ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2011/06/01
    986
    4

تهييه قطعات مرغوب

با توجه به چيني بازار موجود و فراواني قطعه هاي تقلبي و نامرغوب اين تاپيکو زدم تا دوستان براي تهييه قطعات مرغوب تبادل نظر کنند.اولين مشتري هم خودم هستم که مي خوام 12 تا ترانزيستور IRFP240و 12 تا ترانزيستور IRFP9240 تهييه کنم،کسي از دوستان ميتونه آدرسي بهم بده که بتونم نوع مرغوب تهييه کنم؟قيمت نوع مرغوب اين ترانزيستورا رو کسي از دوستان داره؟اصلي و تقلبيش رو ميشه از روي علائم ظاهري تشخيص داد؟دوستان لطفا راهنمايي کنن،ممنونم :biggrin:
    رازي در کار نبود
    2010/07/13
    تهران
    1,282
    19

پاسخ : تهييه قطعات مرغوب

نقل قول نوشته اصلی توسط hs67
    با توجه به چيني بازار موجود و فراواني قطعه هاي تقلبي و نامرغوب اين تاپيکو زدم تا دوستان براي تهييه قطعات مرغوب تبادل نظر کنند.اولين مشتري هم خودم هستم که مي خوام 12 تا ترانزيستور IRFP240و 12 تا ترانزيستور IRFP9240 تهييه کنم،کسي از دوستان ميتونه آدرسي بهم بده که بتونم نوع مرغوب تهييه کنم؟قيمت نوع مرغوب اين ترانزيستورا رو کسي از دوستان داره؟اصلي و تقلبيش رو ميشه از روي علائم ظاهري تشخيص داد؟دوستان لطفا راهنمايي کنن،ممنونم :biggrin:
    سلام حق با دوستمونه آقا ما رفتيم ترانزيستور tip147 و tip 142 بگيريم اول tip147 رو گرفتم ولي وقتي رفتم که tip142 رو بگيرم ديدم اندازش 2 برابر اونه :eek: گفتم tip 147 هم داري گفت آره دارم گفتم بده ببينم چه شکليه ديدم اصلا با اون tip 147 که گرفتم کلّي فرق داره يارو ميگفت اون تقلّبي هست منم رفتم پسش دادم کوبوندم تو کلّه يارو :mrgreen: اون تقلّبيه اندازه همين رگولاتور 7805 بود ولي اين اصليه اندازش بزرگتر از اون بود
    خلاصه اگه من حاليم نبود همونو بهم مينداختن
    حالا اين قطعه قيمت زيادي نداره ولي بعضي قطعه ها مثل بعضي ماسفتا که 4 يا 5 هزار تومنه چي ؟
    اگه تقلّبي باشه چي ؟ 2 روز که کار کنه رفته رو هوا
    لطفا اگه کسي اطلاعاتي از کارخانه هاي سازنده اصلي اين نوع ترانزيستورا و اطلاعي از تشخيص دادن اصل بودن اونا داره حتما عنوان کنه
    AV Maziton 100
    Render By Artlantis Studio
    [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]
    2009/10/27
    تهران
    3,302
    806

پاسخ : تهييه قطعات مرغوب

در تهران، ضلع شمال شرقی طبقه اول پاساژ فرقانی، دفتری با نام عماد الکترونیک وجود دارد که یکی از توزیع کنندگان ترانزیستور و ماسفت است و اگر در تعداد کم حاضر به فروش قطعات باشد، از نظر اصلی بودن قطعات در وضعیت بهتری نسبت به بسیاری از فروشندگان دیگر قرار دارد.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد
    امکان پاسخگویی به سوالات از طریق پیغام خصوصی مقدور نیست
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3