اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای راه اندازی sd/mmc با lpc2378 در keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای راه اندازی sd/mmc با lpc2378 در keil

سلام به همه..!
    من یه مدتیه که میخوام با lpc2378 یه مموری راه بندازم....راستش خیلی نگشتم ولی دیتا شیتو که خوندم :read: چیزی حالیم نشد(البته یه کمشو خوندم بعد که دیدیم نمیفهمم بیخیال شدم :redface: ) ....
    کاری که میخوام بکنم اینه که یه صدایی با adc ضبط کنم و بریزم تو مموری که بعد پخشش کنم..
    حالا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.....
    البته منظور راه اندازی با interface خودش هست.... :smile:
    راستی من تا حالا با sd/mmc کار نکردم پس اگه ممکنه یه کم ساده توضیح بدید....
    بازم ممنون... :bye

پاسخ : کمک برای راه اندازی sd/mmc با lpc2378 در keil

سلام به همه دوستان
    منم مدتی دارم با این آی سی کار می کنم هر جا در مورد mmc جستوجو کردم تا رسیده به مبحث mmc انرژی همه تخلیه شده هیچ کاری هم نکردن. :surprised:
    هیچ چیزی در مورد mmc پیدا نکردم . :angry:
    اگه کسی می دونه کمک کنه تا هم مایاد بگیریم هم بقیه . :mrgreen:
    با کامپایلر keil باشه که خیلی عالیه
    بازام از همه ممنون :cry2:

دیدگاه

یعنی هیچکس با خود سخت افزار IC نتونسته MMC/SD رو راه بندازه..........کممممممممممممممککککککککککککککککککک ککککک!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :sad: :sad:

دیدگاه

به نام خدا سلام منظورت همون رابط MCI اینکه خیلی آسون همون مثال که خود شرکت داده درسته خوب هم کار میکنه شما باید این سوالت رو توی قسمت فیلیپس میپرسیدی مثالها رو هم از خود سایت NXP بگیر...
        آيا كسى كه وعده نيكو به او داده‏ايم و او به آن خواهد رسيد، مانند كسى است كه از كالاى زندگى دنيا بهره‏مندش گردانيده‏ايم [ولى‏] او روز قيامت از [جمله‏] احضارشدگان [در آتش‏] است؟ (61)(سوره قصص)

دیدگاه

[glow=red,2,300]با سلام[/glow]
          آقا همین آسونی که می گی من را حدودا یه دو هفته ای که سر کار گذاشته :angry:
          اولا که وقتی کتابخانه را می آرم و برنامه ام را دیباگ می کنم ارور از خود کتابخانه می ده. :twisted:
          دوما که اصلا تابع هاش مشخص نیست :sad:
          اگه شما می دونی بیا من را هم یه حل بده شاید روشن شم :cry2:
          یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه mci چگونه با میکرو ارتباط می گیره حالتش fat است ؟ اگه من بخوام با ای سی های مثل vs1003 یا vs1033 کار کنم باید حالت fat باشه تو این میکرو ها این امکان پذیر است؟
          [move]بازم ممنون که پاسخ من را می دید. [/move]

دیدگاه

سلام عذر میخواهم برای من هم ابتدا توابعش مشخص نبود بیا این هم از برنامه البته از FAT پشتیبانی نمیکنه ...فقط میتونی از سکتور بخونی و یا توی اون بنویسی...
            https://rapidshare.com/files/43936713/MCI_TEST.7z
            آيا كسى كه وعده نيكو به او داده‏ايم و او به آن خواهد رسيد، مانند كسى است كه از كالاى زندگى دنيا بهره‏مندش گردانيده‏ايم [ولى‏] او روز قيامت از [جمله‏] احضارشدگان [در آتش‏] است؟ (61)(سوره قصص)

دیدگاه

چی شد جواب گرفتی یا نه ؟؟؟ لازم نیست پیغام خصوصی بفرستی بگو من همینجا مشکلت رو حل کنم موفق باشی ...

دیدگاه

سلام
                اگه ممکنه منو تو راه اندازی mmcدر at91sam7s و با spi کمکم کنید
                اگه ممکنه مثال و پروژه حل شده قرار دهید

دیدگاه

آیا کسی هست که بنده طالب علم را یاری کند :cry:

دیدگاه

spi دیگه چه کاریه داری از ارم استفاده میکنی !
                    برو تو فولدر کیل flash fs رو پیدا کن کتابخونشو گذاشه مثال هم هست بعد برو اون فایل fileconfig رو باز کن هر تریپی که میخای (که البته spi هم ساپورت میکنه) بزار ،
                    بعد احا یه چیزی ، تو فولدر درایور برو درایوری که به میکروت میخوره بردار بزار تو پروجت
                    من خودم lpc1788 رو میخاستم که نداش 1768 رو ورداشتم یه انگولت ملو ایی زدم درس شد
                    لامصب فقط فرمت نمیشه(شت) نمیدونم چرا باید روش کار کنم
                    واسه دیباگ ام تو ورژن ای قبلیش سورس کتاب خونش رو گزاشته بود ولی تو این جدیدا ورداش :-(
                    از جمله ی رفتگان این راه دراز
                    باز آمده ای کو که به ما گوید راز
                    هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
                    چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mori64
                      spi دیگه چه کاریه داری از ارم استفاده میکنی !
                      برو تو فولدر کیل flash fs رو پیدا کن کتابخونشو گذاشه مثال هم هست بعد برو اون فایل fileconfig رو باز کن هر تریپی که میخای (که البته spi هم ساپورت میکنه) بزار ،
                      بعد احا یه چیزی ، تو فولدر درایور برو درایوری که به میکروت میخوره بردار بزار تو پروجت
                      من خودم lpc1788 رو میخاستم که نداش 1768 رو ورداشتم یه انگولت ملو ایی زدم درس شد
                      لامصب فقط فرمت نمیشه(شت) نمیدونم چرا باید روش کار کنم
                      واسه دیباگ ام تو ورژن ای قبلیش سورس کتاب خونش رو گزاشته بود ولی تو این جدیدا ورداش :-(
                      سلام
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74453.0
                      موفق باشید
                      [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X