اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

lpc1769

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

lpc1769

سلام
    ببخشید خود میکرو lpc1769 و برد آموزشی این میکرو در بازار ایران هست؟
    لطفا قیمت و محل فروش را بگویید.

با تشکر

پاسخ : lpc1769

ببخشید اصل کار من بر اساس پردازش یک چیپ dsp با سرعت 200Mhz بوده ولی چون dsp بلد نیستم میخواستم با میکرو پردازش رو انجام بدهم.
    میکروی lpc1769 رو مناسب دیدم کسی میتونه چیزی پیشنهاد بدهد؟
    من یک lcd tft دارم و روی خودش درایور نیست اما شنیدم بعضی میکروها داخلشون درایور هست. میشه با این میکروها مستقیم tft lcd رو راه انداخت؟ (نمیخوام از سرعت پردازش میکرو کم کنه چون اصولا من میکرو رو برای پردازش خواستم) البته حتما باید بتونه از ارتباط i2s هم ساپورت کنه.

دیدگاه

به نام خدا سلام این که میگی نیست یعنی من ندیدم توی ایران بفروشن ولی LPC1768 هست ولی سرعتش 100 مگا توی همین فروشکاه سایت هم میفروشند برای LCD TFT هم میکروLPC2478 را همین الان جوان الکترونیک داره که سخت افزاری TFT را پشتیبانی میکنه مثالش هم توی اینترنت هست البته فرکانسش 72 ولی اگر میکرو دید میخواهی LPC1788 عرضه شده ولی توی ایران نیومده TFT رو هم پشتیبانی میکنه با فرکانس 100 مگا بعد یا سری 18 با فرکانس 150 مگا واین هم نیست ولی فکر کنم عرضه شده.
      آيا كسى كه وعده نيكو به او داده‏ايم و او به آن خواهد رسيد، مانند كسى است كه از كالاى زندگى دنيا بهره‏مندش گردانيده‏ايم [ولى‏] او روز قيامت از [جمله‏] احضارشدگان [در آتش‏] است؟ (61)(سوره قصص)

دیدگاه

سلام
        جوان الکترونیک قبلا این میکرو رو داشت:

377000 ریال موجود: NO NXP LQFP-100 LPC1769FBD100 LPC1769FBD
        شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X