اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از دوستان کسی میدونه بورد آماده آرم رو از کجا میشه تهیه کرد که بشه سیستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

از دوستان کسی میدونه بورد آماده آرم رو از کجا میشه تهیه کرد که بشه سیستم عامل

سلام بر همه دوستان
    کسی میدونه که از کجا میشه بوردی آرم تهیه کرد که این امکانات را داشته باشه
    1- ethernet
    2- Usb Host
    3- mmc
    4- Color Lcd
    5- Linux Os.
    6- Rs232 Port
    And Etc .
    بورد آموزشی نمیخوام ها بورد آماده میخوام چون واقعا برای طراحی از اول وقت ندارم
    بوردی که بشه به راحتی کپی از روش و طبق اون نیاز خودم طراحیش رو تغییر بدم
    یا حتی نقشاع ای که کسی باهاش کار کرده باشه چون من فقظ می خوام روی linux برنامه ام رو بنویسم
    و کار خاصی با خود جزئیات ندارم

ممنونم میشم
    معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

پاسخ : از دوستان کسی میدونه بورد آماده آرم رو از کجا میشه تهیه کرد که بشه سیستم عامل

http://eshop.eca.ir/product_info.php?products_id=673

دیدگاه

پاسخ : از دوستان کسی میدونه بورد آماده آرم رو از کجا میشه تهیه کرد که بشه سیستم عامل

سلام میشه منو راهنمایی کنید که این برد های mini دقیقا به چه دردی میخورن و کاربردشون چیه؟
      برد های اموزشی هستن ؟

دیدگاه

سلام.یعنی یه نفر پیدا نمیشه یکم راجب به این بردا توضیح بده؟ :angry:

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=31912.0
          حضرت علی(ع):
          أَشرَفُ الخَلاَئِقِ اَلوَفَا بِالعَهد.
          شریفترین خصلتها وفاى به عهد است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیرضا روزیطلب
            سلام.یعنی یه نفر پیدا نمیشه یکم راجب به این بردا توضیح بده؟ :angry:
            دوست عزیز ، این لینک گذاشتن دوستان می دونید معنیش چیه ؟ یعنی اینکه شما هیچ جستجویی نکردید و فقط هر بار میاد این تاپیک رو باز می کنید و منتظریئ کسی بهتون جواب بده !
            لطفاً قبل از مطرح کردن سوال ، جستجو بکنید. چون هیچ چیزی مهمتر از وقت خودتون نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
              دوست عزیز ، این لینک گذاشتن دوستان می دونید معنیش چیه ؟ یعنی اینکه شما هیچ جستجویی نکردید و فقط هر بار میاد این تاپیک رو باز می کنید و منتظریئ کسی بهتون جواب بده !
              لطفاً قبل از مطرح کردن سوال ، جستجو بکنید. چون هیچ چیزی مهمتر از وقت خودتون نیست
              دوست عزیز مثل اینکه شما عنوان تاپیک رو درست دقت نکردین منظور هم سخت افزار است هم نرم افزار و سیسم عامل میشه شما خودتون نتیجه جستجو رو اینجا قرار بدید
              http://services.nexodyne.com/email/i...3D/0/image.png

دیدگاه

با سلام.من قبلا سرچ کرده بودم اما جواب قاطعی پیدا نکردم.برای مثال دوستان اومدن درباره نحوه ی وصل کردن کیبرد، وب کم و پردازش تصویر و ... بحث کردن.خب اکثر این کارارو با کامپیوتر هم میشه انجام . اکثرا هم از اصطلاحاتی استفاده کردن که من بیسواد سر در نیاوردم :cry2:.میخواستم یه نفر به زبون ساده توضیح بده دقیقا این بردا چه مزیت هایی دارن و ارزش خریدنشو داره یا نه.
                با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط john lock

بورد آموزشی نمیخوام ها بورد آماده میخوام چون واقعا برای طراحی از اول وقت ندارم
                  بوردی که بشه به راحتی کپی از روش و طبق اون نیاز خودم طراحیش رو تغییر بدم
                  یا حتی نقشاع ای که کسی باهاش کار کرده باشه چون من فقظ می خوام روی linux برنامه ام رو بنویسم
                  و کار خاصی با خود جزئیات ندارم

ممنونم میشم

سوال شما با درخواستتون متناقض هست اول گفتید برد آماده که سیستم عامل بوت بشه بعد گفتید بعد گفتید آموزشی نباشه بعد گفتید وقت طراحی ندارم بعد گفتید بشه طرحش رو عوض کرد و در آخرش گفتید به چه درد میخوره
                  خودتون سوال کردید و خودتون جواب دادین و خودتون رد کردید

نوشته اصلی توسط علیرضا روزیطلب
                  خب اکثر این کارارو با کامپیوتر هم میشه انجام . اکثرا هم از اصطلاحاتی استفاده کردن که من بیسواد سر در نیاوردم :cry2:.میخواستم یه نفر به زبون ساده توضیح بده دقیقا این بردا چه مزیت هایی دارن و ارزش خریدنشو داره یا نه.
                  با تشکر

فکر کنم خودتون هم نمی دونید چی میخواهید
                  اصولا یا برد آموزشی هست یا کاربردی
                  بردهای کاربردی
                  تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                  داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

آقا سلام :smile:
                    شما که این بنده خدارو کشتید جرم داره ها :icon_razz:
                    حضرت علی(ع):
                    أَشرَفُ الخَلاَئِقِ اَلوَفَا بِالعَهد.
                    شریفترین خصلتها وفاى به عهد است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X