اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

tny درجه 2 یا با کیفیت کمتر یا تقلبی؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

tny درجه 2 یا با کیفیت کمتر یا تقلبی؟

سلام دوستان آخرین tny رو چند روز پیش مصرف کردم و برای خرید مجدد به چند جا در تهران زنگ زدم قیمت ها کمی متفاوت بود یک جا tny رو قیمت خوبی میداد ولی خودش میگفت کیفت درجه 2 است و میگفت که درجه 1 ها رو تموم کردیم و متاسفانه میگفت که فرصت تست هم نداری و از مغازه بره بیرون تمومه.میگفت اگه میخوای مثلا دو دونه بخر و تست کن و اگه به کارت اومد زیاد بخر.از طرفی تا وقتی که برسه به دست من (مشهد) و من تست کنم و خبرشو بدم ممکنه تموم کنه و تعداد زیادی هم نداشت و از طرفی اگه بخوام یکبار برای تست و یکبار هم برای خرید کلی بخرم هزینه دو باره پست را باید متحمل بشم.موضوع چیه کسی تا حالا از اینها خریده؟
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

پاسخ : tny درجه 2 یا با کیفیت کمتر یا تقلبی؟

دردود بر داش مسعود مشهدی!!! :mrgreen:
    مگه چقدر قیمت گرفتی؟؟؟
    من حدود 6 ماه پیش از جوان 2 تا خریدم دونه ای 1000

گرونتر شده؟؟؟

ولی یه توصیه :
    اگه کارت تولیدیه به هیچ وجه روی جنس بنجول اعتماد نکن.
    چون هم آبروی جنست رو میبره و مشتری هات پر میکشن و هم نسبت به جنس درست و حسابی ممکنه هزینه بیشتری بابت دستگاهت برات آب بخوره. مثلا یهو بسوزه و بزنه یه ور مدارای دستگاهت رو هم ناکار کنه. کلی هزینه برات میوفته!!!
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
      دردود بر داش مسعود مشهدی!!! :mrgreen:
      مگه چقدر قیمت گرفتی؟؟؟
      من حدود 6 ماه پیش از جوان 2 تا خریدم دونه ای 1000

گرونتر شده؟؟؟

ولی یه توصیه :
      اگه کارت تولیدیه به هیچ وجه روی جنس بنجول اعتماد نکن.
      چون هم آبروی جنست رو میبره و مشتری هات پر میکشن و هم نسبت به جنس درست و حسابی ممکنه هزینه بیشتری بابت دستگاهت برات آب بخوره. مثلا یهو بسوزه و بزنه یه ور مدارای دستگاهت رو هم ناکار کنه. کلی هزینه برات میوفته!!!
      سلام وحید آقای عزیز ممنون 590 و 650 تومان tny80,tny274 قیمت گرفتم. ولی یعنی چی که آی سی کیفتیش درجه 2 است :eek: یعنی مثلا عمرش کمتره؟یا توش خراب داره؟؟مگه این آی سی رو چند جا میسازن؟ راستی fsd200 هم هر چی گشتم قیمت معقول گیر نیاوردم اونم لازم دارم

دیدگاه

oo:
        خوبه والا!!!!!!! البته هیچ مفتی بی حکمت نیست.

نمیدونم؟؟؟؟ممکنه مثل این ال ای دی ها باشه که چند نوع داره. از بهترین نوع تا بنجول؟؟؟؟!!!
        احتمالا عمر کمتری هم داشته باشه. الان دیگه فکر کنم افغانستان هم داره آی سی میزنه!!!!!!!!! :mrgreen:
        اکثر این آی سی هایی هم که تو بازاره چینی هست اما پشتش میزنه تایوان.
        یادمه یه بار در بدر 4066 (همون سوئیچ ساده) بودم سه نوعشو پیدا کردم و تست کردم. مقاومت هر کدوم تو حالت وصل جالب بود!!!!!!!!! اولی مثلا مال مالزی بود و مقاومتش 12 اهم بود. دومی و سومی هم مارکی نداشتن و 18 و 22 اهم بودن!!!
        fsd200 برای چی؟؟؟ توانش که پایینه!!!!
        چرا از uc3842 و یا خانواده محترمشون استفاده نمیکنی؟؟؟ :mrgreen:

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

من قبلا یه تعداد زیادی TNY280 اصلی وارد کرده بودم و داخل محصولاتمون استفاده کرده بودیم از هزار تا حتی یک نمونه خرابی تغذیه هم نداشتیم اما این چند وقته که دارم از نمونه ی 600 تومنی استفاده می کنم از هزار تا 80 تا خربی داریم oo: با همون سیستم کنترل کیفیت و با همون Design .

دیدگاه

سلام دایی مسعود
            من همین الان از سایت های اونور آبی FSD200 قیمت گرفتم 2.38 دلار.
            نمیدونم شایدم اشتباه کرده باشم.
            داخلEBAY هم همین قیمت رو زدن.
            شما اینجا چقدر قیمت گرفتین؟؟؟
            شنیدم کار با این آیسی راحت تره؟؟؟ درسته؟؟؟؟

بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
              سلام دایی مسعود
              من همین الان از سایت های اونور آبی FSD200 قیمت گرفتم 2.38 دلار.
              نمیدونم شایدم اشتباه کرده باشم.
              داخلEBAY هم همین قیمت رو زدن.
              شما اینجا چقدر قیمت گرفتین؟؟؟
              شنیدم کار با این آیسی راحت تره؟؟؟ درسته؟؟؟؟
              سلام وحید آقا من تو اسفند بود که 70 تا خریدم (کل موجودی مغازه دار رو خریدم) دونه ای 500 تومان و متاسفانه از این 70 تا حدود 20 تاش خراب بود که بهشون برگشت دادم و همراه باهش یک متن هم فرستادم و طریقه تست این ای سی رو با مولتی متر نوشتم بعد طرف گفت که 200 تا رسیده خودت بیا تهران همراه با مولتی مترت چک کن و ببر که متاسفانه من گرفتاری برام پیش اومد و نتونستم برم تهران و چند روز پیش که زنگ زدم گفت تموم کرده.
              قیمت های (به نظر من) پرت دیگه هم دارم مثلا 1500 تومان ولی به نظرم این قیمتها به خاطر کمبود این آی سیه.
              (به نظر من) این آی سی با مشخصاتی که داره همون 400 یا 500 تومان حداکثر میارزه نسبته به مشخصات tny274 (اگه قیمتش حدود 600 تومان باشه) البته از نظر کیفی نمیدونم کدوم بهتره.
              در رابطه با راحتی کار با این آی سی نسبت به tny نمیدونم چون هنوز زیاد با tny کار نکردم ولی فکر نکنم که کار با tny سخت تر باشه

دیدگاه

سلام دوستان
                به عجب مساله ای اشاره کردین
                من قبلا 30تا Tny280 خریده بودم که باهاش یه مدار خاص رو می زدم و بهم توان 30 رو کامل می داد . اما سری بعد از تهران به قیمت 1100 حدود 400 تا خردیم و با کمال تعجب دیدم که همون مدار با همون قطعات توانی در حدود 20 وات هم به زور میده و ای سی سنسور حرارتش فعال میشه و زیر بار قطع می کنه تا دوباره سرد بشه. حالا که شما از تقلبی بودن این آی سی صحبت کردین ممکنه این بنده خدا هم به من آی سی تقلبی قالب کرده
                به نظر شما این که بیش از حد گرم میشه و خاموش می کنه ممکنه به دلیل تقلبی بودنش باشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voroojak_52000
                  سلام دوستان
                  به عجب مساله ای اشاره کردین
                  من قبلا 30تا Tny280 خریده بودم که باهاش یه مدار خاص رو می زدم و بهم توان 30 رو کامل می داد . اما سری بعد از تهران به قیمت 1100 حدود 400 تا خردیم و با کمال تعجب دیدم که همون مدار با همون قطعات توانی در حدود 20 وات هم به زور میده و ای سی سنسور حرارتش فعال میشه و زیر بار قطع می کنه تا دوباره سرد بشه. حالا که شما از تقلبی بودن این آی سی صحبت کردین ممکنه این بنده خدا هم به من آی سی تقلبی قالب کرده
                  به نظر شما این که بیش از حد گرم میشه و خاموش می کنه ممکنه به دلیل تقلبی بودنش باشه؟
                  یک راه بسیار علمی برای تشخیص اصل از قلابی وجود داره که توضیح می دم :
                  تعدادی TNY اصل از خریدهای قبلی برامون مونده که با سنباده کشیدن نوشته هاش پاک نمی شه چون روش حک شده اما این جدیدا که 21 وات توان هم به زور می ده با تینر هم پاک می شه چه برسه سنباده حالا شما هم این راه علمی رو امتحان کن !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Newsad.Electronics
                    یک راه بسیار علمی برای تشخیص اصل از قلابی وجود داره که توضیح می دم :
                    تعدادی TNY اصل از خریدهای قبلی برامون مونده که با سنباده کشیدن نوشته هاش پاک نمی شه چون روش حک شده اما این جدیدا که 21 وات توان هم به زور می ده با تینر هم پاک می شه چه برسه سنباده حالا شما هم این راه علمی رو امتحان کن !
                    سلام تعداد 100 عدد tny274 و 50 عدد tny280 موقتی خریدم.
                    راستش من خیلی وقت پیش یک مدار بستم روی این بردهای سوراخ دار که آی سیش رو سوکته و خوب جواب میده خروجی این مدار 3 وات و دارای فیدبک جریان و بر پایه آی سی tny274 است. خب من 274 قبلی رو برداشتم و چند دونه از 274 ها رو برای چند دقیقه تست کردم که جواب داد ولی وقتی اومدم بجای tny274 روی سوکت tny280 رو گذاشتم بلافاصله بعد از اتصال به برق آی سی ترکید و فیوز هم قطع شد مگه نمیشه بجای 274 موقتا از 284 استفاده کرد؟ کار من اشتباه بوده یا آی سی مشکل داشته؟

دیدگاه

اولا 280 اصلی دارای توان 30 وات هست و از داخل مقاومت محدود کننده ی جریان متصل به پایه سورس دارد که ماکزیمم پیک جریانی که از این مقاومت باید بگذره تا Shutdown اتفاق بیفته بیشتر از پیک جریانی است که باید از 274بگذره بنابراین ممکنه با قرار دادن 280 به جای 274 در صورت کار کردن مدار ، بار خروجی مثلا LED ، آسیب ببینه .

دوما ، گپی که برای 274 انتخاب می شه بشتر از گپ 280 است در نتیجه هسته ای که برای 274 انتخاب می شه دارای لیکیج یا نشتی بیشتری نسبت به هسته ی انتخابی برای 280 است . بنابراین اسنابری که برای 274 طرح می شه با 280 فرق داره . به همین دلیل 280 به جای 274 می سوزه .

حالا یا باید گپ ترانس رو کم کنی یا مقاومت اسنابر رو ...

دیدگاه

سلام
                        آقا من چند روز پیش تو مشهد tny280 رو قیمت کردم 5000 تومن :eek:
                        یعنی گرون شده :question:
                        این مدعیان در طلبش بی خبرانند
                        آن را كه خبر شد خبری باز نیامد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Babak1367
                          سلام
                          آقا من چند روز پیش تو مشهد tny280 رو قیمت کردم 5000 تومن :eek:
                          یعنی گرون شده :question:
                          سلام من تو مشهد مغازه ای رو ندیدم که TNY280 بفروشه ولی اصلا قیمتش این مقدار نیست و حدود 1000 تومانه و به فور هم پیدا میشه احتمالا بنده خدا اشتباه کرده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                            سلام من تو مشهد مغازه ای رو ندیدم که TNY280 بفروشه ولی اصلا قیمتش این مقدار نیست و حدود 1000 تومانه و به فور هم پیدا میشه احتمالا بنده خدا اشتباه کرده.
                            سلام
                            مغازه آقای حمید اسلامی پاساژ مهتاب میتونین تحقیق کنید
                            این مدعیان در طلبش بی خبرانند
                            آن را كه خبر شد خبری باز نیامد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Babak1367
                              سلام
                              مغازه آقای حمید اسلامی پاساژ مهتاب میتونین تحقیق کنید
                              سلام نه دوست من قیمت tny280 همون حدود هزارتومانه اگه مشهدی و کار راه اندازی چند دونه لازم داری بیا چند تایی بهت بدم بعدا خودت میتونی از تهران تهیه کنی در ضمن من تعدادی FSD200 از تهران خریدم به قیمت هر دونه 500تومان و بعدش چند تا کم آوردم که میخواستم از همین مغازه که شما فرمودی تهیه کنم که موجود داشت ولی بهم گفتن هر دونه 5500 تومان :eek: من تعجب کردم و بهشون گفتم احتمالا اشتباه نمیکنید؟ و این قیمت به ریال نیست (یعنی 550 تومان) که گفتن نه اگه داری برام بیار و از این حرفها ... بعدا که بهش توضیح دادم گفت به من گرون فروختن.
                              احتمالا ایشون tny280 رو هم گرون خرید کردن در ضمن با احترام به ایشون ولی بهتره جنسهاتون رو از جای دیگه تهیه کنید چون ظاهرا مسئول خرید این مغازه اکثرا قطعات رو گرون خرید دارن.موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X