اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قران در میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قران در میکرو

با سلام کسی می تونه با استفاده از میکرو ایه های قران را بخواند.
    یعنی اینکه مثلا وقتی کلید پورت آ رو فشار میده بگه بسم الله الرحمن الرحیم :applause: :applause: :applause:
    نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
    barannoor69@yahoo.com

پاسخ : قران در میکرو

با درود . . .
    آره میشه. :mrgreen:
    من یه بار اینکارو کردم. حدودای سال 86 بود. باید اون آیه یا هر چیز دیگه رو که میخوای پخش بشه بریزی روی یه mmc و یا sd و از طریق میکرو پخشش کنی.
    کار راحتیه فقط یه خورده از باب رم اعصابت خورد میشه و ...

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
      با درود . . .
      آره میشه. :mrgreen:
      من یه بار اینکارو کردم. حدودای سال 86 بود. باید اون آیه یا هر چیز دیگه رو که میخوای پخش بشه بریزی روی یه mmc و یا sd و از طریق میکرو پخشش کنی.
      کار راحتیه فقط یه خورده از باب رم اعصابت خورد میشه و ...

سلام
      خوب دادش اون مدار رو با برنامش رو اگر می تونی ذار تو سایت ما هم بتونیم استفاده کنیم و لطفا بگو چه قدر هزینه داشت
      ممنون
      من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

[color=navy][b]
        نوشته اصلی توسط محمد فلاحی
        خوب دادش اون مدار رو با برنامش رو اگر می تونی ذار تو سایت ما هم بتونیم استفاده کنیم و لطفا بگو چه قدر هزینه
        شرمنده دوست عزیز.
        من به شدت مخالف کپی برداری هستم.
        فکر هم نکنم این کار درست باشه که این سایت رو به این جور جایی تبدیل کنیم که همه به جای اینکه یه چیزی یاد بگیرن بیان و حاضر و آماده کار بقیه رو کپی کنن
        خودم دمار از روزگارم دراومد تا راهش انداختم و اون زمان قشنگ یادمه که هیچکس طریقه پخش صدا از طریق میکرو و رم موبایل رو لو نمیداد!!!!!!!!!
        مجبور شدم از ابتدا همه چی رو خودم ساختم(یه چیزی تو مایه های اختراع دوباره چرخ)
        اگه شروع کنید هر کمکی که بتونم میکنم اما بازم میگم: کپی برداری تعطیل
        برای من یه چیزی تو مایه های 200 خرج برداشت اما اگه الان بخوام دوباره درستش کنم چون راه و چاهش رو یاد گرفتم با زیر 40 تومن تموم میشه

با عرض پوزش از همگی
        درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

سلام
          شما باید از دیکودر های صوت مثل VS1003 استفاده کنید یا اینکه توسط PWM میکرو فایل Wav رو پخش کنید.
          کلا پروژه ی دردسر داری هست چون هم راه انداختن مموری اذیت میکنه هم یکم VS1003 لگد میزنه.
          حالا بگید تا کجا پیش رفتید تا من کمکتون کنم...
          الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

[glow=red,2,300][shadow=red,left]عموی من معلم ابتدایی است
            اون برای اینکه بتونه به بچه ها نماز یادبده به من گفته این رو درست کنم
            حالا اگر میشه برنامشو بدید تا من این همه درد سر نکشم
            با تشکر[/shadow][/glow]
            نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
            barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

اگه برنامه ی VS1003 رو میخوای که توی همین انجمن خفن دربارش بحث شده.
              اگرم Wave Player میخوای از سایت AVR64 بگیر.
              از این بهتر؟
              الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X