اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی اسانسور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی اسانسور

سلام کسی هست که طراحی اسانسور چهار طبقه با plc را به من بده تشکر

پاسخ : طراحی اسانسور

سلام.
    کریم جان طراحی یعنی چی؟ منظورت برنامه اش هست، نحوه اتصال سنسور ها یا چیز دیگه ای؟
    موفق باشید.
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام
      در صورت امکان نقشه سیمکشی و برنامه تابلو فرمان آسانسور 4 توقف با plc و نیز قابل گسترش به طبقات بیشتر را در سایت قرار دهید و یا در صورت امکان لینک سایتهای دیگر را قار دهید

دیدگاه

دوست عزیز من اینو پیدا کردم !
        یه نقشه plc برای آسانسور که به صورت لدر دیاگرامه ! "تو توضیحاتش که اینو نوشته بودن"
        جالبیش اینجاس که یه نرم افزار توی این فایل هست در حد کیلو بایت که می تونید باهاش لدر دیاگرام رو بکشید ! تو پوشه روت نرم افزار هم ذخیره همون نرم افزار برای لدر دیاگرام آسانسور موجوده که می تونین از داخل نرم افزار بازش کنین !

حالا یه چیزی که خیلی خیلی من خوشم اومد از این نرم افزار این بود که وقتی زدم تا از نقشه لدر یه پرینت بگیره ، ازم پرسید فایل یا پرینتر ، منم زدم فایل و بعد دیدم همون نقشه لدر دیاگرام رو خیلی جالب توی یه فایل تکست با همه مشخصات کشیده که این کارش در نوع خودش خیلی جالبه ! پیشنهاد می کنم بقیه دوستان هم برای تجربه هم شده یه بار از این نرم افزار استفاده بکنند

download link
        کد:
        http://rapidshare.com/files/56491688/asansor.rar   702Kb
        Password : www.eca.ir
        امیدوارم که به دردتون بخوره

دیدگاه

میشه یه ذره بیشتر در مورد آسانسورت توضیح بدی !
          شاید بتونم برنامشو بنویسم و کمکت کنم .

از نظر من یه موتور چپ گرد راست گرد داره که موقع تغیر جهت یه چند ثانیه مکث داره ,4 طبقه داره و یک کلید توقف ,فرضا ما از قبل طبقه 3 را انتخاب کردیم (این انتخاب ما باید یه فلگ رو خاموش یا روشن کنه ,خلاصه یه جوری تو حافظه نگه داریم) حال اگه ما طبقه ای کمتر از 3 رو انتخاب کنیم موتور فرضا باید چپ گرد باشه در غیر این صورت باید راست گرد باشه .(این روابط رو باید از طریق مقایسه بدست بیاری) .وقتی کلید توقف رو می زنی آسانسور موتور متوقف شه ,اینجا یه سنسور هم لازم هست که اگه مثلا چراغ آسانسور برای بیش از 30 ثانیه خاموش موند یا مثلا اگه در باز نشد آلارم رو روشن کنه ,الیه خود درب آسانسور سنسور های مربوط به خودشو داره که باید برنامه ریزی بشه .
          فک نکنم چیزه دیگه ای باشه ,نه ؟
          Hope For The Best
          Plan For The Worst

دیدگاه

سلام این لینکش فاسد شده
            یه سوال همدارم چرا فضای سایت برای این کار استفاده نمی کنید یا از پرشین گیگ!
            دنیا دو روز هستش :
            یک روز به کام شما که مغرور مباش .
            یک روز به ضرر شما که صبور باشید .
            امام علی (ع)

دیدگاه

با سلام
              من قبلا این کارو برای6 طبقه انجام دادم و الان هم برات انجام میتونم بدم کامل کامل
              اما برا چی می خوای می دونی هزینش چقدر می شه
              خلاصه ما هستیم

دیدگاه

با سلام.من یه برنامه ی آسانسور 4 طبقه نیاز دارم.خیلی هم فوریه.باید زود تحویل بدم به استاد!! برنامه ای که آقا فرشاد گذاشتن تو سایت من دانلود کردم ولی یه کم مبهمه :sad:.اگه کسی لطف کنه یه کم منو راهنمایی کنه ممنون میشم .یا اگه یکی برنامه دیگه ای واسه آسانسوره 4 طبقه داره لطف کنه بذاره تو سایت. :applause:
                با تشکر از همه دوستان

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز .اگه کسی برنامه آسانسوره 4 طبقه رو داره خواهشا لطف کنه بذاره تو سایت .من دارم واسه ارشد میخونم واسه همین دنبال برنامه آماده میگردم.بابا تو رو خدا یه کمک کنه من باید تا دو روز به استاد تحویل بدم.اگه کسی برنامه رو میفروشه با قیمت منصفانه من میخرم
                  با تشکر از همه دوستان

دیدگاه

سلام.
                    دوست عزیز من یه مدت توی یه شرکت کار میکردم، برنامه اسمبلی برای 8051 برای آسانسور 16 طبقه رو دارم ولی اجازه ندارم به کسی بدمش. مطلب دیگه اینکه برنامه اش 3600 خط اسمبلی هست، اصلا قابل فهم نیست ولی میتونم کمکتون کنم چطوری باید بنویسید، اگه کمکی از دستم بر میومد بفرمایید.
                    موفق باشید.

دیدگاه

جناب نحوی
                      همونطور که میدونید در اینجا تنها الگوریتم شما کاربرد داره (تعداد ورودی خروجی ها و نحوه ارتباط اونها با هم)
                      از اونجاییکه کاربران زیادی طالب این نوع برنامه ها هستند اگه خواستید الگوریتم خودتون رو قرار بدین ( چون من اصلا وقت نوشتن الگوریتم رو ندارم!!!) تا می یه برنامه اب fbd و نیز لدر برای این دوستان آماده کنم! :nerd:

دیدگاه

سلام
                        آقای نحوی من برنامه آسانسور رو با plc و به زبان لدر می خوام؟ممنون از لطف شما ولی لگه تو این مورد هم کمک کنین ممنون میشم.

دیدگاه

سلام.
                          نه با PLC چیزی ندارم. در مورد الگوریتم هم چشم یه چیز هایی دارم مرتبشون میکنم میذارم امیدوام مفید باشه.
                          موفق باشید

دیدگاه

به محض قرار دادن اطلاعات من شروع میکنم

دیدگاه

سلام دوست عزیز. من خیلی فوری فوری احتیاج دارم.یه آسانسوره 4 طبقه که موقعیت آسانسور توسط 4 عدد میکرو سویچ تعیین میشه .اگه آسانسور در حال سکون باشه و کلید طبقه ای زده شود باید آسانسور به آن طبقه برود و اگر در حال حرکت باشد در صورتی که طبقه مذکور سر راه آسانسور باشد توقف می کند در غیر اینصورت توجهی یه آن نمی کند.
                              ممنون از لطف دوستان.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X