اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای انتخاب فرستنده وگیرنده دیتا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای انتخاب فرستنده وگیرنده دیتا

با سلام به همه دوستان عزیز و گرامی

من برای کنترل رو یک بردصنعتی نیاز به یک ماژول فرسنتده و گیرنده دارم. این ماژول رو میخام تو محیطی که دستگاههای صنعتی از قبیل CNC و گان های جوش و خلاصه یک کارخانه کامل خوردرو سازی ، درست کار کنه و خطای بیسار کمی داشته داشته یاشه.
    میخواستم از دوستانی که تجربه زیادی تو این زمینه دارن و رو انواع ماژولها کار کردن بنده رو راهنمایی کنن!!
    من این دستگاه رو با RS-485 و تحت پروتکل IEC-6205-21 راه انداختم و کار میکنه ولی میخام که وایرلس باشه!!
    قیمت ماژول ها رو اگه لطف کنید بگید ممنون هم میشم!!
    متشکرم

پاسخ : کمک برای انتخاب فرستنده وگیرنده دیتا

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=3203.0
    سرچ کن مطالب در این مورد زیاده :read:

دیدگاه

مرسی سعیدجان
      گشتم ولی چیز خاصی پیدا نکردم
      من فرستنده و گیرنده زیادی دیدم ولی نمیدونم کدوم در شرایط صنعتی عملکرد بهتری داره!! حتی در مورد ترانسیورهای Zigbee هم مطالعه کردم ولی نمیدونم که آیا این جوابگوی محیط صنعتی هست؟؟
      برام جالبه بدونم که این جرثقیلهای سقفی چطور بدون نقص کار میکنن(وایرلس)؟؟

دیدگاه

مگه جرثقیلهای سقفی بصورت وایرلس کار میکنن :question:
        من تجربه ای ندارم ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.یه نمونه کوچک و ارزونتر بساز و امتحان کن.
        قیمتها رو دقیق نمیدونم ولی ادرس چندتا سایت رو برات pm میکنم ببین چه خبره

دیدگاه

بله در حال حاضر 90 درصد شرکتهای صنعتی با جرثقیلهای سقفی وایرلس کار میکنند.
          خیلی از جرثقیلهای سقفی در ارتفاع 15 تا 20 متری نصب میشن و نمیشه کابلکشی کرد و اونو کنترل کرد.

قیمت ها رو بدست آوردم ولی برای شروع کار میرم سراغ HMTR که حدودا 13000 تومان
          ولی همچنان تو این تاپیک منتظر نظرات دوستان با تجربه هستم.

دیدگاه

برای اطلاعات بیشتر یه سرچی تو بخش avr بنداز.اونجا هم گفتگوهای زیادی در زمینه انجام شده
            یه سری هم به انجمن مدارهای الکترونیکی فرکانس بالا بزن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X