اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با Tiny13 در مورد فیوز بیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با Tiny13 در مورد فیوز بیت

با درود . . .
    امروز داشتم برای tiny13 برنامه مینوشتم، بعد از اینکه پروگرمش کردم فیوز بیت dwen رو هم فعال کردم.
    اما دیگه قات زد و پروگرمر نشناختش. برنامه هم کار نکرد. oo:
    راهی برای برگردوندنش سراغ دارید؟؟؟
    متاسفانه این دومین میکرویی بود که همین بلا سرش اومد. الان هم حسابی کارم گیره و اینجا هم میکرو کسی نداره.
    توی دیتا شیتش نوشته به خاطر زمان استارتاپ هست. اما من روی 64 تنظیمش کرده بودم.

منتظر راهنمایی دوستان هستم

با تشکر
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : مشکل با Tiny13 در مورد فیوز بیت

:bye
    کسی نمیدونه؟؟؟
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

دوستان من هنوز منتظرم ها!!!!!!! :cry:
      کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry: :angry: :angry:

بدرود . . .

دیدگاه

در صفحه 166 بخش 24.3.3 از آخرین نسخه Datasheet مربوط به Tiny13، شرایطی برای صفر کردن DWEN ذکر شده که اگر وضعیت فیوزبیت های شما در هریک از آن حالت ها باشد، امکان استفاده مجدد از IC برای برنامه ریزی مجدد وجود نخواهد داشت (این شرایط برای RevisionB از تولید IC است).
        اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
        دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
        برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
        قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
        ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

معجزه شد و بالاخره یکی جواب داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: oo:

جناب طراح من اون جایی رو که میگید خوندم و در همون موضوع اول هم بهش اشاره کرده بودم. حالا بحث اینه که چطور آیسی رو زنده کنیم؟؟؟
          چون توی خود دیتاشیت هم گفته که قفل شده و اشاره ای به غیر قابل استفاده بودن آیسی نکرده.

با تشکر

بدرود . . .

دیدگاه

در توضیحات مورد نظر نوشته شده که میکروکنترلر قفل می شود و بصورت OTP در می آید که این جمله به معنای آن است که دیگر امکان برنامه ریزی مجدد آن وجود نخواهد داشت (OTP=One Time Programmable). البته این در صورتی است که به غیر از برنامه ریزی DWEN بقیه فیوز بیت ها هم در همان وضعیت مورد اشاره در Datasheet باشد و Revision سخت افزاری میکروکنترلر هم نسخه D نباشد. یک پیشنهاد به شما این است که با پروگرامری مانند MKII اصل سعی کنید IC را پروگرام کنید که در صورت به نتیجه نرسیدن احتمالا امکان برگشت آن وجود نخواهد داشت.
            اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
            دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
            برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
            وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
            قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
            اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
            ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

ممنون
              فعلا دارم دنبال STK500 میگردم ببینم میشه کاری کرد یانه

با تشکر

بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X