اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغذیه سویئچینگ برای مدارات آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغذیه سویئچینگ برای مدارات آمپلی فایر

مژده به همه دوستان عزیز
    بالاخره بعد از نزدیک یک سال آزمایش دهها مدار مختلف بالاخره تغذیه سویئچینگی پیدا کردم که بعد از ساخت و آزمایش نویز و پارازیتی روی مدارات آمپلی فایر صوتی ایجاد نمی کند آمپلی فایر مورد استفاده در این آزمایش TDA1557 بود که دوستان عزیز می دانند بیشتر از بقیه مدارات آمپلی نسبت به تغذیه و نویز حساس است
    تغذیه مورد بحث را حدود دو ماه پیش در یک سایت آلمانی پیدا کردم و به خاطر مریضی مادرم نتوانستم اونو درست کنم ولی دو سه روز پیش فرصتی پیش اومد و مدارش رو ساختم مدار از 2 عدد ترانزیستور یکی قدرت و یکی معمولی به جای آ ی سی های متداول استفاده می کند که به نظر من این مزیتش بخاطر همین استفاده از ترانزیستور است که باعث ایجاد نویز و پارازیت در روی آمپلی فایرها نمی گردد فقط یکی دو روزی اجازه دهید تمام آزمایشاتش را انجام دهم و یک ترانس چاپری که دوستان همه بتوانند آنرا بسازند برایش درست و آزمایش کنم بعد نقشه اش را برای دوستان عزیز می ذارم البته برای دوستان وارد و با تجربه و همچنین دوست عزیزم اشک بعد از ظهر نقشه اونو میذارم ولی بقیه دوستان اجازه بدن من و بقیه دوستان کاملا روش کار کنیم و یک چاپر قابل ساخت برایش طراحی کنیم بعد اقدام به ساخت آن کنند
    متاسفانه آلان باید برم دنبال کاری بعد از ظهر نقشه اونو خدمت دوستان عزیز و با تجربه خودم میذارم

کد HTML:
    <abbr=دوست عزیزم لطفا از عناوین مناسب برای تاپیک ها استفاده فرمایید.></abbr>
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

پاسخ : تغذیه سویئچینگ برای مدارات آمپلی فایر

درسته حق با شما است
    این شیطنت دوستم بود لحظه آخر عنوان تاپیک رو عوض کرد

دیدگاه

دوستان ببخشید چند تا از دوستان تغذیه رو گرفتن بردن روش آزمایش انجام بیدن برای همین امروز نمیرسم نقشه اونو براتون بذارم مدار بصورت فیببر مدار چاپی بود و نقشه شماتیک نداشت ولی واقعا خیلی اعجاب انگیزه اصلا یک درصد هم روی کار آمپلی اختلال و نویز ایجاد نمی کنه خودم خیلی تعجب می کنم

دیدگاه

برا ما هم بزار ...................میخوام یاد بگیرم................... :read:
        ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

سلام اشک عزیز
          این مطلب جاش اینجا نبود لطف کن تاپیک رو حذف کن اگه خودت دوست داشتی ایمیلت رو برام به این آدرس بفزست نقشه اونو برات ایمیل کنم
          ممنون دوست عزیز shahryar52@yahoo.com

دیدگاه

من این پست رو به مدارات تغذیه منتقل میکنم. دوستان اونجا میتونند پیگیری کنند.
            خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

آره اینجوری بهتره ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X