ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 50 از 51 نخست ... 404142434445464748495051 آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 506
    2019/08/18
    3
    0

پاسخ : ژنراتور بدون سوخت!!!!؟؟؟؟

بنده نمیگه قوانین فیزیک اشتباه هست .
    نمیخواهم شوخی کرده باشم و شما رو از خنده بکشم

اما سئوال پیش میاد که چرا باید چنین وسایلی کارکنه ؟ تو شبکه استانی معرفی بشه !! و تازه ثبت اختراع هم بشه ؟؟؟!!!!!!!!!!

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

تازه تو کشور های دیگه هم هست !!

شما جواب بدید یعنی سازمان ثبت اختراعات داره چه کار داره میکنه ؟؟
    ویرایش توسط sepehrstar : 2019/08/19 در ساعت 12:29 دلیل: اصلاح اطلاعات
    2017/12/01
    286
    197

سئوال پیش میاد که چرا باید چنین وسایلی کارکنه ؟ تو شبکه استانی معرفی بشه !!
    من فقط درباره ی این سوال شما یک چیزی بگویم جالب است. حدود ۲۵ سال پیش همین آقای حیاتی مجری تلویزیون در اخبار ساعت ۱۴ درباره ی جوان ۱۸ ساله ی نخبه ی مشهدی بنام ابوالفضل (فامیلش یادم نیست) خبری را با آب و تاب خواند که فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب دارد!! حتی روزنامه ها هم به پشتوانه ی اعتبار تام و تمامی که آن دوران همه به صدا و سیما می دادند این خبر را کار کردند
    یک هفته بعد در همان دانشکده ی پزشکی مشهد که این جوانک رفته بود سخنرانی کند یک دانشجوی پزشکی با سوالات ساده ای که از وی پرسید مشت وی را باز کرد و رسوایی ببار آمد که طرف شیاد بوده و بعدا اعتراف کرد دیپلم هم ندارد و به تحریک یکی از مسوولان بنیاد ... این کارها را کرده بوده
    دانشجوی مربوطه از وی پرسیده بود قبل از دیپلم و دوره ی ۳ ساله ی تخصص پزشکی و دوره ی ۳ ساله ی فوق تخصص را کار ندارم، شما دوره ی دکترای عمومی پزشکی که ۷ سال است گیرم که ۴ سال نخست آنرا معحزه آسا طی کرده اید ۳ سال آخرش که به دوره ی انترنی معروف است و الزاما باید حداقل همان ۳ سال و نه کمتر طول کشیده و به کارورزی بالینی در بیمارستان بگذرانی را چطور توانستی جهشی طی کنی؟!
    طرف به تته پته افتاده و نیاز به آب قند و باقی داستان.
    پس در زمینه ی ادعاهایی که در ایران می شود متاسفانه نه به صدا و سیما و روزنامه ها و سایتها می شود اعتماد کرد و نه نهادهای نظارتی بعضا کم سوادی که ظاهرا متولی هستند (چون با پول و رشوه ی و پارتی هر کاری شدنی است)
    فقط باید به متخصصین بی طرف که ارزیابی کرده یا در این زمینه اظهار نظر می کنند اعتماد کنید
    نمونه ی دیگرش خودروی آبسوز که بارها در صدا و سیما هم توی بوق و کرنا شد اما کذب محض بود
    مثال زیاد است
    2010/10/04
    تهران
    1,628
    545

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrstar

اما سئوال پیش میاد که چرا باید چنین وسایلی کارکنه ؟ تو شبکه استانی معرفی بشه !! و تازه ثبت اختراع هم بشه ؟؟؟!!!!!!!!!!
    با سلام
    جهان خلقت قوانینی داره که بشر با شناخت و جمع بندی اونها پدیده ای بنام علم رو بوجود آورده و پایه ی اصلی هر علمی هم محاسباتش هست.
    هر پدیده ی عجیب و غریبی رو هم که دیدین وقتی بپذیرینش که برای شما اثبات شده باشه نه اینکه از روی بهت و حیرت تاییدش کنین.
    اثبات هر پدیده ای هم اول با محاسبات و توضیح قوانینش انجام میشه و بعد با تحققش در عمل.
    در غیر اینصورت بنا رو بر این بذارین که دروغه.
    تو ایران ما معمولا با توهم هوش زیاد و نخبگی و حس "ما میتوانیم" بطور افراطی روبرو هستیم و همین مسئله سبب میشه تا به چیز جدیدی برخوردیم از روی هیجان سریع تو صدا و سیما مطرحش کنیم یا تو سخنرانی اعلام کنیم!
    این حرفها مثل آزاد سازی انرژی هسته ایه که اون دختر دبیرستانی تو زیر زمین خونه شون انجام داده بود!
    دیوار علم در طول قرنها آجر رو آجر، و با زحمت زیاد دانشمندان روی هم چیده شده، و انقدر محکم هست که با این بادهای موسمی نریزه.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.
    2019/09/08
    شیراز
    9
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط feredi

آهنربا فقط ميدان مغناطيس داره و اين نيرو است نه انرژي.
    براي توليد انرژي از مغناطيس بايد كار انجام بشه و اين يعني ادعاي اينگونه افراد باطله.
    هميشه يك چيزي رو در نظر داشته باشيد ، وقتي يك موتور يا پروانه حتي كوچولو ، ميچرخه ، مقداري از انرژي در شفتها و يا بلبرينگها صرف نيروي اصطكاك ميشه. واگه اين انرژي جايگزين نشه ، بعد از اندك زماني اين موتور خواهد ايستاد. پس براي تداوم چرخيدن موتوري كه حتي كار مفيدي ازش نميكشيم و داره خلاص براي خودش ميچرخه ، بايد ، مدام بهش انرژي بديم ، پس بسيار خنده دار خواهد بود كه كسي بياد و ادعا بكنه ، موتورش نه تنها انرژي از بيرون نميخواد ، بلكه انرژي ، اضافي هم مياره.
    باز هم ميگم اين برخلاف قانون بقاي انرژي هست.

من بدون اينكه اون پسر اراكي رو ديده باشم ، ادعاشو رد ميكنم و براي خودم عيب ميدونم كه حتي در مورد اينگونه ادعا ها ، شك هم بكنم. چون من قانون بقاي ماده و انرژي رو بلد هستم و مصرف كردن وقت و انرژي در اين زمينه رو خيانت به علم ميدونم. ولي دوباره انتظار دارم ، افرادي بياند و دوباره بگند " تمام اختراعات در ابتدا عجيب مينمود واگه اينجوري فكر بكنيم ديگه چيز جديدي اختراع نميشه و . . . "

سالها پيش من هم تو نمايشگاهي ديدم از يه شير آب كه تو هوا معلق بود و بجايي وصل نبود ، شر شر آب ميريخت و تمومي هم نداشت. عوام دور اون شير جمع شده بودند و با چشمان خيره ، با ولع تمام داشتند تماشا ميكردند ، بعضي ها هم از ترس زير لب صلوات زمزمه ميكردند. ولي اينجانب شير آب رو بيخيال شده بودم و بصورت دقيق قيافه مردم رو مرور ميكردم ، مخصوصا اونهايي كه تازه ميرسيدند و بناگهان اين صحنه رو ميديدند.
    آيا بايد باور كنيم كه از يه شير معلق در هوا ، واقعا آب فراوان و تمام نشدني بدست مياد؟
    بقيه مردم رو ولش كن ولي وقتي شما يه فرد با سواد و خصوصا برقي هستيد ، بايد بسادگي با ياد آوري همون قانون بقاي انرژي ، اون پسر اراكي رو نبايد باور ميكرديد؟
    لااقل ما ها نبايد ، مثل عوام فكر بكنيم!!!
    دادا این ؛یر ممکن نیست ما میتونیم برای اینکه افت ولتاژ نباشه ژنراتور رو قویتر از موتور بگیریم یا یه باتری بزاریم سر راهش یا ...... من نمیگم ممکنه من میگم من دیوانه ام خودمم 2 صال وقتمکو صرف همچین چیزی کردم و یک ژنراتور سیم پیچی کردم باز و باز میگم این خلاف قوانین فیزیکه و خواهرمم بهم گفته چون ارشد فیزیک هسته ای داره و و و من باز هم ادامه میدم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrstar

تازه تو کشور های دیگه هم هست !!

ببین اون باتری 12 ولت 70 امپرو؟ کاربردش چیه شاید کاربردش همون افت ولتاژ باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    2016/02/17
    60
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط نو رسیده

... هر پدیده ی عجیب و غریبی رو هم که دیدین وقتی بپذیرینش که برای شما اثبات شده باشه نه اینکه از روی بهت و حیرت تاییدش کنین.
    تو ایران ما معمولا با توهم هوش زیاد و نخبگی و حس "ما میتوانیم" بطور افراطی روبرو هستیم و همین مسئله سبب میشه تا به چیز جدیدی
    برخوردیم از روی هیجان سریع تو صدا و سیما مطرحش کنیم یا تو سخنرانی اعلام کنیم!...
    گفته های شما کاملا درست و دقیق است. البته خوب است این را هم بدانیم که یک اختلال روانشناختی با ریشه ی ژنتیک وجود دارد به نام «شیدایی - Mania» که می توان گفت وارون افسردگی است و در اثر آن، خلق و انرژی بیمار بسیار بالاست و اکثرا دچار نشاط زدگی، تحریک پذیری، فشار تکلم (حرف زدن سریع و یک نفس)، فعالیت بیش از حد، پرش افکار، عدم تمرکز، تمایل به ولخرجی و سرمایه گذاری های احمقانه، افکار مسابقه دهنده، خوش بینی افراطی، برنامه ریزیهای بلندپروازانه و به ویژه خودبزرگ بینی افراطی می شود.
    در افکار خود بزرگ بینی؛ شخص ممکن است خود را یک دانشمند، مخترع برجسته، اندیشمندی جهت راهنمایی مسئولان کشور و در موارد شدید بیماری؛ خود را مثلا یک رهبر، امام زمان، پیامبر یا منتخبی خاص از سوی آنان بداند. بینش در این بیماران مختل است و آنها دلیلی برای جلوگیری یا مهار افکار خود بزرگ بینی خود نمی بینند و اساسا به ندرت خود را بیمار می داند (انکار) و نیازی به درمان احساس نمی کند.
    البته در بچه های دبیرستانی تحت فشار مقایسه و رقابت یا بچه های اهل مطالعه که چند تا کتاب مقدماتی علمی یا فنی همه فهم در مورد مسائل علمی خوانده اند و در یک یا چند حوزه ی جزیره ای، کمی از گروه همسالان آگاهی بیشتری پیدا کرده اند و بعد هم توسط والدین یا نزدیکان کم سواد یا حتی بعضا معلمان خود، به صورت افراطی تشویق هیجانی شده اند (اصطلاحا باد شده اند یا غده ی روانی پیدا کرده اند (عکس عقده ی روانی است)؛ ممکن است این توهم یا خودشیفتگی پیش بیاید که آنها توانایی های استثنایی و قابلیت تئوری پردازی در حد آکادمیک در آن حوزه ها را دارند و می توانند اختراعات استثنایی را انجام دهند. اینها بعدا با افزایش مطالعه و البته بر حسب رشد تدریجی هوش هیجانی خود، بالاخره روزی به گستردگی حیطه ای که در آن قدم نهاده اند و به تراز واقعی آگاهی های خود پی می برند و ممکن است حتی سرخورده و دوری گزین شوند. این وضعیت ذهنی و خطای ادراکی در آن سنین، الزاما نشانگر بیماری مانیا نیست و معمولا حالتی گذرا است.
    یادمان باشد بسیاری از بیماریهای اعصاب و مشکلات روان (روان نژندی، روان پریشی و روان پلیدی) و اختلالات شخصیت بد شکل؛ به جز برخی موارد مرتبط با ژنتیک، معمولا محصول عقده ها و غده ها (کمبودها و بیشبودهای روانی) و گاهی تروماهای روانی سنگین در دوران کودکی، نوجوانی و جوانی هستند.
    منبع:
    ویکی پدیای فارسی
    ویرایش توسط Freelancer : 2019/09/14 در ساعت 20:17
    2019/09/08
    شیراز
    9
    1

[QUOTE=Hi Voltage;270838]دوستان مگه این جابجایی هوای گرم و سرد به بالا و پایین خود انرژی ندارد یا ما سوخت میسوزونیم . اصلا مگه برای توربین بادی سوخت میسوزونیم که میگید نباید انرژی بهش بدیم . قرار نیست بدون انرژی باشه / حتما بعدا میگید این موتورها که چیزی نیست خوب اهن ربا هم انرژی میده و نباید انرژی باشه .

داداش من هم سی انسی دارم هم لیزر
    2019/09/16
    1
    0

سلام با این همه نظر اساتید ...
    کسی هست ساخته باشه QEG رو ؟
    2017/06/13
    725
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad2580

سلام با این همه نظر اساتید ...
    کسی هست ساخته باشه QEG رو ؟
    اگر منظورتون به اصطلاح "ژنراتور بدون سوخت" هستش، هیچ کس تا حالا نساخته، نمیسازه و نخواهد ساخت!
    اون طرف دنیا ملت دنبال همجوشی هسته ای و انرژی های نو هستن، بعد اونوقت این ور ما درگیر اینیم که فلان هندی و پاکستانی با سواد دوم ابتدایی آیا ژنراتور بدون سوخت ساخته یا نه!
    2017/02/06
    128
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.m98

اگر منظورتون به اصطلاح "ژنراتور بدون سوخت" هستش، هیچ کس تا حالا نساخته، نمیسازه و نخواهد ساخت!
    اون طرف دنیا ملت دنبال همجوشی هسته ای و انرژی های نو هستن، بعد اونوقت این ور ما درگیر اینیم که فلان هندی و پاکستانی با سواد دوم ابتدایی آیا ژنراتور بدون سوخت ساخته یا نه!
    سلام.
    من هم واقعا متاسفم.50 صفحه بحث درمورد چیزی که اصلا وجود ندارد و با عقل جور در نمی آید.
    بنظرم مدیران از این دست تاپیک ها رو حذف کنند.
    2017/06/13
    725
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط A.I.E

سلام.
    من هم واقعا متاسفم.50 صفحه بحث درمورد چیزی که اصلا وجود ندارد و با عقل جور در نمی آید.
    بنظرم مدیران از این دست تاپیک ها رو حذف کنند.
    به خدا این درد جامعه و نظام آموزشیه که حتی کسانی که مدرک دانشگاهی دارن چنین بحث بی حاصل و منطقی رو انقدر کش میدن!
    این نشون میده تو ایران آموزش درست و قدرت استدلال و تحلیل نداریم؛ رقابت کی بیشتر برای امتحان حفظ میکنه داریم! واقعا من که متاثر میشم با این همه توضیحات که توی این 50 صفحه افرادی مثل من و شما دادن بازم کسانی میان میپرسن بحث به کجا رسید و آیا کسی ساخته یا نه!!!
صفحه 50 از 51 نخست ... 404142434445464748495051 آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 506