اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جامپر زدن دستی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جامپر زدن دستی

دوستان عزیز چطور تو پروتیوس میشه به صورت دستی جامپر زد در واقع من هر وقت میزنم خطای برخورد میده.راه صحیحش چیه؟(یکی واسه ما بیسوادا بگه)
    فوق کل ذی علم علیم
    مهندسین هیچ گاه به بن بست نمیرسند یا راهی پیدا می کنند یا راهی میسازند

کلید تشکر انگیزه دادن بیشتر به دوستان برای همدلی بیشتر است

پاسخ : جامپر زدن دستی

نوشته اصلی توسط khandani
    دوستان عزیز چطور تو پروتیوس میشه به صورت دستی جامپر زد در واقع من هر وقت میزنم خطای برخورد میده.راه صحیحش چیه؟(یکی واسه ما بیسوادا بگه)
    منظورت رو کامل متوجه نشدم
    ولی مینونی بجای جامپر از کلید استفاده کنی. ( BUTTOM )
    در واقع در حالت لحظه ای کار میکنه ولی اگه بالای کلید رو دقت کنی یک فلش قرمز داره .
    روش کلیک کنی در حالت دائم گار میکنه.
    موفق باشی
    هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

آقای چمنی مگه buttom فوت پرینت داره.
      یه مثال از چیزی که میخوام برا l298 مثلا پایه های enb رو یه بار عادی ویه بار با جامپر برا pwm استفاده کنم
      فوق کل ذی علم علیم
      مهندسین هیچ گاه به بن بست نمیرسند یا راهی پیدا می کنند یا راهی میسازند

کلید تشکر انگیزه دادن بیشتر به دوستان برای همدلی بیشتر است

دیدگاه

اگر منظورتون درست فهمیده باشم شما از فوت پرینت conn-sil3 برای پین هدر نری سه تایی روی فیبر استفاده کنید و پایه وسط را مثلا به enb و یکی از پایه های کناری رو به pwm و پایه دیگر رو به حالت عادی وصل کنید حال با جابجایی جامپر روی برد ارتباط حالت وسط را به یکی از پایه های اطراف برقرار کنید.
        به تجربه آموختم در آخر کار ،که قدر مرد به علم است و قدر علم به مال. (بهلول)

دیدگاه

سلام
          اگه منظورتو درست فهمیده باشم :smile:
          من خودم برای jumper زدن تو proteus از لایه بالایی استفاده میکنم یعنی مثلا نقاط الف و ب رو که باید با جامپر به هم وصل بشن رو با لایه بالایی ( که تو نرم افزار به رنگ قرمزه) به هم وصل می کنم ولی موقع چاپ فقط لایه زیرین (آبی رنگ) رو چاپ میکنم اینجوری اتصال تو نرم افزار برقرار میشه و ارور نمیده (البته اگه طرح pcb تک لایه باشه)

موفق باشی :job:
          به رویاهات فکر کن!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X