اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد میدرنج و توئیتر و پخش موزیک خوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد میدرنج و توئیتر و پخش موزیک خوب

دوستان برای نهییه میدرنج و توئیتر پس از حذف گزینه های مختلف برای توئیتر به این دو مدل رسیدم
    1-ارت کوایک مدل TW-35 S
    لینک مشخصات:
    http://www.earthquakesound.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=fl ypage-ask.tpl&product_id=332&category_id=209&amp ;option=com_virtuemart&Itemid=82

2-کدنس مدل ZRS-40T
    لینک مشخصات:
    http://www.cadencesound.com/products/ZRS%252d40T.html

و برای میدرنج به این دو مورد:
    1-آلپاین مدل SPS-410
    لینک مشخصات:
    http://www.popstereo.ir/Products/properties-1257.aspx

2-و یه مدل تایوانی که لینک مشخصات نداره و 6 اینچه

هم اکنون نیازمند نظر تخصصی شما هستیم،

لطفا عناوین رو درست انتخاب کنید تا نیازی به ویرایش نباشه!
    رازي در کار نبود

پاسخ : کمک در مورد میدرنج و توئیتر

سلام دوست عزیز
    من پیشنهاد میکنم از بلندگوی توییتر استفاده کن
    منظورم از این تویترهای کوچولو است که شکلا مثل بلندگوهای معمولی هستند ولی کوچک صدای اونا بهتره
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

منظورم اینطور تویتری است

اون یکی ها صدای خیلی زیری دارند و کیفیت پخش صداشون خوب نیست و فقط برای داخل ماشین مناسبن
      البته باز نظر خودت شرطه

دیدگاه

ممنون از آقا شهریار،در مورد میدرنج تقریبا تصمیم گرفتم اون 6 اینچه رو بگیرم البته یه جفت هم فیلو گرفتم(به پیشنهاد آقای ASHK) که احتمالا با هم ازشون استفاده کنم،اما در مورد توئیتر انواع مختلفی هست و هر کدوم یه جور صدا داره و انتخاب کردن واقعا مشکله،دوستان اگه اطلاعاتی دارن لطفا کمکم کنن.انشااله وقتی که پروژه تکمیل شد منم نتایج و تجربیاتی رو که بدست آوردم در اختیار دوستان میزارم. :nerd: :nerd:
        رازي در کار نبود

دیدگاه

گفتم بهت خوب
          ببین توییتر معمولا دو نوع داریم یک مدل اونهاییه که تو ماشین استفاده میشه و صدای خیلی به قول خودمونی زیقی داره یه نوع دقیقا شبییه بلندگوهای معمولیه ولی خیلی کوچکتر همون دیافراگم رو داره آهنربا ..قاب ..سیم پیچ و آهنربای داخلی همه شبیه بلندگوهای معمولیه ولی خیلی کوچجکتر منظور از اون عکس این بود تقریبا این شکلیه ولی کوچکتر..آها بذار بهت بگم باندهای استریوی چوبی خاطرت هست دوتا بلندگو داشتن یه ووفر داشت و یه توییتر دقیقا توییتر اونجوری مورد نظرمه که صداش اصلا به هیچ عنوان با این توییترهای آلان موجود در بازار قابل توصیف نیست از دوستان قدیمی کار بپرسی بهت میگن چقدر صداشون فرق داره وباید از کراس اورر پسیو براشون استفاده کنی که وقتی دقیقا بلندگوهات رو خریری و مطمئن شدی دیگه اندازه هاشون رو بهم بگو یه دونه کراس اور سه کاناله مرتب برات طراحی و آزمایش کنم هر بلندگو دقیقا رنج فرکانسی خودش رو جواب بده ..
          برای اون توییترها میتونی بری تعمیرگاههای قدیمی یا مغازه هایی که لوازم دست دوم خرید و فروش میکنند حتما گیر میاری یک جفت یه اندازه و اگر تونستی یک مارک گیر بیاری صدای سیستمت معرکه میشه من همه این تویترهای بازار رو ده دوازده سال پیش تازه اومده بودن امتحان کردم هیچکدوم دو هزار نمی ارزه البته اگر صدای این تویترهایی که میگم رو شنیده باشی بزار بگردم یه عکسی داشتم گیسرش آوردم برات میذارمش دقیقا بدونی چی میگم

دیدگاه

خوب عکس رو پیدا کردم تو خود سایت گذاشته بودمش
            خوب ببین دقیقا از این توییترها میگم

دیدگاه

در تویترهایی که عکسش رو بالا گذاشتم صدا خیلی طبیعی و در مقدار مورد نیاز پخش میشه ولی در توییترهایی که عکسش رو گذاشتی و عموما تو ماشین استفاده میشه فقط برای داخل ماشین طراحی شده و اگر در یک سیستم خانگی از اونها استفاده کنی صدای زیر خیلی زیاد میشه و کلا طبیعی بودن صدا رو بهم میریزه و مجبوری یه مقاومت سر راهش بیذاریس صداش رو خیلی کم کنی ولی باز متوجه میشی صدا طبیعی نیست من خودم شخصا رو صدای موسیقی که گوش میدم خیلی وحشتناک وسواس دارم و دهها مدل مختلف اون توییترها رو خریدم و استفاده کردم ولی این یکی ها یه چیز دیگه هستن

دیدگاه

با سلام
                برای توئیتر از میتونید از همون بلندگوهای کوچیکی که در باندهای ظبط های خانگی استفاده شده ( همون تصویر دو پست قبل آقا شهریار ) استفاده کنید این مدل توئیتر ها رو اگر در تهران باشید می تونید از پاساژ فتوت بخرید
                در مورد ساب هم اگر بتونیید ساب با مارک هوگاتن گیر بیاورید صدای خوبی می تونید بگیرید.
                در مورد بلندگو های فیلو که خریدید میتونید به جای مید استفاده کنید . البته این بلندگوها بیشتر برای اکو همراه بکار می روند.
                موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : کمک در مورد میدرنج و توئیتر و پخش موزیک خوب

ممنون از آقا شهریار عزیز و محمد جان،لطف کردین نظرتون رو دادین،ایشالاه بقیه دوستان هم نظرشون رو میگن،اما یه موضوع دیگه پیش اومد که بیش تر نیاز به نظر دوستان دارم و اون سانحه غم بار سوختن mp3 playerام هست که امروز صبح اتفاق افتاد یه کریتیو مدل Muvo2 بود که 5 گیگ رم داشت.
                  :cry: :cry:
                  :cry2: :cry2:
                  حالا باید دنبال یه پخش با کیفیت هم باشم یکی از بچه ها یه پخش COWWON گرفته بود که مال همون شرکت jet audio هست و ظاهرا کره ایه از دوستان کسی این مارکو دیده؟کیفیتش چجوره؟ممنون میشم اگه دوستان مدلهای با کیفیتی که میشناسن بهم معرفی کنن و موجبات تسلای خاطر رفیق غم زدشون رو فراهم کنن.نظرات شما مایه دلگرمی ماست.
                  رازي در کار نبود

دیدگاه

سلام دوست عزیز. در مورد بلندگو : اگه برای کار منزل میخواید تیوتر دام (یعنی گنبدی شکل) براتون خوبه و استفاده از میدرنج های 4 یا 6 اینچ اگه 6 اینچ پیدا کنین که خیلی عالی میشه. حالا بسته به سلیقه شنیداری و قدرت آمپلیفایرتون باید تصمیم بگیرید که چند وات باشه اگه صدای واضح و با جزئیات میخاید میدرنجهای قدرتی بگیرید. پیش فروشنده ی بلندگو پاساژ امجد برید بهتر راهنمایی میکنه. آخه منم مثل شما منبع موثقی نمیشناسم در مورد انتخاب بلندگو که مثلا اگه ووفر 100وات باشه میدرنج و تیوتر باید چند وات باشه. بلندگوهای منو همون بلندگو فروش پاساژ امجد پیشنهاد داد که من واقعا از صداش راضی هستم البطه هنوز داخل جعبه نرفته اما مطمعن هستم اگه بره چیز خیلی خوبی از آب در میاد ام پی تری پلیر هم یا کریتیو یا سونی اما کریتیو هم قیمتش به صرفه تره (نسبت به امکاناتش) هم کیفیتش خوبه. سونی هم من عاشقشم اما قیمتاش بالاتر از کریتیو هست. پایدار باشید
                    I Love Music

دیدگاه

سلام با اینکه گفته شده ولی با اجازه بقیه من هم میخواستم چون خودم سیستم صوتی خودرو میفروشم بگم که کلا تیوترهای حرفه ای ماشین صدای خیلی زیری دارند (بیشتر تیس تیس میکنن ) بدرد خونه نمی خورن

دیدگاه

سلام.
                        منم با این دوستمون موافق هستم : :agree:
                        برای توئیتر از میتونید از همون بلندگوهای کوچیکی که در باندهای ظبط های خانگی استفاده شده ( همون تصویر دو پست قبل آقا شهریار ) استفاده کنید این مدل توئیتر ها رو اگر در تهران باشید می تونید از پاساژ فتوت بخرید
                        به عنوان نمونه این دستگاه واقعا صدای Hi-Fi ارائه میده و میبینید که از همین توئیتر ها استفاده کرده.

دیدگاه

با سلام--از دوستان کسی میداند که برای داخل ماشین چه نوع اسپکری مناسب است قبلا از چند نفر پرسیده بودم و همگی گفته بودن مدل قدیمی 6975 پایونیر .ولی در حال حاضر به سختی میتوان انرا پیدا کرد .میخواستم ببینم مدل جایگزین با همان کیفیت چه چیزی را پیشنهاد میکنید.
                          در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

کدنس هم خوبه..................................
                            ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

با سلام--از دوستان کسی میداند که برای داخل ماشین چه نوع اسپکری مناسب است قبلا از چند نفر پرسیده بودم و همگی گفته بودن مدل قدیمی 6975 پایونیر .ولی در حال حاضر به سختی میتوان انرا پیدا کرد .میخواستم ببینم مدل جایگزین با همان کیفیت چه چیزی را پیشنهاد میکنید.
                              بستگی به هذینه ، محل نسب ، میزان بلندی و... داره.

Alpine برند خوب و حرفه ای هست ، میتونید مدلهای Type R و Type S رو ببینید که قیمتشون هم تقریبا مناسبه.

http://www.popstereo.ir/Products/Categories.aspx?CategoryId=13

http://www.popstereo.ir/Products/properties-984.aspx

http://www.popstereo.ir/Products/Categories.aspx?CategoryId=12

http://www.popstereo.ir/Products/properties-973.aspx

برند Kenwood هم هست که مدلهای 718 اون نسبتا معروفه و صدای خوبی داره.

http://ae.kenwood.com/Car_Entertainment/Speakers/

:smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X