اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد پروتئوس

سلام .می خواستم بپرسم می تونم توی پروتئوس با مداری که شبیه سازی کردم بوسیله VB6 ارتباط برقرار کنم؟
    گاهی وقتا خدا تمام درها رو می بنده و پنجره ها رو قفل می کنه، زیباست اگر بدونی شاید بیرون طوفانه و خدا خواسته از تو مراقبت کنه....

پاسخ : سوال در مورد پروتئوس

یعنی هیچ کس در این مورد اطلاعاتی نداره؟شما خودتون وقتی شبیه سازی می کنین با چی باهاش ارتبلاط برقرار می کنین؟بابا یکی جواب بده :angry: :angry: :angry:
    گاهی وقتا خدا تمام درها رو می بنده و پنجره ها رو قفل می کنه، زیباست اگر بدونی شاید بیرون طوفانه و خدا خواسته از تو مراقبت کنه....

دیدگاه

جسارتا پروتئوس بیشتر برا تفنن و سرگرمی خوبه تا کار. ما که مستقیم میکرو رو پروگرم می کنیم و سخت افزاری تست می کنیم یا کد رو روی خود میکرو دیباگ می کنیم!
      باید یک جایی یک پورت سریال مجازی تعریف کنی که هم VB هم پروتئوس بهش دسترسی داشته باشند و به این صورت داده رد و بدل کنند. توی نت سرچ بزنی به جوابای خوبی میرسی.

دیدگاه

ممنون ولی من نمی خوام از میکرو استفاده کنم در ضمن به خاطر اینکه از بستن مدارم مطمئن نیستم نمی تونم پیاده ش بکنم بعد ببینم به برنامه جواب نمی ده مجبورم اول شبیه سازیش بکنم. یه نکته دیگه اینکه به خاطر اینکه vb پورت usb رو نمشناسه می خوام برنامم رو با پورت سریال بنویسم و مدارم رو با پورت usb(مدار یه قسمت برای تبدیل پورت سریال به usb داره). برای همین اصلا مطمئن نیستم. شما چه شبیه سازی پیشنهاد می کنین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط neopisha
          جسارتا پروتئوس بیشتر برا تفنن و سرگرمی خوبه تا کار. ما که مستقیم میکرو رو پروگرم می کنیم و سخت افزاری تست می کنیم یا کد رو روی خود میکرو دیباگ می کنیم!
          باید یک جایی یک پورت سریال مجازی تعریف کنی که هم VB هم پروتئوس بهش دسترسی داشته باشند و به این صورت داده رد و بدل کنند. توی نت سرچ بزنی به جوابای خوبی میرسی.
          دوست گرامی اگه ما کار کردن با جیزی رو بلز نیستیم ذلیل بر بی مصرف بوذنش نیست
          خیلی مواقع simulation قبل از emulation میتونه به طراحی صحیح کمک کنه بعلاوه ممکنه ایرازات سخت افزاری رو راحت تر پیذا کرذ البته اگه مزلش پیذا بشه
          خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
          چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
          ژان پل سارتر
          [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

اگه منظورتون اینه که پورت سریال شبیه سازی شده در پروتئوس رو به یه پورت سریال واقعی(قابل دسترسی در سایر برنامه ها) تبدیل کنید، باید از COMPIM استفاده کنید
            ابتدا برنامه Virtual Serial Port Driver رو دانلود و نصب کنید و یک جفت پورت سریال مجازی ایجاد کنید.(مثلا 8 و 9)
            حالا وارد تنظیمات COMOIM در پروتئوس بشید و یکی از پورت سریال های مجازی رو انتخاب و تنظیمات پورت سریال رو انجام بدید.
            حالا در برنامهآ‌ی VB باید اونیکی پورت سریال مجازی استفاده نشده رو استفاده کنید.

دیدگاه

امکانش هست نرم افزار Virtual Serial Port Driver رو بذارید؟ چون توی اینترنت پیداش نکردم .با تشکر

دیدگاه

پیداش کردم توی یکی از تایپیک هاتون دیدمش .فقط activity code داره؟ چون فقط برای 14 روز معتبره!

دیدگاه

شما باید ورژن 6.9 رو دانلود کنید چون ورژن جدیدش کرک نداره

کرک 6.9:http://download-crack-serial.com/sof....php?id=120024

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alijabraily
                    دوست گرامی اگه ما کار کردن با جیزی رو بلز نیستیم ذلیل بر بی مصرف بوذنش نیست
                    خیلی مواقع simulation قبل از emulation میتونه به طراحی صحیح کمک کنه بعلاوه ممکنه ایرازات سخت افزاری رو راحت تر پیذا کرذ البته اگه مزلش پیذا بشه
                    بله حق با شماست! منتها اگر توجه کنی عرض کردم خدمت دوستمون به صورت کلی باید چیکار کنه و اگر جست و جو کنه حتما پیدا م یکنه. مشکل ما ایرانی ها اینه که همه چیز رو حاضر و آماده می خواهیم.
                    حق با شماست، ما که چیزی بلد نیستیم. ما انگشت کوچیکه هیچ کس نیستیم در اینجا.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط neopisha
                      بله حق با شماست! منتها اگر توجه کنی عرض کردم خدمت دوستمون به صورت کلی باید چیکار کنه و اگر جست و جو کنه حتما پیدا م یکنه. مشکل ما ایرانی ها اینه که همه چیز رو حاضر و آماده می خواهیم.
                      حق با شماست، ما که چیزی بلد نیستیم. ما انگشت کوچیکه هیچ کس نیستیم در اینجا.
                      دوست عزیز من چیزی رو حاضر و آماده نخواستم مدتی هم جستجو کردم ولی چیزی که به دردم بخوره پیدا نکردم چون عجله داشتم اینجا مطرح کردم در ضمن من اطلاعات زیادی راجع به مدارات سخت افزاری تدارم ولی چون پروژم در این مورده مجبورم دنباله سوالتمو بگیرم.. به هر حال برای راهنمایی هاتون خیلی ممنونم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X