ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2006/02/17
    mashhad
    2
    0

آزمايشگاه مدارمنطقي

دوستان من براي اولين بار اين ترم درس آزمايشگاه مدارمنطقي رو قراره تدريس كنم منتها دانشكده علمي كاربردي كه در اونجا تدريس مي كنم هيچ امكانات آزمايشگاهي رو تدارك نديده .از شما دوستان تقاضا دارم كه منو راهنمايي كنيد كه چه نرم افزاري مي تونه براي شبيه سازي گيتها و شيفت رجيستر و فليپ فلاپها به كار بره و اگر امكان شبيه سازي اينها نيست اين گيتها رو چگونه مي تونم تهيه كنم .
    :idea: ضمنا از زحمات تمامي دوستان كه با همت بلندشون اين سايت خوب روكه تنها مرجع هست رو مي گردونن تشكر كنم صميمانه آرزوي موفقيت براتون دارم 8)
    2005/11/18
    565
    24

آزمايشگاه مدارمنطقي

سلام دوست عزیز
    دو نرم افزار Circuit Maker 2000 و Proteus Professional 6.7 SP3 بهترین نرم افزار برای
    شبیه سازی مدارات دیجیتالی و میکروکنترلری می باشند که هر دو نرم افزار در قسمت
    دانلود بخش دانلود نرم افزار های تخصصی قرار گرفته اند می تونید دانلودشون کرده و ازشون
    استفاده کنید موفق باشید
    2005/11/18
    565
    24

آزمايشگاه مدارمنطقي

اینم لینک های دانلود این دو نرم افزار :

CircuitMaker 2000 With Service Pack 1
    http://mohandesmilad.netfreehost.com/viewtopic.php?t=677&mforum=mohandesmilad

Proteus Professional 6.7 SP3
    http://mohandesmilad.netfreehost.com/viewtopic.php?t=663&mforum=mohandesmilad

Proteus Professional 6.8
    http://mohandesmilad.netfreehost.com/viewtopic.php?t=1857&mforum=mohandesmilad

موفق باشید
    2006/02/17
    mashhad
    2
    0

اطلاعاتي پيرامون CIRQUIT MAKER

صابر عزيز از محبتت ممنونم من الان نرم افزار circuit maker رو دانلود كردم واقعا محشره فقط مي خواستم يك مقدار منو راهنمايي كني كه چجوري ميشه شبيه سازي رو با اين نرم افزار انجام داد .يعني مي خوام بدونم چجوري سيگنالهاي ورودي و خوروجي رو بتونم ازش دريافت كنم و در اصل بتونه برام به جاي يك اسيلوسكوپ كار كنه .آيا اين امكان رو نرم افزار cirquit maker داره
    يه سوال ديگه هم داشتم مي خوام بدونم circuit maker قويتره يا پروتئوس
    من 3 ماهي هست كه هميشه ميهمان مطالب كاربردي شما دوستان بودم اما الان توفيق دست داده تا بتونم بيشتر مزاحمتون بشم .
    2006/02/07
    djnz_81@yahoo.com
    132
    0

جواب

با سلام

اكه مخواين صرفا براي مدارات منطقي از يك نرم افزار استفاده كنيد اونم براي اموزش شايد بشه كفت نرم افزار (electronic work bench(ewb بهترين باشه البته براي كار هاي سطح بالاتر protuse هم عاليه.
    موفق باشيد
    ww.microworld.blogfa.com
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    18

آزمايشگاه مدارمنطقي

سلام
    دوست عزیز شما اگه می خواهید تو کاربرد نرم افزاها مشکلی نداشته باشید بهتره از Helpاون استفاده بکنید

واسهEWBتا جائیکه یادمه یه کتاب هست ولی مشخصاتش کامل یادم نیست
    اگه می خواهید دانشجوها فردا از تون همیشه به خوبی یاد بکنند حتی اگه مجبور بشد باید اونا رو وادار بکنید که خودشو.ن قطعات تهیه بکنند و عملی کار بکنند زیاد اونا رو به نرم افزار عادت ندهید که آخرش بدبخت می شند
    اینا فقط از روی دوستی می گم ولی هیچ چیز جای کارعملی نمی گیره و نرم افزار فقط می تونه راه گشا ی خوب باشه نه همه چیز
    ضمنا هیچ نرم افزاری کامل نیست
    ولی من خودم بهترین نرم افزا رو پروتیوس می دونم چون نتایج آزمایشات دیجیتالی به صورت اکتیو توی اون دیده میشه حداقل از هیچ چیز بهتره
    امیدوارم توی کارتون موفق باشید
    2005/06/10
    بابل
    1,808
    34

Re: اطلاعاتي پيرامون CIRQUIT MAKER

نقل قول نوشته اصلی توسط ziaiy
    صابر عزيز از محبتت ممنونم من الان نرم افزار circuit maker رو دانلود كردم واقعا محشره فقط مي خواستم يك مقدار منو راهنمايي كني كه چجوري ميشه شبيه سازي رو با اين نرم افزار انجام داد .يعني مي خوام بدونم چجوري سيگنالهاي ورودي و خوروجي رو بتونم ازش دريافت كنم و در اصل بتونه برام به جاي يك اسيلوسكوپ كار كنه .آيا اين امكان رو نرم افزار cirquit maker داره
    يه سوال ديگه هم داشتم مي خوام بدونم circuit maker قويتره يا پروتئوس
    من 3 ماهي هست كه هميشه ميهمان مطالب كاربردي شما دوستان بودم اما الان توفيق دست داده تا بتونم بيشتر مزاحمتون بشم .
    سلام . خوبي دوست عزيز ؟
    آقا به نظرم با پروتئوس كار كني بهتر باشه . چون آموزشش هم توي سايت هست راحت تر ميتوني باهاش كار كني . ولي حرف آقا رضا كاملا درسته سعي كنيد براي دانشجوهاتون امكانات بگيريد اينطوري خيلي بهتر ياد ميگيرن . ولي اگه امكانات گرفتيد به نظر من حتما مجبورشون كنيد تا با پروتئوس هم جواب بگيرن . بايد بتونن با يه نرم افزار شبيه ساز كار كنن به سرعت كارشون در آينده خيلي كمك ميكنه .
    موفق باشيد .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ*ي جهاد فيآ*سبيلآ*الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ*هاست و جاذبهآ*هايي كه تو را به خاك ميآ*چسباند.
    چكمهآ*هايت را بپوش، رهآ*توشهآ*ات را بردار و هجرت كن.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7