اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال LAN به AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال LAN به AVR

سلام...
    من می خوام یک میکرو avr ترجیحا mega32 از طریق lan به کامپیوتر متصل کنم کسی می تونه من را راهنمایی کنه که به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم؟
    من با c کار می کنم..

پاسخ : اتصال LAN به AVR

فقط enc28j60 .......
    تو انجمن سرچ کنی مثالش هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nta_xyz
      سلام...
      من می خوام یک میکرو avr ترجیحا mega32 از طریق lan به کامپیوتر متصل کنم کسی می تونه من را راهنمایی کنه که به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم؟
      من با c کار می کنم..
      ساده ترینش Xport محصول کمپانی Lantronix هست که پل شبکه و پورت سریال هست که مستقیم میتونی وصلش کنی به پورت سریال میکرو، انواع دیگه هم هست که یکی شو دوستمون amiraliforoozandeh بهش اشاره کردن، یکی دیگه هم که تو جمهوری گیر میاد و ماژوله WIZnet 830MJ هست که خیلی قابلیتهای دسترسی به پکتهای شبکه رو بیشتر و جزئیات خیلی بهتری رو در اختیار میذاره ولی اون اولی که گفتم فقط یک پله با یک وب سرور و فلش.
      اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ژوپیتر
        ساده ترینش Xport محصول کمپانی Lantronix هست که پل شبکه و پورت سریال هست که مستقیم میتونی وصلش کنی به پورت سریال میکرو، انواع دیگه هم هست که یکی شو دوستمون amiraliforoozandeh بهش اشاره کردن، یکی دیگه هم که تو جمهوری گیر میاد و ماژوله WIZnet 830MJ هست که خیلی قابلیتهای دسترسی به پکتهای شبکه رو بیشتر و جزئیات خیلی بهتری رو در اختیار میذاره ولی اون اولی که گفتم فقط یک پله با یک وب سرور و فلش.
        ممنون دوست من...
        اتفاقا دنبال همچین چیزی بودم میشه در مورد نحوه ی کار کردن با این xport بیشتر توضیح بدین؟
        حدود قیمتش چنده ممنون از پاسخت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nta_xyz
          ممنون دوست من...
          اتفاقا دنبال همچین چیزی بودم میشه در مورد نحوه ی کار کردن با این xport بیشتر توضیح بدین؟
          حدود قیمتش چنده ممنون از پاسخت
          با این پارت نامبر XP1001000-04R قیمت تکیش بین 45 تا 50 دلاره.
          Xport و XportPro هر دو شبیهن ولی Pro هم حافظه بیشتری داره و هم 32 بیتی هست.
          Xport پردازندش 16 بیتی و 384 کیلوبایت فلش داره که میشه صفحات Web ی که طراحی کردین رو داخل اون ریخت، اینجوری دیگه سیستم نیاز به نصب برنامه روی کامپیوتر کاربر رو نداره و با زدن آی پی دستگاه پیجش باز میشه. اگر هم که کارتون فقط ارسال و دریافت اطلاعات باشه که تنظیمات Xport رو که انجام بدین، مثلا IP اتوماتیک باشه یا استاتیک و غیره، با ارسال اطلاعات از طریق شبکه روی IP و Port مخصوص که تنظیم شده، همون اطلاعات میره روی پورت سریال Xport و برعکسشم همینطور. از همون پورت سریال هم میشه توسط میکرو و یا از طریق کامپیوتر و شبکه با دستورات ftp تنظیمات Xport رو تغییر داد، مثل IP و Port و Baudrate و غیره.
          دقیقا یادم نیست کجای جمهوری دیدمش ولی پشت یک ویترین بود که ماژولهای دیگه هم کنارش بودن، خودم چون بالا 100 تا میخواستم از چین خریدم.
          اسمایل، تومورو ویل بی وُرس

دیدگاه

سلام
            با این ماژول هایی که معرفی کردین میشه فایل رد و بدل کرد؟
            سرعت انتفالشون چقدر هست؟
            من می خوام مثلا یه سری فایل که شیر شدن رو از رو شبکه بخون و اون دیتا پردازش کنم یا مثلا ذخیره کنم روی یه مموری کارت از این جور کار ها میشه کرد با این ماژول ها مخصولا ماژول ENC28J60

دیدگاه

قیمت enc28j60 فقط 6000 تومام هست و کار باهاش آسونه. از جهان کیت توی جمهوری می شه خرید. مثالش هم توی کتاب 11 پروژه با avr هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehradmehrad
                قیمت enc28j60 فقط 6000 تومام هست و کار باهاش آسونه. از جهان کیت توی جمهوری می شه خرید. مثالش هم توی کتاب 11 پروژه با avr هست.
                این کتاب الان هست برای خرید یا قدیمی هست؟اگر قدیمی هست و گیر نمیاد ممنون میشم اگر فابل دانلود کتاب را دارید بزارید.....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X