اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتاب برای الکترونیک ارشد

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتاب برای الکترونیک ارشد

سلام
    دوستان کسی کتاب و مرجع خوبی برای الکترونیک برای یادگیری و تست ارشد سراغ داره
    ممنون
    we are here,it must be done

پاسخ : کتاب برای الکترونیک ارشد

سلام خوبی حسین جان؟
    حسین جان الکترونیک رو باید خیلی تمرین حل کنی بتونی بالا بزنی. من برای امتحان کاردانی تمام تمرین های جلد 1 میرعشقی و جلد 2 تقی شفیعی رو 2 دور حل کردم به جز تست های کاردانی به کارشناسی، برای کارشناسی ارشد فقط تست زدم و کتاب رهیان ارشد رو خوندم درصدم خوب شد، 80 البته تمام وقت مغناطیس رو گذاشتم روی الکترونیک :rolleyes:.
    موفق باشید.
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی
      برای کارشناسی ارشد فقط تست زدم و کتاب رهیان ارشد
      :agree:

دیدگاه

منم مغناطیس راهیان ارشدو خوندم منم تایید می کنم....... :redface:بقیشو نمی دونم.......
        انچه که هستی هدیه خداوند به توست
        و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
        پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

سلام
          کتاب الکترونیک آقای احمدعلی اشرفیان انتشارات پوران پژوهش

دیدگاه

کتاب دکتر اشرفیان(انتشارات پوران پژوهش) کتاب خوبیه.به شرطی که زود خسته نشی...اولش یه کم اذیت میشی.چون روش های این کتاب کاملاً جدیده. تست های سری کتاب های راهیان ارشدم خوبه...از این سری،هر چی بخری ضرر نمی کنی...

دیدگاه

سلام
              ببخشید این کتاب های راهیان ارشد که میگین فقط تست داره یا درس هم داره؟ برای همه دروس پیشنهاد می کنید؟
              من دنبال کتابی هستم که فقط تست داشته باشه به علاوه پاسخ تشریحی ( پاسخ هاش سرسری و نا مفهوم نباشه! )
              کتاب های مدرسان شریف چطورن؟

دیدگاه

راهبانه ارشد یه خلاصه یی هم بهت میده یه جمع بندی ولی پوران پژوهش یه جورایی درسم میده ..........راهیان ارشدو من نخوندم اما یکی از دوستام خونده بود راضی بود .......
                انچه که هستی هدیه خداوند به توست
                و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
                پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

کتاب راهیان ارشد خوبه . هم درس داره و هم نکته و تست . ولی به نظر من، کتاب الکترونیک ارشد مدرسان شریف اصلا خوب نیست ! یعنی کتاب کاردانی به کارشناسیش از ارشدش خیلی بهتر و کاملتره !!! :biggrin:
                  من فکر می کنم که بچه های کاردانی به کارشناسی در درس الکترونیک ، مشکلی ندارن و اگر بخوان کلاس برن و یا کتاب درسی بخونن ، چیز جدیدی یاد نمی گیرن . چون درسش همونه! ولی تستای ارشد ... ! :cry2:
                  اگر کسی بخواد تو درس الکترونیک ( در کنکور ارشد ) موفق بشه ، باید یه دور کتاب و جزوه ی کاردانی به کارشناسیشو بخونه و بعد فقط تست بزنه . اونم تستای کنکور . و نکات و روشهای حل مسئلو رو اونجا یاد بگیره . وگرنه کتابهایی که تو بازار هست ، برای ماهایی که قبلا کنکور (کاردانی به کارشناسی )دادیم ، جالب و مفید نیست و چنگی به دل نمی زنه !
                  موفق باشید .
                  http://www.kamangari.blogfa.com
                  ارسال برترین جزوات کنکور ارشد برق

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X