اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال شده = ارسال نشده ؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال شده = ارسال نشده ؟

سلام
    من یه سوال داشتم
    جرا توی گفتگوی آزاد چیزی رو ارسال می کنی جزء ارسال هات حساب نمیشه

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

پاسخ : ارسال شده = ارسال نشده ؟

سلام ... :smile:
    L-) ( با اجازه من یه چیزی بگم !!! )

خوب با توجه به این که عنوان های کاربر فعال از روی این ارسال ها هست به نظر من هم بهتر ارسال های

گفتگو ازاد شمارش نشه .... :agree: هر چند که نمیشه خیلی هم روی همه ارسال هایی که توی تاپیک های دیگه

هم ارسال میشه حسابی باز کرد !!! ( به کسی بر نخوره کلی عرض کردم ) :agree: ولی خوب دیگه چه میشه کرد !!!!! :mrgreen: :redface:
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

چون این پست ها معمولا فاقد ارزش علمی هستند و ما سعی داریم تنها پست های علمی را شمارش کنیم.
      هرچند که در شرایط فعلی هم کاملا اینچنین نیست ولی وقتی امکانش هست باید انجام شود.

متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط _ مهدی _
        هر چند که نمیشه خیلی هم روی همه ارسال هایی که توی تاپیک های دیگه

هم ارسال میشه حسابی باز کرد !!! ( به کسی بر نخوره کلی عرض کردم ) :agree: ولی خوب دیگه چه میشه کرد !!!!! :mrgreen: :redface:
        معمولا سعی می کنیم همچین پستهایی رو حذف کنیم ولی بازده 100% نمیشه .
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

سلام آقا سعید
          چند صد سال پیش یه گفتگوی آزاد بود که همه چیزش حساب میشد ! هم پست هم تشکر هم امتیاز و ....
          بعضی از دوستان هم که خوش ذوق و هنر بودند وقتشون رو توی این انجمن میگذروندند، با شعر و هنر و هر چیزی که به برق ربط نداره
          و همینجوری رفت و رفت تا اینکه، کسایی که از روی ذوق و هنر تو گفتگوی آزاد پست داشتند، یکهو پست هاشون می رفت بالای چندین هزار پست و امتیاز هاشون به خاطر اشعارشون میشد چندین هزارتا !
          چند تا مشکل کوچیک بوجود اومد ! اول از همه کاربری که تازه وارد بود یه سوال می پرسید، یکی مثل شما با 1500 تا پست و 600 تا امتیاز میومد یه جواب میداد، اون عزیزی هم که 600000000 تا پست داشت و 100000000 تا امتیاز مثبت از برکت سر گفتگوی آزاد هم عوض جواب یه چیزی می پروند، کاربر بیچاره هم فکر می کرد این آقایی که 600000000 تا پست داره حتماً پروفسوری چیزی هست داخل سایت اینهمه پست و تشکر داره ! و اینجوری میشد که حرف پروندن اون بیشتر از حرف شما برای اون کاربر تازه وارد ارزش داشت !
          عمق فاجعه به اینجا ختم نمیشه ، بعد از یک مدتی عوض اینکه با جستجوی عبارات علمی و برق و الکترونیک انجمن بیاد تو جستجو، بیشتر تو جسجوی کلمات قصار و عشقی انجمن بالا میاد و همینجور این چرخه ادامه پیدا می کنه و کاربران خوش ذوق به گفتگوی آزاد سرازیر میشند و نه اینکه خوش ذوق کم نداریم، پست های گفتگوی آزاد با پست های کل بخش های دیگه برابری می کنه و ....
          و هر موقع آمار انجمن رو باز کنید می بینید بهترین تاپیک، بهترین موضوع ، بیشترین ایجاد کننده موضوع و کلا هرچی آمار هست خلاصه شده به گفتگوی آزاد.
          این یه چشمه کوچیک از چیزی بود که شما میدید و بقیه مشکلات هم به دوش تیم نظارتی و سرور بود که اصلاً جای بحث نداره ! دعواهایی که بین کاربرای خوش ذوق میفتاد ، حرف های رکیکی که وسط مشاعره هاشون به هم میگن و ....
          اینجوری شد که مجبور شدیم دست به نسل کشی بزنیم و این انجمن گفتگوی آزاد رو بصورت رسمی درش رو ببندیم، تا چند سالی جاش و پست هایی که زده بودند مثل یک زخم رو انجمن بود و مدت زیادی طول شکید تا روند کار به حالت عادی برگرده
          و بعد از مدتی با درخواست های بسیار زیاد و زیاد و زیاد بعضی دوستان که انجمن به همچین جایی احتیاج داره، این انجمن درست شد ولی نه بصورت حالت قبلی ! چون به هیچ وجه دوست ندرایم این اتفاقات باز هم برای انجمن اتفاق بیفته .
          الان هم یه مدتی هست کاربرای عزیز میپرسند چرا تعداد تشکرها شمارش نمیشه ؟ چرا تعداد پستها شمارش نمیشه ؟ چرا این انجمن پستاش پاک میشه ؟ و ....
          توضیحات بالارو دادم تا جواب چراها رو بدونید.
          نکته مهم اینه که اینجا یک انجمن علمیه و پست و تعداد تشکر های کاربران باید بر اساس پست های علمی که توی انجمن های علمی میزنن سنجیده بشه، نه گفتگوی آزاد !
          گفتگوی آزاد جایی برای صحبت های معمولی و پست های غیر علمی هست و نه جزوی از بخش یک سایت علمی ، به همین علت تشکر هاش شمرده نمیشه، پست هاش شمرده نمیشه، بعد از 10 روز هم پستی که زده شده پاک میشه.
          به خاطر صدماتی هم که چند سال پیش این تالار گفتگوی آزاد به انجمن زده، هیچ وقت پست ها یا تشکر های این انجمن حساب نمیشه و نخواهد شد.
          امیدوارم این توضیحات برای تمامی سوالات شما دوستان عزیز کافی و مفصل باشه

دیدگاه

سلام مجدد به همگی
            برای من مهم نبود که که این جزء ایرادات و محاسن هست یا نست
            فقط جنبه سوال داشت
            درسته این سایت برقی ه
            ولی بیشتر چیزها با همدیگه ادغام میشه
            مثلن نمیشه بگی فقط باید کار کنی
            تفریح و ... کنارش باید باشه
            انصافن کدوم یکی از شما ها فقط توی دوره دانشجویی درس می خوندید و هیچ تفریحی نداشتید
            برای من تعداد ارسال ها و تشکر ها و ... مهم نیست
            اصلن این عنوان کاربری فعال هم دردی از من دوا نمیکنه و بنظر من بود و نبودش فرقی نداره ( البته برای من )
            هدف من بیشتر توی این سایت کمک به کسایی که مسکل کمبود اطلاعات رنج می برن و شاید خیلی کسای دیگه به قول خودشون فوت اوستایی رو نگه داشتن

بحر حال اگه همه کاربر فعال باشن یا .... چیزی از بقیه کم با زیاد نمیشه

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
              بحر حال اگه همه کاربر فعال باشن یا .... چیزی از بقیه کم با زیاد نمیشه
              زیاد شدن چیزشو نمی دونم ولی با توجه به صحبت های آقا فرشاد که منطقی هم هست از دیگران ممکنه چیزی کم بشه
              جوابتون اینجاست :

چند تا مشکل کوچیک بوجود اومد ! اول از همه کاربری که تازه وارد بود یه سوال می پرسید، یکی مثل شما با 1500 تا پست و 600 تا امتیاز میومد یه جواب میداد، اون عزیزی هم که 600000000 تا پست داشت و 100000000 تا امتیاز مثبت از برکت سر گفتگوی آزاد هم عوض جواب یه چیزی می پروند، کاربر بیچاره هم فکر می کرد این آقایی که 600000000 تا پست داره حتماً پروفسوری چیزی هست داخل سایت اینهمه پست و تشکر داره ! و اینجوری میشد که حرف پروندن اون بیشتر از حرف شما برای اون کاربر تازه وارد ارزش داشت !
              HELLO WORLD

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                .......
                بعضی از دوستان هم که خوش ذوق و هنر بودند وقتشون رو توی این انجمن میگذروندند، با شعر و هنر و هر چیزی که به برق ربط نداره
                و همینجوری رفت و رفت تا اینکه، کسایی که از روی ذوق و هنر تو گفتگوی آزاد پست داشتند، یکهو پست هاشون می رفت بالای چندین هزار پست و امتیاز هاشون به خاطر اشعارشون میشد چندین هزارتا !
                .......
                حالا دیگه با پاک شدن تایپیک مشاعره فکر کنم حتما دیگه به آرزوتون رسیدین ....
                خیالتون آسوده شد....
                مبارکتون باشه
                هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

چرا چیزی تو مباحث علمی متفرقه ارسال میکنی جزء ارسال هات حساب نمیشه؟!!
                  اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
                    حالا دیگه با پاک شدن تایپیک مشاعره فکر کنم حتما دیگه به آرزوتون رسیدین ....
                    خیالتون آسوده شد....
                    مبارکتون باشه
                    میآ‌تونستید جلوی پاک شدنش رو بگیرید.اگه هر 10 روز فقط یک پست ارسال میآ‌کردید هیچ وقت پاک نمیشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X