اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به نظر شما این ویروسه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به نظر شما این ویروسه

سلام خدمت دوستان عزیزم
    الان 10 روزه درگیر مشکل شدم.برای خرید قطعات روبات وارد یکی از سایتها شدم بعد از چند دقیقه برنامه ها تو دسکتاپ مخفی شدن(حذف نشدن).چندتا پیام اومد که تو لینک پایین گذاشتم.صفحه ی کامپیوتر سیاه شد و تمام برنامه ها تو ALL PROGRAMS حذف شدن.از ده روز پیش تا حالا 4 بار ویندوز عوض کردم و با 4 تا انتی ویروس پدیت شده مجددا وارد سایت شدم.
    هرچهار بار همین حالت پیش اومد؟؟؟
    تا حالا همچین اتفاقی براتون پیش اومده؟
    بنظر شما باید چکار کنم.لطفا راهنماییم کنید.دستتون درد نکنه
    http://www.4shared.com/file/KUJkLKDa/111.html

پاسخ : به نظر شما این ویروسه

اون برنامه به ظاهر ریکاوری که بدون اجازه نصب شده هم عملکرد سیستمتون رو مختل کرده و هم ارور های جعلی نشون میده و شما رو ترغیب میآ‌کنه که بخریدش!(یه جورایی سیستمتون رو گروگان گرفته!)
    در واقع ویروس نیست یه برنامهآ‌ی خرابکاره(از انواع دیگه این جور برنامه ها میشه به آنتی ویروس های قلابی اشاره کرد که وانمود میآ‌کنن سیستمتون ویروسی شده)

اول درایو ویندوزتون رو فرمت کنید و بعد درایو های دیگه رو هم چک کنید که یه وقت از طریق Autorun دوباره فعال نشه. روی فایل های اجرایی مشکوک هم کلیک نکنید.

دیدگاه

درود
      دوست عزیز بعد از اینکه درایو C رو فرمت کردی و ویندوز رو نصب کردی با حالت explorer برو و درایوهاتو نگا کن که اگر Autorun ی هست پاکشون کنی. در صورتی که درایور رو در حالت عادی باز کنی خوب Autorun اجرا شده و دوباره ویندوزت خراب میشه

دیدگاه

دست گلتون درد نکنه
        به لطف کمکهای شما مشکل حل شد.فقط یه چیزی؟
        من قبلا زیاد تو اون سایت میرفتم و همچین مشکلی نداشتم.جدیدا اینطوری شد.شاید بخاطر اپدیت اتوماتیک ویندوز باشه.یکی از دوستان بهم گفت باید رو my computer ... properties رو انتخاب کنم و گزینه اتوماتیک اپدیت رو غیرفعال کنم که این کارو کردم.بنظر شما ممکنه ایراد همین بوده باشه یا نه :question:

دیدگاه

خیر هیچ ربطی به پدیت ویندوز نداره
          احتمالا از طریق کلیک روی تبلیغات سایتآ‌ها وارد کامپیوتر تون شده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X