اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی نرم افزار های مفید برای طراحی سوئچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی نرم افزار های مفید برای طراحی سوئچینگ

دوستان هرچی نرم افزار مفید برای طراحی سوئیچینگ میشناسید اینجا معرفی کنید اگر لینک دانلود هم بود که بهتر
    از تمام کسانی که کمک می کنند پیشاپیش تشکر می کنم :job:
    گل سرخ گل سرخ است و خار , خار . نه خار بد است و نه گل سرخ خوب . اگر انسان از روي زمين محو شود , گلها آنجا خواهند بود و خارها نيز آنجا . اما ديگر كسي نيست كه بگويد گلهاي سرخ خوبند و خارها بد !

پاسخ : معرفی نرم افزار های مفید برای طراحی سوئچینگ

از اساتید خواهش می کنم کمک کنید :redface:
    گل سرخ گل سرخ است و خار , خار . نه خار بد است و نه گل سرخ خوب . اگر انسان از روي زمين محو شود , گلها آنجا خواهند بود و خارها نيز آنجا . اما ديگر كسي نيست كه بگويد گلهاي سرخ خوبند و خارها بد !

دیدگاه

سلام دایی
      متاسفانه نرم افزارهای خوب طراحی توی شرکتهای بزرگ هست و در دسترس عموم نیست.
      آخرین نرم افزاری که خیلی خوب کار می کرد مال سال 1997 هست بنام PSPICE8 که من هنوز دارم ازش استفاده می کنم.
      متاسفانه هر نرم افزار جدیدی رو تست کردم به پای این نرسید!
      PSPICE8 آخرین نسخه از شرکت اعجوبه میکروسیمه که بعد از 1997 توسط شرکت غول صاحب اورکد بلعیده شد.
      با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

سلام مرسی که جواب دادید دایی چند درصد میشه رو نتیجه شبیه سازی این نرم افزار حساب کرد؟

دیدگاه

از نرم افزار های مخصوص این کار مثل smps designed tool kit یا str cad استفاده کن
          تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
          تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojtaba.asgari
            سلام مرسی که جواب دادید دایی چند درصد میشه رو نتیجه شبیه سازی این نرم افزار حساب کرد؟
            تقریبا صددرصد
            اما خیلی از قطعاتی که ما استفاده می کنیم مدلشو نداریم که PSPICE بدیم.
            مثلا وقتی میری بازار هسته فریت می خری باید مدلشو داشته باشی تا اسپایس بتونه آنالیز کنه.
            با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X