اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت صدا خیلی کم مصرف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تقویت صدا خیلی کم مصرف

سلام..........یه رادیو fm دارم که خود ایسی رادیو با 1.5 ولت کار میکنه.....................حالا برا تقویت صداش از lm386 استفاده کردم که متاسفانه در عرض چند دقیقه باطری 9 ولت کتابی را خالی میکنه...................مدار خیلی کم مصرف میخوام ولتاژ اون میتونه از 1.5 شروع بشه به .........
    مثلا تو همین رادیو جیبی ها ..........با یه ترانزیستور ..........صدای بلندی دارند وهم کم مصرفه.......
    ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

پاسخ : تقویت صدا خیلی کم مصرف

سلام دوست عزیز تنها ÷یشنهاد خوبی که میتونم بهت بدم اینه
    مداری با مصرف چند میلی آمپر فقط مشکل تهیه بلندگوی اونو که میتونی از بلندگوهای 32 اهم براش استفاده کنی که مصرفش رو به 10 میلی آمپر افزایش میده برای راحتی کارت نقشه فیبر مدار چاپی اونو هم قرار دادم
    موفق باشی

]

]
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

با عرض سلام مجدد
      امشب با این سوالت حسابی مشغولمون کردی دوست عزیز ولی خوب خاصیتش این بود بیست سالی رفتم عقب و یاد اون دوران خوشی افتادم که رادیو آیوا رو باتری می انداختم و می رفتم اطراف برد بی سیمم رو امتحان کنم یادش بخیر...
      خوب اینم یه نقشه دیگه فقط مشکلت گیر آوردن چوک رابط و چوک بلندگو اونه که البته هنوز توی بعضی مغازه ها ازش پیدا میشه اگر هم نشد براحتی از توی شاسی اوراقی های رادیو گیر میاری چوک رابط آبی رنگ و چوک بلندگو قرمز رنگه این مدار فابریک آمپلی فایر رادیوهای ترانزیستوری باتری خوره
      موفق باشی
      ]

دیدگاه

شهریار 52 جان ........خیلی زحمت کشیدی ........... اون اولی خوبه.............................................. .......
        ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

سلام دوست عزیز
          یادم رفت بهت بگم اگه درستش کردی یه زحمت بکش نتیجه اش رو بهم بگو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X