوقات در هنگام کار با پورت سریال پیغام زیر نشان داده میآ‌شود که ظاهرا ناشی از مشکل فریم هست، همین اطلاعات را به هر کدام از برنامه های ترمینال که ارسال میآ‌کنم بدون هیچ مشکلی داده ها را دریافت کرده و نمایش میآ‌دهند، مشکل از کجاست؟ چطور میشه کاری کنم که این پیغام در حین کار نمایش داده نشود؟

error-1073807253 occurred at visa read in 12.
    possible reason(s):
    visa: (hex 0xBFFF0068B) a framing error occurred during transfer.
    stop-continue/

از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : پیغام خطا در بین تبادل اطلاعات با پورت com

شما کلا میتونید ارورها رو هندل کنید و نزارید تو یه پنجره دیالوگ نشون داده بشن و برنامه رو متوقف کنن

دیدگاه

ممنون kasper جان، پیش پای شما همین مطلب رو در help خواندم و آمدم بنویسم مشکل حل شد که دیدم شما هم زحمتش رو کشیدی.
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام دوستان من یه مدتی میخوام با پورت سریال و lab view کار کنم در کانفیگ پورت سریال نمیاد نمی دونم مشکل از کجاس؟
        من به آمار زمین مشکوکم...
        اگر این شهر پر از آدم هاست......
        پس چرا این همه دل ها تنهاست؟

دیدگاه

سلام دوست عزیز. مشکل شما اینه که تولکیت ni visa رو نصب نکردین. نصبش کنید تمامی پورت های سریال موجود اعم از حقیقی و مجازی نمایش داده میشن.

دیدگاه

مرسی دوست عزیز این تولکیت رو داری واسم پ کنی یا لینکشو بدی ؟ ممنونم

دیدگاه

پاسخ : پیغام خطا در بین تبادل اطلاعات با پورت

سلام. اینم لینک دانلود.
              http://ftp.ni.com/support/softlib/visa/NI-VISA/5.0.3/visa503full.exe

دیدگاه

خیلی ممنون دوست گرامی لینک رو دانلود کردم و نرم افزار رو نصب کردم حالا از کجا تنظیمات پورت سریال رو انجام بدم؟ خیلی ممنون :job:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X