اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در2004 DXP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در2004 DXP

من یه مشکل اساسی تو DXP دارم اونم اینه که وقتی طرح نهاییمو پرینت می گیرم فاصله بین سوراخ ها استاندارد نیست و چند دهم میلیمتر کمتر از اندازه ی واقعیه.(البته این مشکل مخصوص یه قطعه ی خاص نیست و تو هدرها و آی سی ها بیشتر به چشم می خوره) برای رفع این مشکل باید چکار کنم؟

پاسخ : مشکل در2004 DXP

من حدس می زنم شما در انتخاب نوع صفحه(مثلا A4) و اینکه آیا در صفحه ای که چاپ میشه از کناره صفحه قسمتی خالی گزاشته بشه یا نه(همه پرینتر ها نمی تونن کل صفحه رو پرینت کنن و مثلا 0.5 سانت از هر طرف خالی می مونه و به صورت پیشفرض صفحه رو تغییر سایز میدن تا جا بشه ...) مشکل داشته باشن،آیا اینها رو چک کردین ؟

دیدگاه

همه اینها رو چک کردم ولی بازم درست نشد.فکر می کنید مشکل دیگه از کجا می تونه باشه؟

دیدگاه

سلام می خواستم بدونم با protel DXP چه جوری میشه طرحم به صورت نگاتیو چاپ کنم ؟ چون با لامینت کار می کنمو و اگه DXP این قابلیت نداره یه نرم افزار دیگه معرفی کنیدو با تشکر.

دیدگاه

من از اکروبات 5 استفاده می کردم،اما توو نسخه های بالاتر امکان نگاتیو رو ندیدم :sad: خیلی وقته دیگه از لمینت استفاده نمی کنم،یا فیبرم حساسه و می دم بیرون چاپ می کنن یا با همون فیبر سواخ دار و سیم لاکی می بندم ...

یادش بخیر با پرینتر جوهر افشان هم می شد کار کرد!!!آ‌ یه بار فونت سایر 6 که توو مانیتور خوب دیده نمی شه رو چاپ کردم!!!آ‌ فیبرشو یادگاری نگه داشتم ...

چون هیچکی بلد نبود و تازه اومده بود،2 متر لمینت رو خراب کردم تا لمش اومد دستم :sad: اما خیلی روش خوبیه ...

دیدگاه

سلام

چرا DXP 2004 در ویندوز سون اجرا نمی شه؟
            و اگر جوابتون اینکه که باید در XP اجرا بشه راهی وجود نداره که در سون هم اجرا بشه (با نرم افزاری یا ....)
            ممنون

دیدگاه

سلام

چرا DXP 2004 در ویندوز سون اجرا نمی شه؟
              و اگر جوابتون اینکه که باید در XP اجرا بشه راهی وجود نداره که در سون هم اجرا بشه (با نرم افزاری یا ....)
              ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X