اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت رنگ المانها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت رنگ المانها

چرا رنگ خازن های عدسی و یا دیگر المانها علاوه بر تفاوت دقتشان,متفاوت است؟

پاسخ : تفاوت رنگ المانها

منظورتون رنگ خود بدنه هست؟ که مثلا آجری رنگ یا سبز هستند؟
    اگر منظورتون این هست تفاوتی ندارند! متناسب با خواست شرکت هست برای مثال مقاومت با بدنه سبز و آبی و قرمز هم داریم !!!
    خلاصه تا جایی که من میدونم این موارد دلیلی ندارند!

دیدگاه

فراموس نکنین استاندارد های خواصی هم برای رنگها هست،نمی دونم تا الان چند بار مقاومتی رو دیدن که رنگ بدنه اش طوریه که نمی زاره رنگ حلقه ها خونده بشه وهمه رو وادار می کنه با اهمتر ...

اما چیزی که خواستم توضیح بدم اینه بعضی وقتها یک سری عناصر برای شرکتی خواص یا کار خونه ای خواص به تعداد محدود تولید میشه،اگر شما LED ها رو دیده باشن،برای پایه منفی،داخل حباب LED رو نگاه می کنیم و اونی که سطح بزرگتری داره پایه منفیه ... اما تا الان چند بار LED رو دیدن که برعکس بوده ؟آ‌... مخصوصا قرمز رنگها که تولید اونطوریش ...

یک کارخونه تولید تلویزیون،وقتی چند صد هزار تا LED برای خط تولیدش میخواد،قیمت کمتر،از رعایت استاندارد ها براش مهمتره ... مهم نیست جهت کاسه کدوم طرفه،مهم اینه که تمام چند صد هزار LEDآ‌یک شکلن و قیمت دستگاه ارزون تر در میاد ....

اما بازار قویه ما،یک حسن داره که اگه مثلا از کنار سفارش 300000تایی یک کارخونه،5000تاش اضافه بیاد،اون رو میارن پاساژ امجد خودمون می فروشن،بعد قطعه ای رو میبینی که به هیچ سراطی مستقیم نیست ....

دیدگاه

سلام
        چند هفته ای گذشت تا این که بتوانم به پاسخ صریحتری برای پرسش خویش دست یابم...
        علت اصلی تفاوت رنگ المانها پراکندگی ظرفیت و ولتاژ نامی المانهاست.
        مانند دو جسمی که ضریب جذبشان متفاوت است.
        [ پاسخ سوال را از همان شخصی که مطرح کرده بود (به عنوان تحقیق) به دست آوردم.]
        با تشکر

دیدگاه

خیلی متشکر که جواب رو اعلام کردین.
          میخواستم ببینم منبعی هم برای گفتشون ارائه کردن؟ اگر بله لطفا اینج بزارین تا من هم مطالعه کنم.
          متشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X