اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده ازبرد لامپ کم مصرف در 12vdc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده ازبرد لامپ کم مصرف در 12vdc

با سلام خدمت دوستان
    می خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه با اون بااستفاده از برد لامپ های کم مصرف(بدون استفاده ازاینورتر) در ولتاژ12ولت هم بهره برداری کرد؟(لامپ با این ولتاژ روشن بشه)
    یا از چه مدار دیگه ای باید استفاده کرد؟؟؟

پاسخ : استفاده ازبرد لامپ کم مصرف در 12vdc

با درود. . .
    یعنی چی؟
    منظورتون اینه که لامپ رو با 12 روشن کنیم؟ یا 12 رو تبدیل به 220 کنیم و بدیم به لامپ؟

1: فکر کنم با طراحی یه بالاست جدید بشه کاریش کرد. اصول کار این لامپها گذر یک توان معین از تیوب لامپ هستش حالا هرجوری میخواد تولید بشه.
    2: باید یه اینورتر بسازیدو حالشو ببرید.
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

این یه 4 وات جمع و جوره

http://www.wiringdiagrams21.com/2009/09/04/circuit-diagram-for-12vdc-fluorescent-lamp-driver#more-3129

دیدگاه

از جوابتون ممنون
        حالا اگه یه لامپ 6 واتی باشه جواب میده یا نه؟

دیدگاه

فکر کنم بشه ترانسشم یه ترانس 220 به 10 ولت باید باشه البته این مال فلور سنته شاید بدرد این کم مصرفا نخوره! نمیدونم

دیدگاه

سلام
            نمونه ی یک لامپ کم مصرف 12v dc 11w تو بازار هست. من مدار ان را در اوردم ولی طرز کار و تحلیل مدار رو نمیدونم که بخوام اون رو برای توان های دیگه تغییر بدم. اگه مدار بالاست رو ضمیمه کنم کسی هست بتونه تحلیلش کنه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X