ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    2009/12/25
    1,462
    32

tny درجه 2 یا با کیفیت کمتر یا تقلبی؟

سلام دوستان آخرین tny رو چند روز پیش مصرف کردم و برای خرید مجدد به چند جا در تهران زنگ زدم قیمت ها کمی متفاوت بود یک جا tny رو قیمت خوبی میداد ولی خودش میگفت کیفت درجه 2 است و میگفت که درجه 1 ها رو تموم کردیم و متاسفانه میگفت که فرصت تست هم نداری و از مغازه بره بیرون تمومه.میگفت اگه میخوای مثلا دو دونه بخر و تست کن و اگه به کارت اومد زیاد بخر.از طرفی تا وقتی که برسه به دست من (مشهد) و من تست کنم و خبرشو بدم ممکنه تموم کنه و تعداد زیادی هم نداشت و از طرفی اگه بخوام یکبار برای تست و یکبار هم برای خرید کلی بخرم هزینه دو باره پست را باید متحمل بشم.موضوع چیه کسی تا حالا از اینها خریده؟
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی
    2008/09/26
    1,405
    27

پاسخ : tny درجه 2 یا با کیفیت کمتر یا تقلبی؟

دردود بر داش مسعود مشهدي!!! :mrgreen:
    مگه چقدر قيمت گرفتي؟؟؟
    من حدود 6 ماه پيش از جوان 2 تا خريدم دونه اي 1000

گرونتر شده؟؟؟

ولي يه توصيه :
    اگه كارت توليديه به هيچ وجه روي جنس بنجول اعتماد نكن.
    چون هم آبروي جنست رو ميبره و مشتري هات پر ميكشن و هم نسبت به جنس درست و حسابي ممكنه هزينه بيشتري بابت دستگاهت برات آب بخوره. مثلا يهو بسوزه و بزنه يه ور مداراي دستگاهت رو هم ناكار كنه. كلي هزينه برات ميوفته!!!
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .
    2009/12/25
    1,462
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط وحيد نصيري
    دردود بر داش مسعود مشهدي!!! :mrgreen:
    مگه چقدر قيمت گرفتي؟؟؟
    من حدود 6 ماه پيش از جوان 2 تا خريدم دونه اي 1000

گرونتر شده؟؟؟

ولي يه توصيه :
    اگه كارت توليديه به هيچ وجه روي جنس بنجول اعتماد نكن.
    چون هم آبروي جنست رو ميبره و مشتري هات پر ميكشن و هم نسبت به جنس درست و حسابي ممكنه هزينه بيشتري بابت دستگاهت برات آب بخوره. مثلا يهو بسوزه و بزنه يه ور مداراي دستگاهت رو هم ناكار كنه. كلي هزينه برات ميوفته!!!
    سلام وحید آقای عزیز ممنون 590 و 650 تومان tny80,tny274 قیمت گرفتم. ولی یعنی چی که آی سی کیفتیش درجه 2 است :eek: یعنی مثلا عمرش کمتره؟یا توش خراب داره؟؟مگه این آی سی رو چند جا میسازن؟ راستی fsd200 هم هر چی گشتم قیمت معقول گیر نیاوردم اونم لازم دارم
    2008/09/26
    1,405
    27

oo:
    خوبه والا!!!!!!! البته هيچ مفتي بي حكمت نيست.

نميدونم؟؟؟؟ممكنه مثل اين ال اي دي ها باشه كه چند نوع داره. از بهترين نوع تا بنجول؟؟؟؟!!!
    احتمالا عمر كمتري هم داشته باشه. الان ديگه فكر كنم افغانستان هم داره آي سي ميزنه!!!!!!!!! :mrgreen:
    اكثر اين آي سي هايي هم كه تو بازاره چيني هست اما پشتش ميزنه تايوان.
    يادمه يه بار در بدر 4066 (همون سوئيچ ساده) بودم سه نوعشو پيدا كردم و تست كردم. مقاومت هر كدوم تو حالت وصل جالب بود!!!!!!!!! اولي مثلا مال مالزي بود و مقاومتش 12 اهم بود. دومي و سومي هم ماركي نداشتن و 18 و 22 اهم بودن!!!
    fsd200 براي چي؟؟؟ توانش كه پايينه!!!!
    چرا از uc3842 و يا خانواده محترمشون استفاده نميكني؟؟؟ :mrgreen:

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .
    2010/09/14
    177
    7

من قبلا یه تعداد زیادی TNY280 اصلی وارد کرده بودم و داخل محصولاتمون استفاده کرده بودیم از هزار تا حتی یک نمونه خرابی تغذیه هم نداشتیم اما این چند وقته که دارم از نمونه ی 600 تومنی استفاده می کنم از هزار تا 80 تا خربی داریم oo: با همون سیستم کنترل کیفیت و با همون Design .

2008/09/26
    1,405
    27

سلام دايي مسعود
    من همين الان از سايت هاي اونور آبي FSD200 قيمت گرفتم 2.38 دلار.
    نميدونم شايدم اشتباه كرده باشم.
    داخلEBAY هم همين قيمت رو زدن.
    شما اينجا چقدر قيمت گرفتين؟؟؟
    شنيدم كار با اين آيسي راحت تره؟؟؟ درسته؟؟؟؟

بدرود . . .
    2009/12/25
    1,462
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط وحيد نصيري
    سلام دايي مسعود
    من همين الان از سايت هاي اونور آبي FSD200 قيمت گرفتم 2.38 دلار.
    نميدونم شايدم اشتباه كرده باشم.
    داخلEBAY هم همين قيمت رو زدن.
    شما اينجا چقدر قيمت گرفتين؟؟؟
    شنيدم كار با اين آيسي راحت تره؟؟؟ درسته؟؟؟؟
    سلام وحید آقا من تو اسفند بود که 70 تا خریدم (کل موجودی مغازه دار رو خریدم) دونه ای 500 تومان و متاسفانه از این 70 تا حدود 20 تاش خراب بود که بهشون برگشت دادم و همراه باهش یک متن هم فرستادم و طریقه تست این ای سی رو با مولتی متر نوشتم بعد طرف گفت که 200 تا رسیده خودت بیا تهران همراه با مولتی مترت چک کن و ببر که متاسفانه من گرفتاری برام پیش اومد و نتونستم برم تهران و چند روز پیش که زنگ زدم گفت تموم کرده.
    قیمت های (به نظر من) پرت دیگه هم دارم مثلا 1500 تومان ولی به نظرم این قیمتها به خاطر کمبود این آی سیه.
    (به نظر من) این آی سی با مشخصاتی که داره همون 400 یا 500 تومان حداکثر میارزه نسبته به مشخصات tny274 (اگه قیمتش حدود 600 تومان باشه) البته از نظر کیفی نمیدونم کدوم بهتره.
    در رابطه با راحتی کار با این آی سی نسبت به tny نمیدونم چون هنوز زیاد با tny کار نکردم ولی فکر نکنم که کار با tny سخت تر باشه
    2007/10/19
    106
    6

سلام دوستان
    به عجب مساله ای اشاره کردین
    من قبلا 30تا Tny280 خریده بودم که باهاش یه مدار خاص رو می زدم و بهم توان 30 رو کامل می داد . اما سری بعد از تهران به قیمت 1100 حدود 400 تا خردیم و با کمال تعجب دیدم که همون مدار با همون قطعات توانی در حدود 20 وات هم به زور میده و ای سی سنسور حرارتش فعال میشه و زیر بار قطع می کنه تا دوباره سرد بشه. حالا که شما از تقلبی بودن این آی سی صحبت کردین ممکنه این بنده خدا هم به من آی سی تقلبی قالب کرده
    به نظر شما این که بیش از حد گرم میشه و خاموش می کنه ممکنه به دلیل تقلبی بودنش باشه؟
    2010/09/14
    177
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط voroojak_52000
    سلام دوستان
    به عجب مساله ای اشاره کردین
    من قبلا 30تا Tny280 خریده بودم که باهاش یه مدار خاص رو می زدم و بهم توان 30 رو کامل می داد . اما سری بعد از تهران به قیمت 1100 حدود 400 تا خردیم و با کمال تعجب دیدم که همون مدار با همون قطعات توانی در حدود 20 وات هم به زور میده و ای سی سنسور حرارتش فعال میشه و زیر بار قطع می کنه تا دوباره سرد بشه. حالا که شما از تقلبی بودن این آی سی صحبت کردین ممکنه این بنده خدا هم به من آی سی تقلبی قالب کرده
    به نظر شما این که بیش از حد گرم میشه و خاموش می کنه ممکنه به دلیل تقلبی بودنش باشه؟
    یک راه بسیار علمی برای تشخیص اصل از قلابی وجود داره که توضیح می دم :
    تعدادی TNY اصل از خریدهای قبلی برامون مونده که با سنباده کشیدن نوشته هاش پاک نمی شه چون روش حک شده اما این جدیدا که 21 وات توان هم به زور می ده با تینر هم پاک می شه چه برسه سنباده حالا شما هم این راه علمی رو امتحان کن !
    2009/12/25
    1,462
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Newsad.Electronics
    یک راه بسیار علمی برای تشخیص اصل از قلابی وجود داره که توضیح می دم :
    تعدادی TNY اصل از خریدهای قبلی برامون مونده که با سنباده کشیدن نوشته هاش پاک نمی شه چون روش حک شده اما این جدیدا که 21 وات توان هم به زور می ده با تینر هم پاک می شه چه برسه سنباده حالا شما هم این راه علمی رو امتحان کن !
    سلام تعداد 100 عدد tny274 و 50 عدد tny280 موقتی خریدم.
    راستش من خیلی وقت پیش یک مدار بستم روی این بردهای سوراخ دار که آی سیش رو سوکته و خوب جواب میده خروجی این مدار 3 وات و دارای فیدبک جریان و بر پایه آی سی tny274 است. خب من 274 قبلی رو برداشتم و چند دونه از 274 ها رو برای چند دقیقه تست کردم که جواب داد ولی وقتی اومدم بجای tny274 روی سوکت tny280 رو گذاشتم بلافاصله بعد از اتصال به برق آی سی ترکید و فیوز هم قطع شد مگه نمیشه بجای 274 موقتا از 284 استفاده کرد؟ کار من اشتباه بوده یا آی سی مشکل داشته؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16