اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لیست کردن دستگاههای بلوتوث محیط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لیست کردن دستگاههای بلوتوث محیط

سلام
    من میخوام مثل موبایل که دستگاههای بلوتوث اطراف خودش رو لیست می کنه ، با میکرو avr همین کارو انجام بدم اما تا به حال با ماژول های بلوتوث کار نکردم و اصولش رو هم نمی دونم .میخواستم در حالت کلی بدونم چه فرایندی باید انجام بشه که اسم دستگاهها لیست بشه ؟
    یه سوال دیگه اینکه توی بعضی موبایلها نرم افزاری با ظاهری شبیه رادار هست که مثلا میخواد موقعیت مکانی بلوتوث دیگه رو نشون بده که مثلا پشت سرش هست یا راست و چپ و ... آیا این نرم افزار واقعا کار می کنه؟ اگر کار می کنه چطور این کارو انجام میده ؟
    ممنون
    Don't hesitate to ask any question ..

پاسخ : لیست کردن دستگاههای بلوتوث محیط

دوست عزیز از شما با این سابقه بعیده تخلف کنید شما باید این موضوع رو چون برنامه نویسی هست توی انجمن AVr باید مطرح می شد
    من گزارش رد می کنم که به کمک مدبران سایت بتونی تاپیک رو منتقل کنی

اما در مورد سوالت توی Bascom می خوای یا Codvision ??
    معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

ممنون از تذکرتون اما من توی انجمن avr مطرحش کرده بودم حالا هم دوباره برگشته همونجا ...
      من با کدویژن کار می کنم اما فعلا با اصول انجام پذیر بودن این کار هم مشکل دارم
      ممنون می شم راهنماییم کنید

دیدگاه

سلام دایی جان
        اونقدر که من میدونم با ماژولهای بلوتوث براحتی می تونی ارتباط برقرار کنی و به یه سری دستور ساده هرکاری دوست داری انجام بدی.
        توی انجمن هم اگه سرچ بزنی دوستان زیاد تجربیاتشونو ارائه کردند.
        اما اینکه ماژول یا موبایلی بتونه جهت دیگران رو تشخیص بده امکان پذیر نیست مگر اینکه آنتن گردون داشته باشه(مثل رادار)
        با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadmn
          سلام دایی جان
          اونقدر که من میدونم با ماژولهای بلوتوث براحتی می تونی ارتباط برقرار کنی و به یه سری دستور ساده هرکاری دوست داری انجام بدی.
          یعنی مثلا این کار لیست کردن ماژولهای اطرافش رو می تونه با یه دستور خودش انجام بده یه اینکه ما پروتکل خاصی رو باید پیاده کنیم ؟
          تو انجمن نگاه کردم اکثر تاپیکهایی که مربوط به بلوتوث هستش ناقص مونده و جوابی ندادن

دیدگاه

نه دایی جان.
            باید دونه دونه پیدا کنید و توی نرم افزار لیست کنید.
            با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X