اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار نویسنده،رقص نور،چشمکزن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار نویسنده،رقص نور،چشمکزن

با سلام دوستان عزیز
    من نیاز دارم یه مدای بسازم که بالفرض یک اسم یا متن چند کلمه ای( که طرحش رو با led بصورت دلخواه کشیده ام و شاید حدود50 تا دیود نیاز داشته باشه) رو به شیوه ای چه ساده یعنی همشون با هم چشمک بزنن یا مثلا قاب دور این اسم با یه سرعت چشمک بزنه و نوشته داخلش با یه طرح و سرعت دیگه،یا حتی الامکان چیزی شبیه نویسنده باشه که با چند برنامه و طرح مختلف این نوشته روشن بشه و رقص نور داخلش باشه یا چیزهایی از این قبیل
    حالا دوستان چه ایده ای بنظرتون میاد؟لطفا روشتون رو بگین و مدار عملی هم برام معرفی کنین(نمخام از برنامه نویسی حتی الامکان استفاده بشه و پروگرامر پیشرفته) :redface:
    اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
    X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
    http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

پاسخ : مدار نویسنده،رقص نور،چشمکزن

من مثل همیشه میگم از ای سی های سری 40xx مثل 4017 استفاده کن . یکم باهاش کار کنی طرحهای جالبی میتونی بسازی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_esf
      من مثل همیشه میگم از ای سی های سری 40xx مثل 4017 استفاده کن . یکم باهاش کار کنی طرحهای جالبی میتونی بسازی
      دوست عزیز به هرشکلی میتونین راهنمایی کنید چون من درزمینه دیجیتال تجربه کار ندارم و مبتدیم ولی من بشدت یاز به طراحی مداری دارم که یه اسم رو با دیود و مثلا با یه طرح بکشم و بصورت رقص نوری چشمکزن یا هرشکل ساده دیگه ای روشن بشه لطفا کمک کنید
      اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
      X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
      http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

4017 شمارنده مبنای 10 هست که اگه از دوتا استفاده کنی 100 دیود رو درایو میکنه ( البته مشکل جریان رو باید با ترانزیستور حل کنی) مثلا با سه تا 4017 می تونی 10 به توان 3 یا 1000 دیود را روشن کنی

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X