اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت ربات عنکبوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت ربات عنکبوتی

سلام خدمت دوستان
    من می خوام شروع به ساخت یک ربات کنم
    می خوام تا تابستان اطلاعات رو تکمیل کنم برای طراحی یک روبات عنکبوتی که قابلیت داشتن دوربین و ارسال اطلاعات رو به یک فاصله مخصوص داشته باشه و بتونه کاری که ازش می خوایم رو ایجاد کنه
    می خوام وقتم رو بهترین نحو استفاده کنم
    بنابراین از دوستان می خوام راهنماییم کنن که دقیقا باید چه کاری کنم از صفر شروع می خوام کنم هیچی نمی دونم (البته الکترونیک پایه رو گذروندم و برنامه نویسی هم تا حدی بلدم البته نه پروگرام نویسی سخت افزاری)
    حالا منتظر راهنماییاتون هستم تا بتونم بر اساسش یک برنامه بریزم و سریع شروع کنم

پاسخ : ساخت ربات عنکبوتی

کسی از دوستان نیست راهنماییم کنه؟

دیدگاه

دوستان سرفصلی کتابی تاپیکی نیست که در این رابطه بتونه قدم ها و مراحل رو نشون بده؟

دیدگاه

دوست عزیز تاپیکتون خیلی خیلی کلی هستش !
        اگر می خواین با همکاری بچه های انجمن پروژتون رو انجام بدین، اون رو به تیکه های کوچیکتر تقسیم کنید،
        یه بار راه اندزای موتورها ، یک بار سیستم مکانیکی ، سیستم هدایتی ، بحث نرم افزاری و .....
        اینجوری افراد بیشتری تو بحث های شما می تونند کمک کنند.

دیدگاه

من توی یه کتاب یه روبات 6 پا دیدم که نویسنده کتاب عکس و نحوه درست کردن اون رو آورده بود . البته درستش اینه که شما شروع بکنی و هرجا به مشکل برخورد کردی یه تاپیک بزاری تا بچه ها کمکت کنند .

موفق و سربلند باشی .
          [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X