ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    2007/10/15
    70
    5

ذخیرهآ*ی دادهآ*ها در MMC توسط LPC2378

با سلام
    ما برای پروژهآ*مون نیاز داریم که از MMC برای ذخیرهآ*ی دادهآ*هامون استفاده کنیم. میکرو ما LPC2378 هست. در واقع یه سری رشتهآ*ی داده هست که باید در MMC ذخیره بشه. برنامهآ*ی خود NXP خیلی مشکله و ما اصلا از توابعش سر در نمیاریم و نمی تونیم با بقیه برنامهآ*ی پروژمون یکپارچش کنیم. یه سری برنامهآ*ی دیگه هم تو نت وجود داره ولی بازم نمیآ*دونیم چطوری ازش استفاده کنیم.
    دوستان اگه امکانش هست ما رو در این زمینه راهنمایی کنن یا اگه کد نمونهآ*ای در این زمینه وجود داره به ما معرفی کنن.
    با تشکر
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    41

پاسخ : ذخیرهآ*ی دادهآ*ها در MMC توسط LPC2378

برنامه های نمونه کیل که مشکلی نداره. توابع استاندارد C هست و هدر stdio. مشکلتون کجاست؟
    2007/10/15
    70
    5

مشکل اینجاست که ما تو توابع موجود در KEIL مثلا تابع (MCI_WRITE_BLOCK(DWORD BLOCKNUM فقط آدرس رو به عنوان آرگومان می بینیم و اصلا معلوم نیست داده ای که باید بر روی MMC نوشته شود، کجا به تابع داده شده؟ ما می خوایم بفهمیم چطور میشه به سادگی یک داده رو ی MMC بنویسیم و از MMC بخونیم، از DMA و وقفه هاش هم نمی خوایم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    41

شما چرا اینجوری کار میکنین؟ خوب از سیستم فایل پیاده سازی شده توسط کیل و توابع مربوطه مثل fopen و fread و fwrite استفاده کنین.
    2007/10/15
    70
    5

ممنون از پاسخآ*دهی سریعتون
    الان رفتم فایل MCB2300_SD_FILE.ZIP رو از http://www.keil.com/download/docs/338.asp دانلود کردم. وقتی داخل برنامه از fopen, fwrte, fread, fclose استفاده میآ*کنیم، در واقع اعمال باز و بسته کردن یا خواندن و نوشتن فایل بر روی MMC انجام میشه؟ منظورم اینه وقتی تابع fopen رو اجرا میآ*کنیم در واقع یه فایل روی MMC باز میشه؟ درست متوجه شدم؟
    اگه اینطوریه کدوم یک از فایلآ*ها به برنامه add شده و تغییر داده شده که یه همچین امکانی به برنامه اضافه شده؟
    با تشکر
    2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    41

اینا به لایبرری های کیل مربوطه و این توابع هم با استفاده از اون لایبرری ها همونطوری که گفتین روی sd کار میکنن.
    ولی کدوم فایل ها باید به پروژه شما اضافه بشه فکر میکنم File_Config یا چیزی مشابه اون بود بهمراه rtl.h
    2006/03/26
    سیرجان
    133
    2

سلام
    اول RLARM رو روی سیستمت نصب کن، بعد به آدرس زیر برو
    Keil\ARM\Boards\Keil\MCB2300\RL\FlashFS\SD_File
    یه پروژه آماده برای کار با SD هست که به صورت 4 خط دیتا با کارت حافظه ارتباط برقرار میکنه اگه سخت افزارت مشکل نداشته باشه مثل هلو کارتو راه میندازه
    بقیش هم دیگه با خوذت
    اگه rlarm رو نداری میتونی از لینک زیر اونو بگیری
    http://ua741.persiangig.com/other/rlarm413.rar
    یا حق
    در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم انچه تو بنمایی
    2008/12/11
    400
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط محمداسدی
    سلام
    اول RLARM رو روی سیستمت نصب کن، بعد به آدرس زیر برو
    Keil\ARM\Boards\Keil\MCB2300\RL\FlashFS\SD_File
    یه پروژه آماده برای کار با SD هست که به صورت 4 خط دیتا با کارت حافظه ارتباط برقرار میکنه اگه سخت افزارت مشکل نداشته باشه مثل هلو کارتو راه میندازه
    بقیش هم دیگه با خوذت
    اگه rlarm رو نداری میتونی از لینک زیر اونو بگیری
    http://ua741.persiangig.com/other/rlarm413.rar
    یا حق
    سلام . من قبلا این مثال رو امتحان کردم . بوردم هم دقیقا mcb2300 هستش اما اصلا نفهمیدم چیکار می کنه آیا فایلی می سازه ؟؟؟ یا .....؟؟؟ آخه من هنوز رو قسمت سریال این بورد کار نکردم . برای تست این مثال هم فعلا نتونستم خروجی سریال رو بررسی کنم چون ویندوز من 7 هستش و نمی دونم hyper terminal داره یا نه ؟ اگر داره کجا هست ؟ شما نمی دونید داره یا نه؟
    2006/03/26
    سیرجان
    133
    2

سلام
    نیاز به هایپر نیست
    حقیقتش من تاحالا توی 7 از پورت کام استفاده نکردم ولی توی xp باید اول بیسکام رو روی سیستمتون نصب کنید، بعد از قسمت terminal emulator استفاده کنید.
    این پروژه یه مثال ساده هست که توسط اون یه سری کارهای ساده مثل: باز کردن فایل و خوندن اون، تغییر نام، حذف فایل و ایجا فایل جدید رو میشه انجام داد.
    در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم انچه تو بنمایی
    2008/12/11
    400
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط محمداسدی
    سلام
    نیاز به هایپر نیست
    حقیقتش من تاحالا توی 7 از پورت کام استفاده نکردم ولی توی xp باید اول بیسکام رو روی سیستمتون نصب کنید، بعد از قسمت terminal emulator استفاده کنید.
    این پروژه یه مثال ساده هست که توسط اون یه سری کارهای ساده مثل: باز کردن فایل و خوندن اون، تغییر نام، حذف فایل و ایجا فایل جدید رو میشه انجام داد.
    همین الان تست کردم . Hyperterminal رو از ویندوز xp ران کردم شد . مموری رو هم فرمت کرد و لیبلش رو هم keil کرد اما دیگه کاری نکرد . هر دفعه که فرمت کرد کاری نمی کنه مگر اینکه دوباره ازم می خواد فرمت کنه یا نه . نه رو هم که می زنم دوباره همین سوال رو تکرار می کنه .جالبش اینجا بود که وقتی رم SD رو تو جاش قرار دادم نشناخت اما وقتی از رم microSDآ* استفاده کردم و اونو تو خشاب SDآ*قرار دادم و تو بورد گذاشتم جواب داد oo: oo: oo:

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20