اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رسم منحنی ROC و محاسبه سطح زیر آن AUR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رسم منحنی ROC و محاسبه سطح زیر آن AUR

با سلام . واقعا نمیدونستم کجا سوالمو مطرح کنم !! اگه جایه دیگه باید مطرح میکردم بفرمایین ..

من پنهان نگاری در تعدادی عکس انجام دادم و می خوام آنها را آشکار کنم طبق آشکارساز FBS 23 تا ویزگی از 10 تا عکس پنهان نگاری شده و 10 عکس بدون پنهان نگاری استخراج کردم . می خوام با یک SVM خطی آنها را تقسیم بندی کنم از TOOLBOX مربوط به LIBSVM که سایتشو پایین گذاشتم استفاده کردم . ماتریس ماتریس train که یک ماتریس 20*23 هستش ساختم ماتریس label هم ماتریسی 1*23 که شامل 1 برای پنهان نگاری شده ها و 0 برای غیر پنهان نگاری شده هاست ساختم !! حالا منحنی roc را می خوام رسم کنم کد آن را بصورت زیر نوشتم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه ببینم درست نوشتم یا نه !!! آخه سطح زیر نموداری که بهم میده یکم مشکوکه !! و اینکه roc را با همین دو ماتریس train و label باید ساخت ؟؟ از مرحله تست svm چجوری استفاده کنم ؟؟ ممنون میشم جوابمو بدین !!
    http://www.csie.ntu.edu.tw/~cjlin/libsvm/

load('label and train.mat&#039

image_scale_inst=(image_inst - repmat(min(image_inst,[],1),size(image_inst,1),1))*spdiags(1./(max(image_inst,[],1)-min(image_inst,[],1))',0,size(image_inst,2),size(image_inst,2) );

model = svmtrain(image_label, image_scale_inst, 'libsvm_options &#039

[predict_label, accuracy, dec_values] = svmpredict(image_label, image_scale_inst, model,'libsvm_options'

plotroc(image_label,image_scale_inst,model);
لطفا صبر کنید...
X