اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پروگرم کردن LPC2368

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پروگرم کردن LPC2368

سلام
    من وقتی می خوام یه دونه LPC2368 رو پروگرم کنم، هسته رو میشناسه ولی موقعی که توی h-flasher دکمه check رو میزنم این ارور رو میده:
    flash id dos not match. Please make sure that the right flash device is selected
    میکرو رو هم از توی قسمت Flash Selection درست انتخاب کردم.
    در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم انچه تو بنمایی

پاسخ : مشکل در پروگرم کردن LPC2368

به تعداد پایه های تغذیه خازن 100 نانو فاراد با تغذیه موازی کن و کنار آی سی قرار بده!

دیدگاه

سلام

h-jtag رو درست تنظیم کردی؟

قبل از هرکاری یه بار مدار رو چک کن

اصلا از اول اینطوری بود یا نه ... یهو اینطوری شد؟

اگه از اول اینطوری بود ... مدار آزمایش هم توی سایت keil و هم توی nxp هست با مدار خودت چک کن

معمولا این اتفاق وقتی میافتاد که nTRST و یا rst یه گیری داشتن ... پایه های ریست رو حتما چک کن
      به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alitaroosheh
        سلام

h-jtag رو درست تنظیم کردی؟

قبل از هرکاری یه بار مدار رو چک کن

اصلا از اول اینطوری بود یا نه ... یهو اینطوری شد؟

اگه از اول اینطوری بود ... مدار آزمایش هم توی سایت keil و هم توی nxp هست با مدار خودت چک کن

معمولا این اتفاق وقتی میافتاد که nTRST و یا rst یه گیری داشتن ... پایه های ریست رو حتما چک کن
        سلام
        چطوری علی؟ خوبی؟
        ممنون از جوابت
        پروگرامری که دارم استفاده می کنم همون پروگرامر برد 2378 خودت هست، یعنی 2378 رو ازروی برد بیرون کشیدم و از پین هدری که در خروجی 244 گذاشتی سیم کشیدم و به 2368 وصل کردم، با 2378 مثل هلو کار میکنه ولی نوبت به 2368 که میرسه بازی در میاره، موندم چیکار کنم :cry2: :cry2: :cry2
        برای پایه ریست میکرو هم یه دونه مقاومت 10 کیلو گذاشتم و nTRST هم مشکلی نداره :-S :-S :-S

دیدگاه

سلام

آقا ... jtag en روی بوردت فعاله ... میکروی روی بورد 2378 رو چی کار کردی ... نکنه اونم وصله؟

یه سوالی : توی اولین متنی که نوشته بودی گفتی میگه flash id dos not match. Please make sure that the right flash device is selected

مطمئنی میکرو رو درست انتخاب کردی؟

h-jtah باید هسته رو شناسایی کنه و flasher باید میکرو در ست انتخاب کنی ... فرکانس سرعت کلاک jtag رو باید درست انتخاب کنی

اینی که میگی ... انگار پروژه 2378 رو روی 2368 خواستی راه بندازی

اینا سریال نامراشون فرق داره
          به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alitaroosheh
            سلام

آقا ... jtag en روی بوردت فعاله ... میکروی روی بورد 2378 رو چی کار کردی ... نکنه اونم وصله؟

یه سوالی : توی اولین متنی که نوشته بودی گفتی میگه flash id dos not match. Please make sure that the right flash device is selected

مطمئنی میکرو رو درست انتخاب کردی؟

h-jtah باید هسته رو شناسایی کنه و flasher باید میکرو در ست انتخاب کنی ... فرکانس سرعت کلاک jtag رو باید درست انتخاب کنی

اینی که میگی ... انگار پروژه 2378 رو روی 2368 خواستی راه بندازی

اینا سریال نامراشون فرق داره
            سلام
            اولش نوشته بودم که در قسمت Flash Selection میکرو رو درست انتخاب کردم، برای پروگرم 2368 هم توی پست دومم نوشتم که 2378 رو بیرون کشیدم، هسته رو شناسایی میکنه ولی همون ارور flash id dos not match رو میده
            توی سایت Hjtag توی فروم های چینی نوشته بود که Id Check رو غیر فعال کن که من هم همین کاررو کردم، دیگه ارور نمیده و میکرو رو میشناسه ( یعنی مینویسه LPC2368) ولی ID رو 0xfffffff میزنه، برای پروگرام هم میگه یه جای کارت مشکل داره،
            فرکانس رو هم، هم روی 1M گذاشتم و هم روی 500K ولی هنوز همون مشکل وجود داره
            برای 2368 یه بورد ساده جدا زدم، اما واسه اینکه مدارم ساده در بیاد پروگرامررو توش نذاشتم و همون طور که گفتم از Jtag بورد تو استفاده میکنم
            راستی Jtag en کجای بورد هست؟

دیدگاه

سلام
              کسی نبود که جواب منو بده؟
              شماتیک مداری که زدم اینه
              http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ua741.persiangig.com/other/LPC2368.rar

دیدگاه

خازنهای 100 نانو کجا هستن!؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali_Asadzadeh
                  خازنهای 100 نانو کجا هستن!؟
                  سلام
                  خازنها رو روی PCB گذاشتم ولی توی شماتیک نکشیدمشون

دیدگاه

سلام
                    جهت اطمینان برد رو برای 2378 هم زدم ولی بازم همین مشکل وجود داره
                    راستی برای میمنیمم سیستم 2378 یا 2368 همین برد کافی هست؟

دیدگاه

آقا فکر کنم دارید دنبال قاتل بروسلی میگردید

من یه بور زدم ... مقاومت فلانش افت ولتاژ روش یکم بیشتره!!! چیکار کنم؟

این سوال شبیه سوال شماست...

یه بوردی دارید که همه کار کردن و جواب گرفتن ... شما میگید 2368 روش کار نمیکنه ... بعد میگید 2378 هم کار نمیکنه پس از بیخ و بن کار نمیکرده نه این که سر یه مورد خاص کار نکنه

مدارتون رو چک کنین... با rs232 روی پورت سریال وقتی توی مد بوت هستش کارکتر ؟ بفرستید باید همونو echo کنه

برای مد بوت کلید ریست رو نگه دارید بعد کلید int0 و در حالیکه هر دو رو نگه داشتید اول ریست رو ول کنید بعد int0 رو .... اینجوری میره توی بوت

با فلش مجیک تست کنید ببینید کار میکنه یا نه

اگه فلش مجیک کار نمیکنه یه مشکلی توی پاور ... کلاک .... ریست دارین

ولی اگه کار کرد یه مشکلی توی کابل پروگرامر یا اتصالات یا مدار h-jtag دارید
                      به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X