اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سروو 180 درجه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سروو 180 درجه

سلام
    از سروو با قابلیت چرخش 180 درجه میشه توی CNC استفاده کرد؟یا حتما باید چرخش کامل داشته باشه؟
    مرسی

پاسخ : سروو 180 درجه

دوستان من خیلی به جواب این سوال نیاز دارم

دیدگاه

نه فکر نکنم بشه با 180 درجه CNC رو راه انداخت . برای اینکه دقت بالا بره باید با دور بیشتر مسافت کمتر طی بشه .
      [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

نه.منظورم اینه که بعضی از سروو ها از -90 تا 90 درجه می چرخند.با اینا میشه CNC درست کرد یا باید از 180- تا 180 بچرخه؟

دیدگاه

منظورتون چه نوع CNC هست و از سروو در کدوم قسمت اون استفاده می کنید ؟ معمولا CNC های Router کوچک رو با استپر موتور میسازن و اگر هم بخوان با سروو بسازن سرووی اونا محدودیت ندارن .
          [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

برای حرکت محور ها میخوام.
            یه drill cnc

دیدگاه

فکر میکنم در محورهای خطی X Y Z نمیتونید استفاده کنید ولی در محورهای دورانی A B Cمیتونید استفاده کنید ..بستگی به نوع دستگاهتون داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط adibiut
                سلام
                از سروو با قابلیت چرخش 180 درجه میشه توی CNC استفاده کرد؟یا حتما باید چرخش کامل داشته باشه؟
                مرسی
                سروو های صنعتی که اینطوری نیستند سروهای اسباب بازی فقط -180 تا +180 چرخش دارن
                تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
                  سروو های صنعتی که اینطوری نیستند سروهای اسباب بازی فقط -180 تا +180 چرخش دارن
                  اشتباه است سروو های صنعتی هم تنوع بسیار زیادی دارن و 180 درجه ای ها تو سروو های صنعتی هم متداوله .

من یه سروو موتور به شما معرفی میکنم که از لاندا خریدم و چرخش پیوسته داره .
                  هم ساعت گرد هم پاد ساعتگرد . با سیگنالی که بهش میدی سرعت و جهت چرخش رو میتونی تنظیم کنی :
                  GWS s35
                  این سروو میتونه در چرخ های یک ربات هم استفاده بشه چون چرخش پیوسته داره .
                  اما پیشنهاد خودم اینه که باید از شفت انکودر استفاده کنید ینی راه دیگه ای نداری . چون باید مو قعیت دقیق هر محور رو بدونی .

دیدگاه

گشتاور این موتور چنده؟میتونه تو CNC استفاده بشه؟
                    شفت انکودر واسه چی؟مگه خود سروو دقیق نیس؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط adibiut
                      گشتاور این موتور چنده؟میتونه تو CNC استفاده بشه؟
                      شفت انکودر واسه چی؟مگه خود سروو دقیق نیس؟
                      مدلشو که گفتم اطلاعات کاملش و میتونی پیدا کنی از جمله گشتاور .

چرا دقیقه ، اما از کجا میخوای بفهمی چند دور چرخیده ؟؟
                      [glow=red,2,300]گفتم که این سروو خاصه . 180 درجه نیست بلکه قابلیت چرخش دایم داره[/glow]

وقتی به این مدل خاص سروو که مدلشو پست قبلی گفتم سیگنال میدی شرو میکنه چرخیدن حالا باید یه انکدری چیزی داشته باشی تا ببینی چنذ ذور چرخیده و چند درجه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X