اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کراوس اور پسیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کراوس اور پسیو

:bye :byeسلام یه در خواست داشتم از دوستان به یه مدار کراوس اور پسیو حرفه ای سه راهه نیاز دارم که بلندگوهاش همه 8 اهم باشند لطفا یه نقشه عملی بهم معرفی کنید یا برد یا مدار آماده یا کیت یا...(محدوده فرکانسی تقریبی هر باند ووفر 20 تا 500 هرتز مید 500 هرتز تا 4 کیلو هرتز و توییتر ار 4 کیلو به بالا...)توی باندهای سیستم های قدیمی هم گشتم اما بیشتر از یه خازن استفاده نشده بود.لطفا راهنمایی کنید.ممنونم. :cry2: :cry2:
    رازي در کار نبود

پاسخ : کراوس اور پسیو

سلام دوست عزیز
    من یه نقشه داشتم تا حد زیادی بدردت می خورد ولی آلان هر چی گشتم پیداش نکردم احتمالا توی هارد بک پم هست که پیش دوستمه فردا یا نهایتا پس فردا حتما پیداش میکنم برات میذارمش فردا و پس فردا سری بزن همین جا برات میذارمش
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      باور کن هر چی گشتم اون نقشه رو پیدا نکردم ولی نقشه مدل دو بلندگو اونو تو ارسالی که برام فرستاده بودی و تقاضای راهنمایی داشتی آخر جوابم قرار دادم به هر حال اگه باز بعد پیداغش کردم حتما برات میذارمش

دیدگاه

مدار اون کراس اور دو بلندگو رو دوباره اینجا میذارم بقیه دوستان عزیز هم شاید خواستن اونو ببینن و نقشه اش رو بردارن

دیدگاه

این مهران کیت کارش درسته ، یادش بخیر دوران نوجوانی چقدر باهاش سر و کله میزدیم ، هنوز هم که هنوزه از نکاتش به خوبی میشه استفاده کرد..

ولی بنده خدا ها بجای Two Way نوشته اند Tow Way !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد.ح
            این مهران کیت کارش درسته ، یادش بخیر دوران نوجوانی چقدر باهاش سر و کله میزدیم ، هنوز هم که هنوزه از نکاتش به خوبی میشه استفاده کرد..

ولی بنده خدا ها بجای Two Way نوشته اند Tow Way !
            آی گفتی محمد آی گفتی یادت میاد چه مداراتی میزد و چه کتابهای توپی تحت عنوان نامه های مهران کیت میداد بیرون باور کن جون داداش آلانم بعضی اوقات هوس میکنم یه کیتش رو داشتم می تشستم مونتاژ می کردم اون قضیه two هم خودم متوجه شدم جون داداش حوصله نداشتم ببرمش و درستش کنم بعد بذارمش

دیدگاه

من همین 1 ماه پیش جوّ گرفت مارو رفتم 3 تا کیت از مهران کیت گرفتم یاد دوران دبستان افتادم بابامم یاد دوران
              بچّگی خودش افتاد :mrgreen: میگفت اون موقع عشق الکترونیک داشته کیت هم فقط مهران کیت میخرید یکی 2 تا از اون کیتای قدیمیش رو دارم از همون موقع عالی کار میکرد هنوزم کار میکنه

و امّا در مورد کراس اور فکر کنم این خوب باشه :

AV Maziton 100
              Render By Artlantis Studio
              [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

دستت درد نکنه داداش مرسی
                خوب داداش مازیار هم موضوع رو کامل کرد و مدل سه بلندگو اونو هم گذاشت

دیدگاه

البته اشکالش اینه فقط مقادیر سیم پیچها رو نوشته و توضیح دیگه ای نداده
                  ولی خوب من این مدار رو برای یه جایی احتیاج دارم سیم پیچهاش رو تست می کنم و بعد اونا رو براتون ادامه همین مطلب میذارم البته یه کمی هم تغییرات می خواد فقط خدا کنه کاری پیش نیاد فردا پس فردا نتیجه اش رو بهتون میگم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
                    البته اشکالش اینه فقط مقادیر سیم پیچها رو نوشته و توضیح دیگه ای نداده
                    شهریار جان میشه این سیم ها را خودمون هم درست کنیم ؟
                    چه سیمی باید باشه ؟
                    آیا قطر سیم و تعداد دورش مهم هست؟
                    با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X