اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک اساسی برای اتصال fpga به rs232

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک اساسی برای اتصال fpga به rs232

سلام
    اقا من میخام از spartan 3 و از میکروی picoblaze اسفاده کنم و داده ها از کامپیوتر به وسیله rs232 به میکرو بفرسم
    با هیچ کدومش تا حالا کار نکردم . میشه راهنمایی کنید
    ممنون

پاسخ : کمک اساسی برای اتصال fpga به rs232

نوشته اصلی توسط matin724
    سلام
    اقا من میخام از spartan 3 و از میکروی picoblaze اسفاده کنم و داده ها از کامپیوتر به وسیله rs232 به میکرو بفرسم
    با هیچ کدومش تا حالا کار نکردم . میشه راهنمایی کنید
    ممنون
    خوب اینطوری کار خیلی سخت میشه، ابتدا با Picoblaze کار کنید و خوب مسلط بشید بعد برید سراغ پورت سریال، چون خود Picoblaze پورت سریال نداره و باید خودتون با VHDL بنویسید و یا از سایتی گیر بیارید و استفاده کنید، اون موقع باید برنامه ای رو هم بنویسید که بتونید از طریق Picoblaze در پورت سریال بنویسید وبخونید و از Interrupt هم مجبور میشید استفاده کنید، همچنین I/O ها.
    اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

چطوری میشه روی picoblaze مسلط شد . من مطلب فارسی ندیدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط matin724
        چطوری میشه روی picoblaze مسلط شد . من مطلب فارسی ندیدم
        پیشنهاد میکنم برای یادگیری زبان خودتون رو تقویت کنید که هم بتونید از مطالب دیتاشیت ها بهره بگیرید و هم از فرومهای خارجی استفاده کنید، اینجور مطالب که کمی تخصصی تر از مطالب دیگه هستند معمولا در فرومهای فارسی بحث نمیشن و داکیومنتهای ترجمه شده کمتری هم دارند، لا اقل منکه ندیدم برای Picoblaze که کامل توضیح داده باشه. :NO:
        هرچند ممکنه مجبور به استفاده از دیکشنری بشین ولی عوضش به طور کامل و صحیح مطالب رو یادمیگیرید، خدا رو چه دیدین شاید خود شما ترجمه اش کردین و بقیه دوستان ازش استفاده کردن. :applause:

موفق باشید.
        اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

مگه نمیشه بدون microblaze این کارو انچام داد؟؟ من فکر می کنم اتصالش فقط با یه کد هست. اشتباه می کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط samaneh174
            مگه نمیشه بدون microblaze این کارو انچام داد؟؟ من فکر می کنم اتصالش فقط با یه کد هست. اشتباه می کنم؟
            چرت نوشتم!! سوال رو خوب نخوندم... :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X