اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت atmega32, atmega32L , atmega32A چیه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت atmega32, atmega32L , atmega32A چیه ؟

سلام . سوال همون عنوان هستش ؟ با تشکر

پاسخ : تفاوت atmega32, atmega32L , atmega32A چیه ؟

با درود . . .
    تا اونجا که من میدونم atmega32L ولتاژ کاریش پایین تره و فرکانسش هم ماکزیمم 8 مگه. ولی atmega32 تا 16مگ
    من وقتی رفتم مگا8 بخرم بهم نوع A داد و گفت الان دیگه اینا دارن جایگزین میشن و قابلیت هردو تا رو دارن.
    ولی مثل اینکه بچه ها با نوع A دچار مشکل شدن. چون تو چند جای سایت دیدم نوشته بودن گیر کردن!! :mrgreen:
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

http://www.atmel.com/dyn/resources/p...ts/doc8162.pdf
      اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ژوپیتر
        این طوری که من فهمیدم تو برنامه نویسی فرقی ندارند . پس می شه به جای معمولی از نوع A استفاده کرد درسته ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ma-bah
          این طوری که من فهمیدم تو برنامه نویسی فرقی ندارند . پس می شه به جای معمولی از نوع A استفاده کرد درسته ؟؟؟
          بله.
          اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

یک برنامه دماسنج دیجیتال که از ADC با Ref داخلی استفاده می کرد با 32 خوب کار می کرد ولی با 32A بسیار بی دقت بود ولی Ref خارجیش ok بود

دیدگاه

سلام
              32l ولتاژ کاریش بالا هست ولی فرکانس کاری آن تا 8MHZ و 32 خالی ولتاژ کاری کم ولی تا 20MHZ میتونی کریستال قرار بدی اما بهتره از 16 بالاتر نری چون ممکنه pc کانتر داخل میکرو قاطی کنه بعضی از میکروهای AVR میتونه تا 18 ولت کار کنه از این میکروها تو UPS استفاده میشه . بهتره به datasheet میکروی که میخوای استفاده کنی یه نگاه بندازی.
              گلن نه دي،گئدن نه دي؟ بلک نه دي،کفن نه دي!؟
              بو دونيا اوُز کئفينده دي، ياغيش يويور،گون قورودور.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X