اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین کتاب فارسی برای یادگیری PLc ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین کتاب فارسی برای یادگیری PLc ?

سلام
    با توجه به این که 99% لینک های بخش PLC خرابه ... مجبور شدم این تاپیک رو درست کنم !
    من تازه می خوام PLC باد بگیرم .. بهترین کتاب فارسی برای یادگیری PLC از صفر تا یه حد متوسط و خوب چیه ؟
    کتاب تو بازار زیاده بعضی هاشون خیلی ساده گفتن و ناقص .. بعضی هاشون هم اصلا توضیح درست ندارند..
    ممنون !
    لینک ها رو هم اگر می تونین درست کنید .. مخصوصا بخش فارسی !

پاسخ : بهترین کتاب فارسی برای یادگیری PLc ?

خوب به نوعی من هم همین سوال رو دارم.
    لطفا کسایی که اطلاعات مناسبی دارند در اختیار من و بقیه دوستان قرار بدن.
    متشکر

دیدگاه

من فقط یه کتاب رو دیدم که خوب توضیح داده بود ! آموزش S7 بود ! ولی اصلا یادم نیست که مترجم اون کتاب کی بود !

شما اگر می خواین کار با پی ال سی رو شروع کنین ، بهتره که از همون اول بچسبید به S7 ! چیزیه که بیشتر جاها استفاده میشه و اطلاعات در موردش راحتتر پیدا میشه ( البت نظر شخصی )

دیدگاه

کتابهای نارنجی (موسوم به نارنجی) در مورد PLC سری STEP7 کتاب خوبی است و چاپ زیبایی دارد

دیدگاه

کتاب های مثلث نارنجی ظاهرا بهترین کتاب ها هستند واسه یاد گیری اینطوری که من کتاب s7 رو دیدم خیلی کامل بود Simatic رو کاملا توضیح داده بود .قیمتش 8800 تومن بود .قیمت کتاب s5 هم فک کنم 4800 باشه واسه LOGO هم که هم رفرنس زیاد هست تو اینترنت و هم کتاب .
          Hope For The Best
          Plan For The Worst

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadikazemi
            سلام
            با توجه به این که 99% لینک های بخش PLC خرابه ... مجبور شدم این تاپیک رو درست کنم !
            من تازه می خوام PLC باد بگیرم .. بهترین کتاب فارسی برای یادگیری PLC از صفر تا یه حد متوسط و خوب چیه ؟
            کتاب تو بازار زیاده بعضی هاشون خیلی ساده گفتن و ناقص .. بعضی هاشون هم اصلا توضیح درست ندارند..
            ممنون !
            لینک ها رو هم اگر می تونین درست کنید .. مخصوصا بخش فارسی !
            دوست عزیز اکثر کتاب ها ناقص هستند
            کامل ترین کتابی که دیدم کتاب مهندس ماهر بود که دو جلدی هست.کتابی که اکثر تابع ها رو توضیح بده کمه
            اما مهندس ماهر این کارو انجام داده[/quote]

دیدگاه

کتاب مثلث نارنجی و کتاب صابکو از بقه کاملترند .
              تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
              تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

سلام دوستان عزیز،من می گم اول از لوگو شروع کنید چراکه میتونید با برنامه نویسی FBD & LADDER آشنا بشین.مهم زبان برنامه نویسی هستش که بتونه طراحی کنه.s7-200 رو فراموش کنید و بعد از لوگو s7-300,400 رو شروع کنید.میتونید از مراکز فنی حرفه ای استفاده کنید که رایگانه و کامل یاد میدن.البته لوگو رو میگم ولی s7هم حتما داره دیگه. :question: :eek:اما کتاب خوب : مثلث نارنجی و ماهر از همه بهترن. :bye :nerd:
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                  سلام دوستان عزیز،من می گم اول از لوگو شروع کنید چراکه میتونید با برنامه نویسی FBD & LADDER آشنا بشین.مهم زبان برنامه نویسی هستش که بتونه طراحی کنه.s7-200 رو فراموش کنید و بعد از لوگو s7-300,400 رو شروع کنید.میتونید از مراکز فنی حرفه ای استفاده کنید که رایگانه و کامل یاد میدن.البته لوگو رو میگم ولی s7هم حتما داره دیگه. :question: :eek:اما کتاب خوب : مثلث نارنجی و ماهر از همه بهترن. :bye :nerd:
                  دوست عزیز بر چه اساسی گفتید s7200 را فراموش کنید ایا دلیلی خاصی دارد ؟؟؟(مثلا منابع یا کار برد بیشتر یا...)
                  اگر دلیل خواصی دارد لطفا دلیل تان را بگوید تا ماهم بدانیم و گر نه باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم با اینکه منابع یاد گیری این سری پی ال سی کم است ام کار برد s7 200 در صنعت ما از s7300 و s7400 بیشتر است با یکم تلاش وخواندن منابع اینگلیسی می توانی این سری از پی ال سی را یاد بگیری و مطما بازار کار این پی ال سی از سری 300 و400 بیشتر است

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                    لینک انتشارات کتاب و خرید اینترنتی مثلث نارنجی
                    من این کتاب را دارم خیلی کتاب خوبی هست.
                    تازه کتاب برگزیده برق شده.

http://www.afrangpub.com/showbook.asp?id=117
                    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

سلام
                      به نظر حقیر بهترین کتاب برای شروع یادگیریs7-200, کتاب " مرجع کامل پی ال سی های s7-200 نوشته اکبر اویسی فر "
                      وبرای یاد گبری اولیه s7-300 کتاب " مرجع کامل برنامه نویسی کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر step7 نوشته فرامرز خوش لفظ واکبر حسینی"

سعی کنید بدون مطالعه حداقل یکی از کتاب های بالا یه کلاس اموزش plc نرید

دیدگاه

کتاب مهندس ماهر حرف نداره :nice:
                        Hope For The Best
                        Plan For The Worst

دیدگاه

سلام به همه.
                          دوستان آقای مهندس محسن زاده کتابی با نام مرجع کامل پروژه های تکنیکی و کاربردی STEP7 توسط انتشارات قدیس چاپ کرده اند.برای اطلاعات بیشتر به وب سایت نویسنده : http://pcsh.ir مراجعه کنید.کتاب توپی هست. :wow:

دیدگاه

بهترین کتاب مهندس ماهر هست که دو جلدیه هست
                            تو این سایت هم برای دانلود وجود داره
                            کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

مثلث نارنجی+کتاب مهندس ماهر2جلدش.البته اگه وقت کنی بخونیا :mrgreen:
                              جانم به فدای ائمه اطهار
                              می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X