اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای روشنکردن 20 تا led ابی و 20 تا قرمز با یه آداپتورهای موجود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای روشنکردن 20 تا led ابی و 20 تا قرمز با یه آداپتورهای موجود

با سلام.
    ازدوستان خواهش میکنم برای روشن کردن 40تا led با اشتفادهاز شارژر موبایل یا اداپتور یه تلفن مثلا, راهنمایی کنن.
    شیوه کلی کارو توضیح بدید. مثلا اگه بخوام چنتارو سری بعد با هم موازی کنم واسه کنترل هر شاخه یهمقاومت بزارم؟ و اگه بخوام تقسیم ولتاژ انجام بدم(مثلا از 9ولت یه اداپتور 12 ولتی استفاده کنم) باید یه مقاومت سری با کل مجموعه ledها بذارم؟
    ممنون.

پاسخ : راهنمایی برای روشنکردن 20 تا led ابی و 20 تا قرمز با یه آداپتورهای موجود

سلام دوست من
    فک کنم بتونم در مورد این کاری که شما میخاید انجام بدین کمک کنم اگه خدا بخاد :agree:
    اول از همه چه نوع LED استفاده میکنید چه رنگی (چون ولتاژ هر طیف متفاوت است) قرمز 2.2 سفید کول بین 2تا3 آبی 3.2 ........
    طراحی مدار به نوع استفاده از Led ها برمیگرده
    شما میتونید از LED Driver ها استفاده کنید که در تمامی رنج ها موجود است(از 1*1 الی ....) روی این درایور ها نوشته شده که میتونه چند LED رو روشن کنه کافیه یه سر به پاساژ امجد بزنی طبقه همکف فروشگاه teta
    fhcl s,hgd f,n nv onljdl :bye

دیدگاه

سلام
      10 تا شاخه موازی که در هر شاخه 4 تا ال ای دی با همدیگه سری شدند .البته اگه شارژرتون 12 ولتیه .مقاومت هم نمی خواد.
      مولای من
      نخواهمت که بگریی ولی به گریه دعا کن که وقت رفتن ایام انتظار بیاید

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهورالحجه

دیدگاه

دوست عزیز جریان کاریت چقدره ؟
        I Love Music

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X